Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izmos pasi vagyok, de túl kicsi a... fórum

Izmos pasi vagyok, de túl kicsi a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
59. Violet18 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 20:10
Amúgy megvan ennek is az előnye....megy a mélytorok könnyedén 🤤🤤🤤
márc. 3. 13:45
Igen én is úgy vettem ki a szövegkörnyezetből.
57. Blondie💋 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 13:00
Szerintem ne marcangold magad emiatt, tedd oda magad,ha helyzet van.😁Ahogy írták többen, szájjal és ujjal kombinálva is a csúcsra juttathatod a partnered.:)
márc. 3. 12:26
Téged is nyaggat a Lakatos Gizi?
márc. 3. 12:23
3 centivel vagyok az átlag alatt :D
54. xochipilly (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 12:20
márc. 3. 12:05
Ez tényleg érdekelne. Én átlagnak lentebb 15-16 centit saccoltam.
márc. 2. 21:02

F.I.

Az átlag női nemiszerv, nem mély. Azt hiszem 14 cm. Szóval ne csinálj belőle problémát.

Na most. Ha átmérőről van szó, az más. Mert ugye szélességben tágul, ki kell h férjen a gyerek.

márc. 2. 20:53
Elég megosztó lett ez a fórum. De egyébként akkor én kérdezem(de gondolom a vallomást írónak is érdeke), mi számít nagynak? A hány centi?
50. Violet18 (válaszként erre: 49. - Xochipilly)
márc. 2. 20:43
Hol olvashattam ezt a részt? Nagy farokkal Audi is jár? 🫣🤣🤣
49. xochipilly (válaszként erre: 48. - Lolita2112)
márc. 2. 06:02

Végül is nincs is izgatóbb mint egy kérdőjel testtartású cingárpeti vagy egy hasban vállas szőrgombóc (a hozzá bónuszként járó hanghatásokkal) mert a "sexben" ez nem számít.... 🤣🤦‍♀️

Látom sokaknak csak az számít, hogy legyen a tulajdonában minimum egy Mercedes Benz V-osztályos mert a mélygarázsban egy Aston Martin vagy egy "kis" Tesla csak kóborol 🤦‍♀️

48. lolita2112 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 01:18
nem szamit hisz a sexben ez teljesen mellekes!
47. Giba81 (válaszként erre: 45. - Giba81)
márc. 1. 15:37
26-os hozzászóláshoz!
46. Giba81 (válaszként erre: 42. - Violet18)
márc. 1. 14:16
Igen,az sem túl jó!🙂
45. Giba81 (válaszként erre: 44. - Giba81)
márc. 1. 14:16

Kb. annyira mint amikor gyönyörű dísz dobozban ajándékot kapsz,amikor meg kibontod,nincs benne semmi.


Más dolgokra figyelj szerintem,ne feltétlenül a tested kidolgozására.Legyen nagyon jó a kéz,száj mozdulatod.Csókolj sokáig,ilyesmikre gondolok.

Ezzel kiválthatod a hiányosságodat(amiről nem tehetsz).

44. Giba81 (válaszként erre: 37. - Dominós)
márc. 1. 14:12
Azért számít az is,ha szexuális életet élünk a párunkkal..
43. Violet18 (válaszként erre: 30. - Xochipilly)
márc. 1. 13:06
Nyilván semmi köze, nem is kell komolyan venni amit írtam, próbálom viccesen közelíteni a dolgot, de csak azért mert számomra-szerencsére- elképzelhetetlen h fájjon ha nagyobb, de nem vagyunk egyformák 🤷‍♀️🤷‍♀️
42. Violet18 (válaszként erre: 34. - Giba81)
márc. 1. 13:03
Ha kitömésről beszélünk akkor mindenképp, de képzeld el szegény pasit azt hiszi kap egy nagyobbacska mellett amibe beletúrhatja a fejét és mikor kibontja nincs semmi....nem csoda ha lekókad 😅
41. Violet18 (válaszként erre: 37. - Dominós)
márc. 1. 13:01
Jah, hogyne, engem is fűt a szerelem de a kabát az kabát 😅🙈
márc. 1. 11:16
Az átlag amúgy 15-16 centi körül van, ugye?
39. xochipilly (válaszként erre: 33. - Giba81)
márc. 1. 11:16
Hát, amit a harmadik bekezdésben leírtál, azzal én nem dicsekednék el, de mindegy... Egyébként felesleges titkolózni, vsz az arcodra volt írva, hogy mit gondolsz.
38. srcrss (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 09:54
Persze, számít, hogy jól nézel ki, de egy nő sem fog elélvezni ettől. Mondjuk a mérettől sem. Bonyolultabb ennél.
37. dominós (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 09:21
Az számít, ha intelligens, kedves, szeret, érdeklődő, képes eltartani és megóvni egy családot. Az összes többi nem számít. Emellett lehet nyugodtan akár csak 10 centi is.
36. Sütikee (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 23:03
Neked ment az előző válaszom
35. Sütikee (válaszként erre: 25. - Sütikee)
febr. 29. 23:02
Nekem nem számít, ha kidolgozott teste van a pasinak, sőt, nekem abszolút nem az eseteim a kigyúrt férfiak!
34. Giba81 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
febr. 29. 22:33
Azért szerintem egy faroknak nagyobb szerepe van mint női mellnek a szexben.
33. Giba81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 22:31

Hozzád hasonlóhoz volt szerencsém.

Akik azelőtt voltak már átlagos mérettel/vastagsággal rendelkező férfival,akkor igen is a méret is számít.

Életember egyszer ilyen aktusom,hogy semmit nem éreztem belőle.Nem mondtam neki,nem bántottam meg,téged sem szeretnélek.

Ha kicsi mérettel rendelkezel,arra figyelj,hogy a kéz/száj mozdulataid legyenek nagyon jók!Ne térj hamar a lényegre,érzéssel csináld ,sajnos sok férfi nem tud így tenni.Ez csak tanács.

febr. 29. 21:31
Szerintem semmi feszkó, mert az csak ront a "helyzeten".😊Örülj, hogy működik🚀 - ha működik -, mert ez még fontosabb.!!:))Értékes "szakvéleményeket" kaptál, a 28-as számodra különösen értékes lehet.:)
31. xochipilly (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 19:51
Esztétikusabb látvány ha kidolgozott a teste. Számomra igényességet sugároz, hogy az illető ad magára, nem egy lusta, tohonya, tv előtt tespedő valaki.
30. xochipilly (válaszként erre: 29. - Violet18)
febr. 29. 19:46
Szüléskor a méhszájnak kell tágulni, ami a terhesség alatt normális esetben zárva van. Ennek semmi köze ahhoz, hogy kinek mekkora a "befogadóképessége".
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook