Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izmos, formás alak Rubint Rékával fórum

Izmos, formás alak Rubint Rékával (beszélgetős fórum)


1 2
23. Kalomoira (válaszként erre: 21. - 9bbc382386)
2011. máj. 17. 16:11

TÖmegnővelő porok és a szúrás nem egyenlő hogy jobban kifejtsem magam....messze nem...

Csak aki nem néz utána az egyre veszi és a por szó már egyenlő lesz azzal, hogy valami egészségre ártalmas valami....

22. Kalomoira (válaszként erre: 21. - 9bbc382386)
2011. máj. 17. 16:10
Ennyi butaságot amit laikusaok összehordanak....
2011. máj. 17. 16:05
A Réka tömegnövelőkkel gyarapítja az izmait az edzések mellett.Ilyen testet a testépítők érnek el,akik szintén szúrják magukat.
20. Newsy (válaszként erre: 19. - Betsabé)
2011. máj. 17. 16:00

Szia!

Köszi


A kajára figyelek, elég nagy túlsúlyom volt, kb 25 kg, ebből már lement 10. S bár az általad említett kevesebb szénhidrát, több fehérje étrendet tartom, nem nagyon mozgok, sőt szinte semmit. Réka tornákat jónak tartom, tényleg gyilkos, csak azt nem tudtam, hogy kitartással van-e tényleg szép eredménye. Régen spinningeltem, az nagyon jó formált és tetszett is, de egyelőre ha nem muszáj, anyagi okokból nem mennék terembe...

19. Betsabé (válaszként erre: 16. - Newsy)
2011. máj. 17. 15:50

Heti 200-300 perc dvd-vel már látványos lesz a változás! Első lépésként a dvd-ket ajánlom, majd súlyokkal dvd-z, és ha már attól sincs izomlázad, akkor jöhet a konditerem.

Érdemes az étkezésre is figyelni. Több fehérje, kevesebb szénhidrát, így tud épülni az izom.

Sok sikert!

18. Kalomoira (válaszként erre: 16. - Newsy)
2011. máj. 17. 15:45
Ha teheted járj edzőterembe és egésztsd ki a tornával szerintem.
17. Kalomoira (válaszként erre: 15. - Encsi20)
2011. máj. 17. 15:45

Valóban, de sokan m eg összekeverik a fehérje porokat, az L-carnitint a gyógyszerekkel, ezek nem gyógyszerek hanem azt helyettesítik, hogy tömdt magadba a csirkét stb....

Azizom fehérjéből épül fel viszont és egyben sajnos izomból előbb kezdes el fogyni mint a zsírból így ezért kell a por és a zsírégető L carnitin....ezek nem szteroidok, csak így pl több fehérjét tudsz bevinni mint puszta étkezéssel.

16. Newsy
2011. máj. 17. 15:43

sziasztok!

köszönöm a válaszokat. Sok mindenben igazato van. Tudom, hogy nem 1-2 hónap munkája, s azt is, hogy ő másképp is edz, nem csak ezekkel a tornákkal... nem szeretnék annyira izmos lenni, mint ő. de nem tudom eldönteni, hogy konditerembe járjak, vagy a szép formás testhez elég Réka-tornázni otthon... és mennyit, hogy hatásos legyen?

15. encsi20 (válaszként erre: 11. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 15:42
Igen, de azt ne felejtsük el, hogy sok úriember tömi a porokat, gyógyszert szednek esetleg még szurit is kapnak, hogy izmosak legyenek. Sok ám a csalafintaság.... Nem mindegy ki hogy éri el a valódi izmosságot.
14. Fisica (válaszként erre: 13. - Kalomoira)
2011. máj. 17. 15:38
én tudom:)
13. Kalomoira (válaszként erre: 12. - Fisica)
2011. máj. 17. 15:36
Akkor a rövid válasz, igen lehet izmosodni és formálódni vele nagyon is gyorsan. :-)
12. Fisica
2011. máj. 17. 15:35
Amúgy fórum indító nem olyan akar lenni mint Réka, legalábbis nem ezt irta, csak hogy tudunk e olyat aki ezzel izmos és sportos lett, amúgy a fb-ok vannak fent a Réka tornáiról képek ott lehet látni ki mit ért el vele, és szoktak sikertörténeteket is írni, képekkel.
11. Kalomoira (válaszként erre: 10. - 7cdf5b0d96)
2011. máj. 17. 15:34

Ez részben így van.

Viszon sok versenyző van akiről nem is tudunk és 1-2 év alatt is el lehet érni nagyon jó formás izomzatot...szóval azért izmosnak lenni nem 19 év..

Tény az izom az érik az idővel, nem hiába a testépítő ágakban korral lesznek egyre sikeresebbek a férfiak és nők.

10. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Newsy)
2011. máj. 17. 15:32
Azt is nézd,hogy Rékának 18-19 év munkája van abban,ahogyan most kinéz,meg van saját edzőterem,szépségszalon,stb, a munkája a mozgás,szerintem baromi sok munka meg idő kell ahhoz,hogy valaki ennyire izmos legyen egyszerű mezei emberként.
2011. máj. 17. 15:29
Tény Réka biztosan jár edzőterembe de szerintem a dvd és újság elgyvelegével szinte majdnem olyan jó mint a teremben edzés.
2011. máj. 17. 15:28

na frissitettem és beirta újra az előzőt:)

Amúgy sztem Réka már túlságosan is izmos, én nem szeretnék olyan lenni, csak módjával.:)

2011. máj. 17. 15:28

Sziasztok!

Elősször is formás izmokat a futással nem lehet elérni, a futás szálkásít, se nem csinál kerek vállat, bicepszet pl.

Én edzőterembe jártam és féltem, hogy Réka edzésével nemfogok ugyan úgy formálódni stb, de ha az ember rendesen csinálja és van otthon hozzá eszköze akkor izmosodsz tőle.

Bár az alakreform magazinban bemutatott erősítő gyakorlatok sokszor több izmosító elemet tartalmaznak, de aki utána néz ki tudja egészíteni a tornákat még több izmosító elemekkel.

2011. máj. 17. 15:26
én is tornázom a dvdire, sztem jó, bár néha már nem emberi amit csinálni kell:)
5. Bogyeszkusz (válaszként erre: 1. - Newsy)
2011. máj. 17. 15:22

Rékának sem csupán a tornától van olyan alakja,így szerintem csak az ő dvd-ivel pont olyan test,mint az övé,nem nagyon érhető el.

Ő pl.szokott sokat futni is,ami aztán tényleg formál,izmosít.

2011. máj. 17. 15:21
én is tornázom a dvdire, sztem jó, bár néha már nem emberi amit csinálni kell:)
2011. máj. 17. 15:20
Nagyon sokan vannak ilyenek
2011. máj. 17. 15:20

Én sokat formálódtam vele, de még messze a cél.

4 hónapja tornázok, és legtöbbször Réka dvd-re.

2011. máj. 17. 15:16
Tudtok olyanról, aki csak Réka tornáival izoms, sportos alakot ért el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook