Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Izgő-mozgó tacsi!Akinek volt vagy van írjon! fórum

Izgő-mozgó tacsi!Akinek volt vagy van írjon! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
4. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Cini1)
2009. ápr. 15. 10:55
Nem tudom bezárni,vagyis hát kivan zárva,a konyhába van,ott van neki helye,a szobákba nem tud bejutni.A konyhába nincs mit szétrágni dehát nem tetszik neki,na meg velünk alszik,asszem még egy jó ideig ez lesz... Tudom h önfejű de közbe a tacsi a legragaszkodóbb is.De ha be is megy,gondolom mivel olyan a fajtája azért nem sérül meg,mert ügyes,csak hát mi lesz a számítógépünkkel?
3. Belle Morte (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 15. 10:55
Vannak ezek a rágókák, azok a nagy csontok, amiket a nagyobb kutyáknak találtak ki. Nasi, de egészséges, Pedigree azt hiszem. Vegyél neki ilyen nagy kaja-rágókákat, azzal tuti leköti magát, mert kaja, és még nehezen is bír vele, kihívás. :) Meg marad a barikád. :( Szerintem nem szorul be, mert ahol a kutyus-cicus feje átfér,ott maga az állat is. :) Nyugi. Neveld, játssz vele sokat, simogasd, babusgasd kicsit, hogy szelídüljön. :) Úgy nyugisabb lesz, tapasztalat. Mamikámnak zsemle színűje volt. :) Kis hűséges volt, imádtam. Vakargasd meg Fifi pocakját helyettem is. :)
2. cini1 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 15. 10:49

A kis törpit nem tudod valami biztos helyre bezárni?

Nekem is tacsim van és nálunk csak ez használt kiskorában. Egyébként meg a tacsi a legönfejűbb kutya a világon. Ha be akar menni, be is fog:)

2009. ápr. 15. 10:46
Sziasztok!3 napja van egy új kutyusom.Tündéri törpe tacsi,fekete,kislány.Neve Fifi :-) Valaki adjon tanácsot mit csináljak akinek hasonló problémái voltak.Szóval most még mindent szétrág,5 hónapos,tudom h ezzel jár mert előtte 15 évig volt egy másik tacsim csak őt kiskoromba nem én neveltem.Minden nap beszoktam barikádozni az ajtót,azért kell mert harmonika ajtó...és bejut,ott a számítógép,egy csomó kábel.Alaposan bebarikádoztam amikor eljöttem dolgozni de bejutott,most még jobban,tuti nem tud bemenni de félek h így mert próbálkozik a bejutással előbb-utóbb baja lesz,beszorul,ilyesmi.Van valakinek vmi ötlete?Van saját játéka,hamarosan megtanulja h azzal kell játszani,na de addig?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook