Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Itt bevalhatjuk büneinket...hazudtam... füllentettem.. hibáztam... átvertem... fórum

Itt bevalhatjuk büneinket...hazudtam... füllentettem.. hibáztam... átvertem... (beszélgetős fórum)

1 2
10. 78826dc958 (válaszként erre: 8. - Mayalina)
2009. ápr. 25. 16:42

Igazad van!Már megkaptam a barátnőimtől,hogy ne azzal foglalkozzak más mit mond vagy gondol!Csak saját magammal törődjek és ne másoknak vagy az általános elvárásoknak akarjak megfelelni!Eddig mindigy úgy cselekedtem nehogy megszóljanak de belefáradtam!

Pl. sokan nem viselik el ha őszintén megmondom a véleményem.Persze nem bunkón!De inkább őszinte vagyok,mint sz.rkeverő!

Egyébként én is hibáztam bőven amit megbántam de nem tudom meg nem történté tenni!

Volt,hogy hazudtam de nagyon sok esetben kényszerből.(Az apámnak amikor sulis voltam.)

Nem vagyok rá büszke de már régóta megpróbálok becsületesen élni!Eddig sikerült!:-)

9. 9242a6388c (válaszként erre: 8. - Mayalina)
2009. ápr. 25. 16:35
Én szorítok neked!
2009. ápr. 25. 16:31

Én kicsit irigykedve olvastam ataner hozzászólását.

Én soha nem tudtam hazudni senkinek. Hülyén hangzik, de kb két éve kezdtem el megtanulni, mert azt láttam, hogy hiába vagyok én egyenes, és őszinte, és előzékeny, és kedves, önzetlen, meg akármilyen, soha ne mezt kapom vissza.

Rájöttem ,hogy azt várni a világtól, hogy olyan legyen velem, amilyen én vagyok vele, az olyan, mintha az oroszlántól azt várnám, hogy ne egyen meg, merthogy én vegetáriánus vagyok.

Hülye dolog.


Eddig mindig magam elé helyeztem másokat: családtagokat, páromat, barátokat, kollegákat. És túl kevésszer talált ez viszonzásra.

Meguntam, hogy megpróbálok megfelelni még a gondolataimmal is mindennek és mindenkinek.

Szeretnék én is egy kicsit önzőbb lenni, és bátrabban füllenteni annak érdekében, hogy nekem jobb legyen.

Csak sajna nem olyan könnyű ebbe az irány(se) megváltozni.

7. g_eszter (válaszként erre: 5. - 42d3099e9a)
2009. ápr. 25. 16:08
es amikor teged furdetett anyukad? Egy kis halaval vajon nem tartozol senkinek?
2009. ápr. 25. 09:03

Én a szüleimnek hazudtam de csak füllentések votak

Mára viszont becsületes lettem , már nekik csak nekik nem tudnék hazudni.

A cél érdekében viszont bármikor bárkinek

2009. ápr. 25. 09:00

Én elég sokat becsaptam őket, mindig a saját érdekem az első .

Igen hibáztam ,mikor anyukám haldoklott ,hiába hivtak ,hogy menjek el megfürdetni , nem akartam .Nem volt kedvem hozzá. Ott voltak a testvérei fürdessék meg Ők ,a gyerekének ez nem kötelessége .

Az anyósom mikor a kórházba volt ,sem látogattam meg , mert nem kötelező ! Hogy ő bejött hozzám mindennap, az Ő baja .

4. alfoldi13 (válaszként erre: 3. - Platty666)
2009. ápr. 25. 08:53
mikor kezd fájni a másiknak? lehet az a párunk vagy a szülönk...azt gondolomonnantól a dolgok helye itt lenne mennyire nehéz mikor megtudjuk... a megbocsájtás..néha a sirig kisér.. csak a szépre emlékezünk mondja a közmondás de mikor a gyerekünk át dob a palánkon,a feleségünk finoman irva sumákol bizony el nem felejtjük...
2009. ápr. 23. 23:09
Honnan kezdődik a hazugság? Amikor megcsaljuk a férjünket? NEM! Amikor azt mondjuk, a barátnőnknél alszunk? NEM! Amikor megígérjük és mégsem visszük le a szemetet? NEM! Amikor jók akarunk lenni, mégis elcsábulunk a tortáért, a labdázásért, egy kis futkározásért. Akkor kezdődik. Úgy háromévesen. Bűn? Megbocsátható? Meddig? A felnőtté válás kirtériuma? Mikor? Hmmmm?
2009. ápr. 23. 22:39
Tetszik ez az ötlet!
2009. ápr. 23. 22:28
minden nap hibázunk kicsiket nagyokat..vagy csak mulasztás... de van hazugság átverés..ki ki beállítottsága szerint.. legyen ez egy kibeszélés lehetősége itt...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook