Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismét van Facebook! Hogy éltétek túl azt a pár órát, amíg nem volt? fórum

Ismét van Facebook! Hogy éltétek túl azt a pár órát, amíg nem volt? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Babi11
2021. okt. 7. 15:58
jól
2021. okt. 7. 07:42
Egész jól. Nemigen használom.
2021. okt. 6. 18:25
Én felakasztottam és háromszor főbe lőttem magam.
2021. okt. 6. 17:18
Simán, észre sem vettem.
30. syria (válaszként erre: 29. - Secret8)
2021. okt. 6. 14:35
És senki nem halt bele. Legalábbis remélem! 😊
2021. okt. 5. 23:04

Itt értesültem róla utólag, hogy leállt.

Semmiről nem maradtam le. A Föld is forog tovább. :)

2021. okt. 5. 22:46
kb kétnaponta lépek be két percre ,úgyhogy valahogy sikerült túlélni :D
27. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 22:22
Ha itt nincs róla új fórum nem is tudtam volna a szünetről :)
26. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 22:21
:D
2021. okt. 5. 17:42
Többször eret vágtam magamon, bevettem egy csomó altatót egy üveg pálinkával meg ilyesmiket.
2021. okt. 5. 17:40
Délutános vagyok, úgyhogy dolgoztam. 😀
2021. okt. 5. 17:39
Na, azért nem dőltem a karomat.😄
22. Nanda
2021. okt. 5. 17:38
Észre sem vettem.
2021. okt. 5. 17:23
nem hiányzott
2021. okt. 5. 17:07
Nálam egyszerű volt, nincs FB fiókom:D Instagram pont van, de túléltem nélküle. Google fiókom sincs:D Nem is hiányzik egyik sem. Legtöbb ismerősnek van imessage vagy Skype bőven elég;) Nem vagyok őskövület, talán tiktok-ot meg tinder-t leszámítva mindent megnéztem mi is az, de nem hatott meg.
19. 0e261aaeb2 (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 16:36

Miért kell gúnyolni az embereket? Mindenkinek akad függősége, vannak akiknek a közösségi oldalak.


Engem csak a WhatsApp hiánya zavart, mert a férjemmel azon kommunikálunk ha távol van, de megoldottuk hívással, SMS-ben.

18. kannanana (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 16:19

Én tanultam alapból, szóval volt dolgom, este pedig töbebt hoxáztam, mint szoktam.

Főleg a messenger leállása zavart, mert ott szoktam sokat beszélgetni barátokkal, de a legszorosabbak más applikáción is megvannak, szóval ha sos lett volna valami, akkor tudunk kommunikálni. Viszont volt olyan, akivel szerettem volna beszélni, de így nem értem el. Mindegy, túléltem.

Az instagramm viszont hiáynzott, mert azt szoktam pörgetni este, és azt úgy nem helyettesíti semmi.

A netflix viszont működött, sokan azzal foglalták le magukat, de tényleg van egy társadalmi szintű függőség. Mindenesetre az én körömben azért heves szívverés nem jelentkezett senkinél. :D Elég találékonyak vagyunk.

17. syria (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 15:10
Leállt? Hál' Istennek! Kár, ha visszacsinálták. 😀
16. ,zumba
2021. okt. 5. 14:43
,,Köldöklesők szektája"-nagyon jóóó! Nem érintett.
2021. okt. 5. 14:30

Itt olvastam róla. A barátnőimmel, szomszédokkal névnapoztunk.


Hónapok telnek el, mire gépen belépek. A telefonon kapok értesítéseket az ismerőseim tevékenységéről de azt törölgetem.

Most kénytelen leszek majd használni, mert van néhány ingyen elvihető dolog nálam.

Vibert is használok.

14. andi6020 (válaszként erre: 11. - A4e7cf9021)
2021. okt. 5. 14:28
A "vízihulla" nem kezd sem hörögni, sem fuldokolni.
13. bozsu55 (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 14:24
Nem érint.
12. Teráz (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 14:22

Észre sem vettem , itt a Hoxán szereztem róla tudomást .

Valaki kiírt egy fórumot ... 🤣

2021. okt. 5. 14:19
Az emberek többsége az életét a virtuális térben éli, virtuális élete van. Ha elvágják tőle ezt az "oxigénpalackot", hangosan elkezd hörögni, fuldokolni, mint a vízihulla, vagy a partra vetett hal.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 14:18

Jót röhögtem a gyerekemen. :D

Engem nem különösebben érintett meg.

Ellenben ha a Hoxa leáll, teljesen kétségbe tudok esni.

2021. okt. 5. 14:17
Szerintem sok embernek olyannyira az életük része ezek a platformok, hogy el se tudják képzelni az életet nélkülük. Mint egy drogos, akinek elvonási tünetei vannak. Szerhiány...
2021. okt. 5. 14:11

Esetleg hasonló dolog senkivel nem történt, mint azt egy ismerősöm megosztotta pont a facebookon?


17:45

Leállt a Facebook.

Már megint. Nem baj, főzök egy kávét, addigra helyre áll..

17:50

Az egyik szomszéd üvöltve káromkodik. Azt hiszem, nem jó a Messenger sem.

17:59

Minden előzmény nélkül megszólalt az ébresztő. Este hatkor. Nem is értem..

18:00

Nem ébresztő volt. Már el is felejtettem, de a telefonok tudnak olyat is, hogy egymást hívják rajta az emberek. Egy barátom hívott, náluk sincs Facebook.

18:05

Újabb szokatlan hangokat ad ki a telefon.

18:06

Aha! Ez az SMS! Nagyon retró.

18:19

Átkopogott a lift melletti szomszéd, és megkért, hogy menjek át hozzá kicsit, mert vacsorázik. Nocsak, a Facebook hiánya összehozza az embereket.

18:21

Mégis éhen fogok halni. Nem vacsorameghívás volt, csak hozzászokott, hogy megmutatja valakinek a vacsorát és a szép terítést.. Addig nem lehet elkezdeni enni, ameddig valaki nem kedvelte a tálalást. Értem.

18:40

Egy laptop hangos csattanással tört össze a belső udvaron. Megkérdeztem a felső szomszédot, minden rendben van-e.. „Egy órája nem írt vissza az a k*rva!” – mondja.. Hiába mondom, hogy nincs facebook.. Ennyit a szerelemről.

18:45

...hatvan perce nincs facebook.

Feljött a lány a másodikról, hogy papírt és tollat kérjen. Azt mondja, kénytelen papírra vetni a gondolatait, már egy órányi összegyűlt, és annyit nem szokott fejben tartani.... ezek szerint Instagram sincs.

Adtam neki egy üres jegyzettömböt, és megnyugtattam, hogy a lájkok nem tűnnek el.. Ugye nem? Ugye...?

19:01

Na még ez is.. Elkezdett esni az eső.

19:05

Furcsa jövés menés van a folyosón. Mindenki csenget és kopogtat mindenhová.. Nem merek kinézni, mi lehet.

19:10

Megfejtettem.

A szomszédok megszokásból mindenkihez becsengetnek, hogy elmondják, esik az eső.

19:25.

Marika néni kopogtatott az előbb.

„Segítsen nekem” – kérlelt pityeregve. Most honnan fogom tudni, kire kell szavaznom?

Kihúztam magam, és többször, nyugodt, artikulált hangol megismételtem:

„Gyurcsány”

„Gyurcsány”

„Gyurcsány”

Marika néni sírva köszönte meg a segítséget, és hálából a fülembe súgta: „Esik az eső.”

19:31

Visszajött Marika néni. Hallotta, hogy be vagyok rekedve, és ajánlotta a bioboltban kapható akciós hársfateát. Végre a célzott reklámok is működnek offline..

19:32

Le akartam menni sétálni.. A postaláda előtt gyanús alakok mindenféle papírokat dobálnak a levélszekrényekbe.. Kettőt kivettem, nem kellett volna. Mindkettőn más férfiak péniszének a képe volt.

19:40

Több idegen megállított séta közben, és megkérdezte, hogy leszek-e a barátja. Mikor szabadkoztam, hogy nem ismerjük egymást, azt mondták, ez nem baj.. Jó lenne, ha visszajönne a facebook....

7. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 14:11

Ez szerintem annyira általánosítás így, és amúgy én viccesnek sem találom különösebben. Mármint ezt a részt, h jéé, felismertem a családomat...


Pl a szüleim 400 km-re laknak tőlünk, és igen, hiába szeretnék mindennap átmenni 10 percre, ez a távolság miatt nem lehetséges. És igenis jó, hogy pl messengeren mindennap tudok nekik képet küldeni az unokáikról, és mivel anyukámnak nincs okos telefonja, de a számítógépet már tudja használni webkamerával, ezért fel tudjuk hívni úgy, h lásson minket.


Vannak barátaim is, akik évente 3x jönnek kb Magyarországra, és szerintem tök jó, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot.

2021. okt. 5. 14:09
Észre sem vettem,annyira nem érdekel:)
5. simple (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2021. okt. 5. 14:08
Én csak ma reggel tudtam meg a híroldalak olvasása közben, micsoda szörnyű tragédia történt tegnap. Észre sem vettem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook