Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek olyan orvost Miskolcon, aki tudja kezelni a PCOS-t? fórum

Ismertek olyan orvost Miskolcon, aki tudja kezelni a PCOS-t? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 8. 11:17

A nőgyógyászom állapította meg panaszok és laboreredmény alapján.


Most nem megyek rendelésekre ha vannak is, de hiába keresgélek a neten, nem találok. Gondoltam hátha valaki tud segíteni és ha vége ennek a helyzetnek, akkor már csak időpontot kelljen kérni.

2. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Fluorescent)
2020. ápr. 8. 11:09
Diagnosztizáltak már v. ez csak öndiagnózis? A megyeiben van nőgyógyászati endokrinológia rendelés, de szerintem most minden ilyesmi szünetel. Szerintem jobb lenne, ha várnál Covid-29 végéig, addig maradnak a házi módszerek: torna és diéta.
2020. ápr. 8. 10:56

Sziasztok!


Nemrég kiderült, hogy a panaszaimat szinte biztos, hogy PCOS okozza, de hiába a diagnózis ha nincsenek kezelések, további vizsgálatok.

A neten próbáltam keresgélni de nem találtam olyat aki foglalkozna a témával. Ti esetleg ismertek ilyen orvost Miskolcon vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook