Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismerős érzés, mikor a baj csőstől jön? fórum

Ismerős érzés, mikor a baj csőstől jön? (beszélgetős fórum)


1 2
7. zizzi 13 (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2016. febr. 17. 19:42
Köszönöm, és Neked is kitartás!! Az ember néha csak kapkodja a fejét, hol kezdjem a problémamegoldádokat..
2016. febr. 17. 19:39
kitartàs egyszer a vègère èrsz de a kèrdèsre vàlaszolva igen sajnos a baj mindèg csöstöl jön:-(
2016. febr. 17. 19:36
Nemár, a pajzsmirigy betegség azért nem az a dolog, ami miatt kardba kell dőlni. És az allergiával is együtt lehet élni. Sőt, a lisztérzékenység is túlélhető.
2016. febr. 17. 19:36

háromig nem áll meg a baj..tapasztalom. de utána csak jó jön

januárban kaptunk egy rossz hírt, az hosszú történet, aztán elvesztettem az állásomat, és most hirtelen meghalt a fiam apukája külföldön.

Kivagyok. rettenetesen

Viszont a 3 baj után tényleg jó jön, kaptam új állást, sokkal jobb feltételekkel, mint az előző volt.

3. 94bbbd484c (válaszként erre: 1. - Zizzi 13)
2016. febr. 17. 19:34

Jobbulást kívánok Neked! :)

Kitartás! :)

2016. febr. 17. 19:22

Ha én most elkezdeném sorolni neked ami az elmúlt 2 évben mi minden történt velem, a családommal.. mennyi kaka ömlött és ömlik még most is.. reggelig itt ülhetnénk :D

Jobbulást !

2016. febr. 17. 18:40

Sziasztok! Talán tényleg igaz a mondás, hogy a baj /ez esetben az egészség/ jön, és meg se áll addig, míg a lábadról le nem dönt...

Sosem voltam gyógyszerevő, a gyerekeimnek is csak szükség esetén adtam.

Az újévem vérvétellel kezdődött és azóta se álltam meg a lejtőn. Pajzsmirigy betegség az összes kellemetlen tünetével, a két gyerekemmel együtt csúnya kiütések-bőrgyógyászat, újabb vérvétel. A kisfiamat allergiavizsgálatra kéne vinnem. Most pedig megint fekszem, nagyon kellemetlen mellkasi fájdalmam van. Nem tudom mi jöhet még. Talán a következő az lesz, hogy a lisztérzékenységi tesztem pozitív lesz. Ki tudja, de már felkészültem rá.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook