Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedés 30 körül fórum

Ismerkedés 30 körül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. máj. 17. 16:22
Én 25 vagyok. Majd én is elkezdem az ismerkedést, most várok, hogy tisztuljanak bennem érzések mivel egy válás áll előttem. Ami engem aggaszt, hogy kell-e egy normális 25-32 közötti pasinak elvált nő? Mégha 6 hónapig is voltam férjnél és nincs gyerekem? Fiúk, nálatok számít ez?
35. 38d59430ff (válaszként erre: 33. - 5015332cc0)
2012. máj. 17. 15:45
Murphy híres törvényei úgy látszik, az élet ezen területén is működnek. :)))))
34. 38d59430ff (válaszként erre: 32. - Hubi72)
2012. máj. 17. 15:43

Pedig vagyunk egy jópáran,hidd el! :)

Bár én még nem jutottam el odáig,hogy találkozgassak is szóba jöhető jelöltekkel, de azt tudom,hogy nem akarom életem hátralevő részét társ nélkül tölteni. Csak ezek a fórumok meglehetősen negatív képet festenek a párkeresésről. Ti egyáltalán hol és hogy próbáltok ismerkedni?

33. 5015332cc0 (válaszként erre: 32. - Hubi72)
2012. máj. 16. 21:05
Nekem aki megtetszik annak vagy van párja vagy nem akar ismerkedeni. A szerencsém határtalan ezen a téren. Voltam túrán, ahol több velem kb. egykorú volt. Az egyik résznek párja volt, a másiknak nem de ők nem akartak ismerkedni, aki meg igazán megtetszett arról kiderült hogy papnak tanul.
32. hubi72 (válaszként erre: 2. - 5015332cc0)
2012. máj. 16. 20:59
Mert lehet hogy rossz helyen keresed!? Vagy nem tudom de én is hasonló cipőbe járok mint Vizipók. Nem könnyű komoly nőt találni aki tényleg akar valamit! Amit leírt az így van én is aláírom! Nekem is ezek a tapasztalataim.
31. 5015332cc0 (válaszként erre: 26. - Szila5)
2012. máj. 13. 21:03
Ha meg sokat engedsz és úgy szenvedsz valakivel, akkor meg a következő szöveg jön: Gondolom láttad már az elején is hogy ez meg az sem stimmel, akkor meg minek bonyolódtál bele abba a kapcsolatba.
2012. máj. 13. 16:53
Nem én nem azoktról a nőkről beszélek, akikről te. Talán az éretlennél jobb megfogalmazás lenne a problémás. Konkrét példa, nemrég ismertem meg egy lányt. Az a tipikus "hisztigép". Aki minden problémáját hisztivel vagy zsarolással próbálja meg kezelni, minden gondjárét másokat hibáztat és kapcsolatból kapcsolatba ugrál, mert saját bevallása szerint minden férfit megun pár hónap alatt. Szerintem az ilyeneknél komolyabb gondok vannak, mint néhány csalódás.
29. szila5
2012. máj. 13. 14:20

Ja, ja! :) Tök igazad van; persze, ott a lány volt a hülye, nem szabad senkit sem lerohanni. És a férfiaknak még ijesztőbb a kötelékekről beszélni, soknak még később is.


Azok az éretlenek, nem lehet, hogy csak befásultak, és úgy mond "visszafelé fejlődtek"? Úgy értem, hogy túl egy csomó csalódáson vagy full tapasztalatlan, megjátssza, hogy tök jól érzi magát egyedül (szabadság feeling), és elcsitrisednek? Pl. mikor idősebb nő úgy öltözik, mint egy tini, csak mert nem tudja elfogadni az öregedést és erőlteti, hogy ő még szép és fiatal.

28. Vizipók (válaszként erre: 27. - Szila5)
2012. máj. 13. 14:01

Abban nagyon igazad van, hogy azt hisszük, hogy a másik nemnek könnyebb. Én például sokáig meg volt arról győződve, hogy a nőknek ezzel semmi gondjuk, mert mindig körüllengik őket a próbálkozó lovagok és csak válogatniuk kell... :-D


Amit a házasodási és gyerekvállalási vágyról írtál, az azért eléggé kétélű dolog. Sajnos sok lány kissé túlzásba viszi és az már ilyesztő. Már "menekültem el" lánytól azért, mert harmadik randin már a családjának akart bemutatni, két hét után pedig már folyton az összeköltözést és a közös gyerekeinket emlegette. Úgy, hogy szinte nem is ismertük egymást. Semmi gondom a gyerekvállalással, de azért mindent a maga idejében.


A vicces egyébként az az egészben, hogy én mostanában szinte csak olyan 30 körül lánnyal futok össze, aki teljesen éretlen, csak úgy él bele a világba. De hát amikor az ember villát keres, akkor tuti, hogy kizárólag kanál akad a kezébe. :-)

27. szila5 (válaszként erre: 16. - Vizipók)
2012. máj. 13. 13:21

Igen, mindig azt hisszük, hogy a másik nemnek könnyebb; pedig nem. Mi csajok pont azt gondoljuk, hogy túl sok a szebb, csinosabb és fiatalabb konkurens csaj. Ti, férfiak pedig azt, amit leírtál már.

És valóban nehéz úgy ismerkedni, ha a bulizást már nem vagy nem annyira igénylő szinglik nem járnak el szórakozni, hanem otthon ülnek. Nem nagyon hallottam még olyan sztorit, hogy a nagy Ő csak úgy becsengetett. Szerintem, muszáj erőt venni magán az embernek és eljárogatni szórakozni, ki kell rángatni a barátokat ilyenkor; és minél változatosabb helyekre menni: diszkó, bup, kávézó...stb.

Próbálj meg minél több lánnyal megismerkedni, olyannal is nyugodtan, aki elsőre nem tetszik, sőt, olyannal is, akire elsőre azt gondolnád, hogy szóba sem állna veled, mert nem tudhatod. Ha 30 felé közeledsz, akkor nyugodtan ismerkedj 30-as nőkkel (+/- 3-5 év); mert az nagyon igaz, hogy kattog az a bizonyos biológiai óránk, és sok nőt (fáj vagy nem!) hajt a "menyasszony akarok lenni" és a "kisbabát akarok" dolog; persze van kivétel; de az a sokkal kevesebb. Ezt csak azért írom, mert tapasztalom a baráti körünkben is, hogy egyedülálló 30 körüli pasiknak (sőt jóval idősebbeknek is) nagyon bejönnek a 17-23 éves lányok, akik még élni, bulizni szeretnének, azt jön a szakítás. Persze van köztük is komoly gondolkodású; de akkor sem kell félni egy 30-as nőtől. Sőt, a legjobb korban vagy, mert a 18 és a 40 éves nőknek is bejössz. ;)

Itt a nyár, tessék menni strandolni és csajozni a haverokkal.

26. szila5
2012. máj. 13. 13:02
Társkeresőknek szoktam ajánlani, hogy kicsit engedjenek az elvárásaikból, legyen szó külsőről, iskolai végzettségről vagy munkáról. Sosem tudhatod, hogy milyen értékes is az az ember, akit valami miatt meg sem akarsz ismerni.
25. szila5 (válaszként erre: 19. - Zsuzso100)
2012. máj. 13. 12:55

Semmi különöset, rövid, tömör és nem tolakodó üzeneteket. Ha van valami a fényképein, akkor azzal kapcsolatban dicséret vagy kérdés.

Páromnak meg egyszerűen azt, hogy a barátnőmtől hallottam felőle és nagyon szimpatikus, van-e kedve ismerkedni.

Előtte töltöttem fel pár képet magamról is, hogy meg tudja nézegetni őket; ezeket később levettem. :)

24. 5015332cc0 (válaszként erre: 20. - Vizipók)
2012. máj. 13. 11:24
Én többet is tudok, akiknél házasság lett a netes vagy sms-s kapcsolatból. Ott is lehet szerencséje valakinek. de ha túl sokadik az igazi, akkor egy vagyont kell elkölteni sms-re, meg találkozgatni több 10X.
2012. máj. 12. 15:18
Nem hiszek a véletlenekben,szerintem minden okkal történik. Majd ha eljön az idő, biztos találkozol valakivel, akivel kölcsönösen vonzódni fogtok egymáshoz. Addig pedig élvezni kell az egyedüllétet. Annak is megvan a maga varázsa. S van ideje az embernek magával foglalkozni, így talán jobban kirajzolódik, hogy milyen társra is van valójában szüksége.
22. zsuzso100 (válaszként erre: 20. - Vizipók)
2012. máj. 12. 14:35
Pont ezt mondom, hogy az igazi kapcsolat teljesen véletleneknek köszönhető...aztán hogy véletlen-e vagy a sors?? Csak meg kell tanulni nyitott szemmel járni, nyitottnak lenni... :)
21. 38d59430ff (válaszként erre: 1. - Vizipók)
2012. máj. 12. 14:11
Ugyanez a helyzet velem,csak fordítva. Mármint én nő vagyok,de ugyanebben a cipőben járok.
20. Vizipók (válaszként erre: 17. - 5015332cc0)
2012. máj. 12. 14:06
Ha végignézem az ismerettségi körömet, akkor csak elvétve akad olyan kapcsolat, ami mondjuk neten, buliban vagy hasonló helyen jött létre. A tartós kapcsolatok általában nem ilyen helyeken szoktak születni...
19. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Szila5)
2012. máj. 12. 10:54

Na, ez nagyon jó!!! :)

És milyen üzeneteket írtál? :)

18. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - 37c11cc74f)
2012. máj. 12. 10:53
Persze, de erőltetni nem lehet.
17. 5015332cc0 (válaszként erre: 5. - 37c11cc74f)
2012. máj. 12. 08:58
Nekem az a tapasztalatom, hogy ezt a témát nem lehet eröltetni. Lehet 2-3 hét alatt partnert találni pl. sms-ben, de az még nem jelenti azt ,hogy ő az igazi. Aki tud komoly érzelmek nélkül szexelni, annak hamar megoldást hozhat az olyan jellegű keresgélés. Persze attól még van valamennyi esély az igazi megtalálására sms-ben is, de költséges és macerás is. Szerintem én ha kedvem lesz próbálkozni, valamilyen szervezett ismerkedős programra megyek el, vagy eljárok túrázni, kirándulni, szórakozni.
16. Vizipók (válaszként erre: 8. - Szila5)
2012. máj. 12. 08:06

Érdekes volt ovasni, én világ életemben meg voltam arról győződve, hogy a lányoknál ez nem gond, mert úgyis van mindig jónéhány jelentkező. Pont az iWiW-el kapcsolatban mesélte egyszer egy lány ismerősöm, hogy ha kiírta a családi állapotához, hogy egyedülálló, akkor rögtön megjelentek a semmiből a próbálkozó lovagok. :-)


Aranyos volt a "zaklatom a pasikat" rész. Kétlem, hogy egy férfi az ilyesmit zakalatásnak veszi, még akkor sem, ha nem tetszel neki. :-)


Sőt, most egy érdekes dolog esett le: az eddigi kapcsolataim mindig úgy kezdődtek, hogy a lány kezdeményezett. Amikor én kezdeményeztem, abból soha nem lett semmi.

15. a31cf0fa6a (válaszként erre: 14. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 12. 06:46
Mindegy, lányokat keres, én meg nem vagyok az.
14. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 13. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 12. 06:45
Lehet, hogy nő. Már megint a naivitásod. Szokj le róla.
13. a31cf0fa6a (válaszként erre: 12. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 12. 06:43
Fiúkra nem bukok. :)
12. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 9. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 12. 06:42
És veled rögtön ugye? Mint tegnap...
11. 74f8c12b8e (válaszként erre: 8. - Szila5)
2012. máj. 12. 06:29
Bátor vagy,és jól csináltad:)
10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Vizipók)
2012. máj. 12. 06:27
kirándulás,klubok,strand,rendezvények,tanfolyam
9. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Vizipók)
2012. máj. 12. 06:20
Itt. :)
2012. máj. 12. 01:00

Valóban nem könnyű; és lehet a szerencsére is bízni; de akkor lehet, hogy sokat kell rá várni, amit meg nem érdemes. Tenni kell érte, amihez kell éleslátás, nyitottság, bátorság és kiartás.


Kislány koromban féltem a fiúktól, hogy miért? Mái napig nem tudom; becari gyerek voltam amúgy is. :) Kamaszként megijedtem, ha észrevettem valaki erősebb szimpátiáját; 17-18 évesen elhatalmasodott rajtam a "barátot, szerelmet, szexet" akarok vágy; akkor kezdtem közvetlenebb lenni a fiúkkal; de hiába volt több srác, akiknek tetszettem és ők is nekem, senki sem mert elkezdeni velem barátkozni. Pedig én vártam, vágytam rá, hogy ő jöjjön oda, és hódítson meg. De, ez sosem történt meg. Akikkel elkezdtem ismerkedni, járni rövidebb-hosszabb ideig, azokhoz nekem kellett odamenni és erősen kimutatni, hogy "hello itt vagyok, tegyél már valamit"! :) A 3 éves kapcsolatom és annak feldolgozása után már tudtam, hiába vágom magam nőcisbe, hiába megyek el bulizni, hiába várok, hiába mosolygok, abból nem lesz semmi. A fiúk alá erősen kell adni a lovat, és fel kell keresni Őt.


Aztán 25 évesen, amikor már a 17-25 éves csajok nagy konkurenciát jelentettek, kezembe vettem ügyemet, hogy véget vessek szingliségemnek (társamra, családra vágytam). Bevallom, akkor még az iwiw volt a sláger, és a részletes keresőben több szempontot beállítva rákerestem városom pasijaira, illetve ott is, ahol tanultam. Nézegettem őket, többször is. Volt, akiknek írtam is ismerkedési szándékkal, de egyikből sem lett személyes találka. Nem volt az igazi, valami hiányzott.

Egyetlenegy srác volt, akinek a fényképe valami nagyon pozitív érzést váltott ki belőlem, és mosolyra fakasztott jó értelembe véve; majd az adatlapja miatt be is zártam (egyetem, buli, haverok - gondoltam, nem a házasság a fő célja). A nevét sem jegyeztem meg. El is felejtettem.

Közben a 2 szingli barátnőmmel többször kitárgyaltuk az élet nagy dolgait, a szerelem témából diplomázhattunk is volna. Mind kínlódtunk a magunk módján. Sőt, figyeltem, hogy a szórakozóhelyeken külön-külön klikkesednek az egyedülálló csajok és pasik, de egyik sem közelít a másik felé. Örültségnek tartottam.

Egyik telefonbeszélgetésünk alkalmával a barinőm az osztálytalija élményeit mesélte, és meglepődött, hogy az XY-t elhagyta 5 év után a nője, pedig már meg akarta kérni a kezét a srác. Erre felkaptam a fejem, mi, valaki, aki korombeli és házasodna is? Ki az? XY, hát.. nem ismerem; na nem baj, majd meglesem az ismerőseid között csak úgy kíváncsiságból. Mikor eszembe jutott, rákerestem az iwiw-en; ééééés az a szempár figyelt fel rám a képről a monitoron keresztül, aki hetekkel ezelőtt megfogott ismeretlenül. Na, ebből tudtam, hogy ezt nem hagyhatom annyiban, meg kell ismerkednünk, ezt nem szabad kihagynom, mert elmehetek életem párja mellett, ha félénken háttérben maradok. 2 hét gyomorgörcs után írtam egy ismerkedésre való felhívást neki iwiw-en; nagy volt a kockázat, mert ha elutasít, akkor kiderül a kisvárosban, hogy éééén iwiw-en zaklatom a pasikat. Brrr! Na, de; onnantól kezdve minden kezdeményezést rá hagytam; ő kért telószámot, később talit...stb.

Ma már 1,5 éves házasok vagyunk; és ő adta vissza a hitemet a szerelemben, a férfiakban, a kapcsolatban, ahol önmagam lehetek. :)


Tegyetek érte, és sok szerencsét kívánok hozzá!!!!

Fontos tudni, hogy mit, kit is akarsz; én előtte soroltam magamban, hogy pl. ne dohányozzon, ne igyon, kedves, megértő...stb legyen. Bejött!!!

7. Vizipók (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2012. máj. 12. 00:37
Nem nagyon szeretem a "hinni a sorsban" hozzáállást, más területen se szokott működni, hogy ülök és várok a sorsra. Szóval tényleg nem árt besegíteni kicsit...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook