Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismerjük meg Magyarországot ! fórum

Ismerjük meg Magyarországot ! (beszélgetős fórum)


1 2
15. e71af41436 (válaszként erre: 14. - CILUSKA)
2007. jún. 3. 17:44

Én tudom hol van Kétpó :)

Pusztapó közelében :)))


MEzőtúron születtem :)))

2007. jún. 3. 17:41

Programajánlatom : június 22-24.-e között KÉTPÓ községben megrendezik a 2. Alföldi Betyárétel Főző Fesztivált. A rendezvényen népművészeti vásár és nagyon jó műsor várja az odalátogató vendégeket.

Kétpó község Törökszentmiklós és Mezőtúr között van. Vendégszerető emberek lakják. Nevezetessége az Almásy-kastély, ma kastélyszálló.

13. inci47
2007. máj. 20. 21:27
Mi , a párom és én, most jöttünk haza Zalakarosról, csodálatos volt! Gyönyörű a környezet, annyiféle fenyőt és tuját még nem láttam egy helyen ,mint ott. Nem is beszélve a gyógyvíz áldásos hatásáról és fürdőben végzett kezelésekről.Találtam egy jó kis szállodát az interneten,ahol 7 éjszakát töltöttünk el félpanzióval fejenként 19900.-ft-ért.Sajnos a kezelések sincsenek ingyen + az üdülőhelyi díj, de még is is megérte,olyan szép a környezet és kedvesek az emberek.
2007. máj. 10. 22:54
Mi tavaly nyaron a Bukkben voltunk. Csodalatos a taj! Lillafureden is voltunk,az is nagyon szep hely..remelem iden is "felugrunk". En addig nemis gondoltam volna hogy Magyarorszagnak van ilyen szep pontja. Meg sem kozeliti a Matrat.
11. xxLady
2007. máj. 10. 22:50

Tuti jó lehet kirándulgatni, de sajnos a jelenlegi diákkedvezmény és vonat-buszjegy árak mellett engem, mint nappali tagozatos hallgatót, elég szűkös helyzetbe kényszerítenek...

Ennyit arról, hogy ismerjük meg a hazánkat...

10. alma20
2007. máj. 10. 21:54

Sziasztok!

Én múlt hétvégén Pécsett voltam, Villányban és Harkányon! Fantasztikus volt! Mindenkinek tudom ajánlani!

Voltunk gyalogtúrán, borkóstolón, Zsolnay kiállításon! Pécs gyönyörű! Ezt mindenkinek látnia kellene! :-)

2007. máj. 10. 18:52

Vagy egy jó ötlem,gyertek a "Kevi Juhászfesztivál"-ra.Ez Túrkevén lesz,szombat,vasárnap.

Sok-sok program várja a felnőtteket,gyermekeket.

két napos rendezvény.Garantált a jó hangulat,biztos jól érzi magát az oda látogató.

2007. máj. 8. 17:58
Irjátok meg kirándulási és nyaralási élményeiteket - ötleteiteket, hogy mások is merithessenek belőle !
2007. máj. 2. 21:32

Kirándulási ötletem :

A Tiszakürti Arborétum a Tisza és a Hármas-Körös által közrefogott Tiszazug egyik ékszere.

Minden évszakban nagyon szép. Az elmúlt évben fejlesztették, kövezett sétautakat, kilátót építettek,stb.

Bővebben : www.arboreta.hu

A környéken sok látnivaló van, ezért érdemes több napra menni. Következő ajánlatban ilyenről írok.

Kellemes időtöltést kívánok !

2007. máj. 1. 20:16
Figyuszolom folyamatosan!Előre is köszi a jó tippeket,én is mindig megírom,hogy mikor hova sikerült eljutnom!
5. Vixi77 (válaszként erre: 1. - CILUSKA)
2007. máj. 1. 20:16

Sziasztok! Két hete töltöttünk egy hosszú hétvégét a párommal Miskolc-Tapolcán. Olllyan klassz szállást tudok ajánlani, hogy csak na! És ráadásul üdülési-csekk elfogadó hely is és elfogadható áron van. Egyszerűen szuper!

Egyébként csodálatos kiránduló helyek, barlangfürdő van ott, a közelben van Lillafüred és a Diósgyőri Vár is. Szóval, egyszerűen fantasztikusan éreztük ott magunkat. :-)

4. CILUSKA (válaszként erre: 3. - Daroki)
2007. máj. 1. 20:10

Nem kell a koromat nézni,természetes,hogy itt a HOXÁ-n mindenki mindenkit tegez.

Egyébként nagyon örülök, hogy hozzászóltál a témához.

Majd én is adok jó kiránduló-ötleteket. Figyeld ezt a fórumot.

2007. máj. 1. 19:55
Most néztem meg az adatlapodat,remélem nem haragszol rám amiért egyből letegeztelek:)
2007. máj. 1. 19:54

Szia!


Én Budapesten élek és mi is mostanában tervezzük a barátnőmmel,hogy a gyerekeinkkel,nem az unalmas,megszokott jáccóteren töltjük a 7végéket,hanem útnak indulunk és ha nem is olyan meszire,de el el mennénk pár helyre kirándulni.Első célnak Szentendrét jelöltük meg,voltam ugyan már ott,de csak "átfutottam" rajta,de most alaposabban szeretnék ott körülnézni.Vannak még konkrét céljaink,terveink,remélem,hogy nem csak beszélni fogunk róla,hanem elis jutunk a kiszemelt helyekre:)

2007. máj. 1. 19:47

Jön a nyár, a kirándulások és a nyaralások időszaka.

Hol töltsük el a szabadságunkat ?

Hova menjünk a hét végén, vagy a hosszú hét végén ?

Írjátok meg ötleteiteket, tapasztalataitokat !

Barangoljuk be együtt ezt a gyünyörű országunkat !

Ismerjük meg Magyarországot !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook