Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeritek a MindLab kézségfeljesztő programot? fórum

Ismeritek a MindLab kézségfeljesztő programot? (beszélgetős fórum)

10. maschek2 (válaszként erre: 9. - Szemmelver)
2007. aug. 11. 21:10

Amikor megismertem a mindlabot, beleszerettem. A játékok nagyon jók. Ez azonban nem a mindlab érdeme, mert a világ minden tájáról választották ki a játékokat.

A magyar továbbképzésen csak a játékokat ismered meg, és módszertant nagyvonalakban. Szerződést kell kötni a céggel ahhoz, hogy az egészbe beleláss.

A francise szerződés rendkívül egyoldalú, havi min. 90.ezer forntot kell fizeni, minden hónapban, nyáron is. Ezen felül a francise díjat. A felmondási idő egy év.

Néhányan megpróbáltuk, de úgy tudtuk az egészet működtetni, hogy mi egy fillért sem kerestünk, miközben rengeteget kellett dolgozni. Mivel a cégvezetés is látja, hogy a francise nem működik, más lehetőséget keresnek.

Ha egy iskola be akarja vezetni, az neki havi 150 ezer forintjába kerül, plusz a tanárok óradíja, ezt senki nem vállalja.

Így a szülőknek kell fizetni az órákért. Érdeklődés an, de a havi 5000 ft-ot a mai gazdasági helyzetben kevesen vállalják.

A módszerben sok jó van, de sokat kell rajta módosítani, mert így nem tanítható, ami szintén sok munka. Létezik azoban magyar módszer is, csak azt nem hírdetik még és nem publikálják, mert még nincs kész az akreditálása, pedig már tíz éves.

Ha még érdekel valami, szívesen segítek.


M

9. szemmelver (válaszként erre: 8. - Maschek2)
2007. aug. 11. 10:49

elmondanád a tapasztalataid?

mennyibe kerül?

használ-e?

van-e rá kerselet stb..

köszi

8. maschek2 (válaszként erre: 6. - Szemmelver)
2007. aug. 5. 23:32
Ismerem a mindlabot, tapasztalatom is van róla.
7. dogiz (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2007. júl. 29. 22:33
Nekem így meg sem nyitja, hibát ír ki!
6. szemmelver (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2007. jún. 3. 21:23

Igen ezt ismerem..

én szeretném ezt csinálni..azért kérdeztem, hogy van.e tapasztalatotok..

2007. jún. 3. 21:13
2007. jún. 3. 21:12
Én sem hallottam róla de érdekelne milyen.
2007. máj. 21. 07:22
Engem is érdekelne!
2007. máj. 20. 14:28
Még életemben nem hallottam róla.
2007. máj. 20. 14:19
Ha valakinek volt tapasztalata a játékokkal kapcsolatban , kérem írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook