Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki dr. Tóth Attila nőgyógyászt Békéscsabán? fórum

Ismeri valaki dr. Tóth Attila nőgyógyászt Békéscsabán? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 1. 11:13

Én 2008-ban szültem nála.

(nem volt fogadott orvosom )

Az utolsó 4 órában volt ott,mert akkor már ő volt műszakban. De teljesen korrekt volt,odafigyelt,a babámat átszállították Gyulára,mert gond volt vele,de ő folyamatosan tájékoztatott mindenről.Én meg voltam vele elégedve.Viszont akkor azt hallottam kismamáktól ,hogy ő az egyik legdrágább..

2011. febr. 28. 09:12

Kedves Dócy!


Én igen ismerem a doktor urat három gyermekem születet nála ,most fogok menni hozzá,mert útban a negyedik gyermek.

Igaz 14 éve szültem utoljára , de én nagyon meg voltam elégedve vele.

Minden rendben ment a szülésnél és nagyon lelkiismeretes volt és maximálisan oda figyelt rám!

Számomra csak pozitív.

Remélem most se lesz másképp,mert ujra őt szeretném megfogadni.

Nem tudom mennyi nála most a vizsgálat!

Valaki tudja?

Szép napot!

3. Dócy (válaszként erre: 2. - Ed148c9466)
2011. febr. 22. 17:58
Köszi a választ.
2011. febr. 22. 10:31

Szia

Én csak hallásból és látásból, de nem voltam még nála. Viszont nagyon sok jót hallottam róla, hogy emberséges meg nem pénzéhes, viszont állítólag iszik:(

De szerintem ha szeretnél hozzá járni akkor ne más véleményével foglalkozz hanem menj el és Te tapasztald meg, hogy valójában milyen ember és orvos.

Mert Én már nem hiszek a szóbeszédeknek.

2011. febr. 22. 10:11
Ismeri valaki dr. Tóth Attila nőgyógyászt Békéscsabán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook