Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Sápy Tamást vagy Dr.Fekete Istvánt? Vélemény? fórum

Ismeri valaki Dr. Sápy Tamást vagy Dr.Fekete Istvánt? Vélemény? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. aug. 6. 20:49
Előbb én is a magánrendelésre gondoltam, csak utána mennék a Klinikára.
2010. aug. 6. 20:47
Akkor Sápyt mindenképpen ajánlom. Ha mi nem megyünk el hozzá, még mindig hiába próbálkoznánk, mert ő küldte el a férjem vizsgálatra, jövő héten pedig már lombikbeültetés. Mindenképpen keresd fel. Ha nem magánrendelésre mész, akkor végülis nem kell azon izgulni, hogy nem éred el. Bár azt nem tudom, hogy a meddőségibe be kell-e jelentkezni. Én magánrendelésen voltam februárban nála.
2010. aug. 6. 20:46
én Sápyhoz jártam, csak jót tudok mondani, bár szülés előtt átpasszolt másnak. nagyon jó szakember, de tényleg nehéz elérni
2010. aug. 6. 20:44
Szia! A Meddőségi Klinikára akarok menni kivizsgálásra, csak előbb döntenem kellene, hogy kihez.
4. 2d53803228 (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2010. aug. 6. 20:42

Szia!

Sápy Tamás jó szakember, csak nagyon nehéz elérni. Attól függ miért keresel nőgyógyászt. Zatik Jánost tudom ajánlani, nagyon rugalmas, neten is be lehet jelentkezni.

2010. aug. 6. 20:41
Sápyt ismerem,
2. PAnncsika (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2010. aug. 6. 20:35
Debreceni nőgyógyász mind a kettő.
2010. aug. 6. 20:34
Ismeri valaki Dr. Sápy Tamást vagy Dr.Fekete Istvánt? Vélemény?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook