Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Lenkei-féle életerő vitamint? Vannak tapasztalatok? Hol lehet beszerezni? fórum

Ismeri valaki a Lenkei-féle életerő vitamint? Vannak tapasztalatok? Hol lehet beszerezni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
10. Inesse
2008. jún. 4. 21:31

A 4-es villamosból láttam, hogy (talán) Blaha L. tér után, a Móricz Zs. körtér irányába ha sétálsz, a bal oldalon, akkor ott van egy Lenkei üzlet.

Nagyon macerásan magyaráztam vagy érthető?

9. lillenet (válaszként erre: 8. - 9bbb5bd983)
2008. jún. 4. 21:22

Köszönöm, viszont nektek is!


Mióta szeded? Mindenkinél más időtartam után kezd látványosan hatni, de ha jobban bírod a megterhelést, az már mindenképp jót jelent:)

8. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 7. - Lillenet)
2008. jún. 1. 10:59

Köszi Luca nevében is! Nagyon nő a pocid! Jó egészséget mindkettőtöknek!


Közben szedem a Lenkeit, de az alapot. Azt kaptam. Ha elfogy, majd eldöntöm, közepeset, vagy erőset vegyek. Azóta sokkal többet eszem, jobb az étvágyam. Állítólag látszik is, hogy híztam, én nem látom. De sokkal jobban bírom a megterheléseket! Az tényleg jó lenne, ha nyílna itt üzlet.


Jók legyetek!:)

2008. máj. 31. 23:58

Szia ajacska!


Mi már kb 2 éve csak az ilyen típusú vitaminokat használjuk, és csak pozitív tapasztalataink vannak. Csak egyetlen példa: sógornőmnek egyszer azt mondták a laboreredményére, hogy rosszabb már alig lehetne... Tele volt csillaggal, baktériumokkal. Kb 2 hónapig szedettük vele a multivitamint, ezen kívül semmi mást nem változtatott, és a következő laborban már alig volt határértéken kívüli adat!:)

A multivitamint sajnos nem mindig tudom megfizetni, de olyankor is megoldom, hogy legalább a C vitaminjukból és a B komplexből legyen itthon. Ha az összetételüket, milligrammokat, mennyiséget nézed, elképesztően olcsóbb a patikai cuccoknál.

A honlapról tényleg mindent fontosat megtudsz (ajánlom a tapasztalatok és csodák márpedig vannak részt), az elmúlt hónapokban rengeteg üzlet nyílt és a közeljövőben is fog, remélhetőleg Békéscsaba is sorra kerül majd:)

Szóval én csak ajánlani tudom.

Gratulálok a kislányodhoz! Én most kisfiút várok, de ha lány lenne, szintén a Luca nevet kapta volna:)

6. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 4. - Dus)
2008. máj. 17. 09:16
Megnézem, köszönöm szépen! Betegséf miatt szeditek? Ha nem titok...
5. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 2. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 17. 09:15

Békéscsabai vagyok. A keresőbe beütöttem, kiadta az életerő vitamint is, de most nem rendelhető meg. Legalábbis azon az oldalon.

Köszönöm!

4. dus
2008. máj. 17. 08:44

Szia.


Itt olvashatsz róla bővebben és rendelhetsz is online.

Anyósomék használják és állításuk szerint nagyon jó. Mi nem használjuk, még.


[link]

2008. máj. 17. 08:42
Tapasztalatom nincs, de a Mammut I-ben a földszinten van üzletük, tele Lenkei "dolgokka".
2008. máj. 17. 08:41
Igen ismerem, jók. És kizárólag Lenkei Életerő centrumokban lehet beszerezni. Merre laksz?
2008. máj. 17. 08:39
Ismeri valaki a Lenkei-féle életerő vitamint? Vannak tapasztalatok? Hol lehet beszerezni?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook