Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismered a Gynevac-ot? fórum

Ismered a Gynevac-ot? (beszélgetős fórum)


119. bbeus73 (válaszként erre: 118. - 6f4afb08a4)
2008. jan. 6. 18:23
Szia Csilla!Ártani semmiképp nem fogsz vele magadnak!Én csak biztatni tudlak erre. Neked is sok sikert!!!!!!!!!!!
2008. jan. 6. 16:02
sziasztok ! én is kiprobálnám ezt az injekciot most megyek majd március felé a harmadik beültetésre remélem hatni fog. de lassan feliratom én is mielöt megyek.sok sikert mindjátoknak.
117. szabotimi (válaszként erre: 1. - Brigibaba)
2008. jan. 4. 17:55
Kb 5 éve csináltam végig egy kúrát. Persze nem olcsó! Sokszor volt gombám + folyásom. Persze később kiderült pasit kellett volna cserélni mert mindig visszafertőzött és nem volt hajlandó kezeltetni magát.
2008. jan. 4. 17:46
Sziasztok! Tudja valaki, hogy lehet-e már kapni gynevac-ot?
115. 120c31c524 (válaszként erre: 112. - Mongi)
2007. dec. 11. 15:49
:)))))megkaptam az utcsót:))
114. mongi
2007. dec. 10. 22:03
Ma kaptam meg a másodikat,de ez már nem fáj,úgyhogy lehet,hogy még aludni is birok...:)
113. szombatne (válaszként erre: 111. - Mongi)
2007. dec. 3. 20:43

szia

szerintem csak addig tart a hatása de utána már elég csak emlékeztető injekciókat beadatni!Én már a második kúrám végére érek lassan!

Nekem hol fáj hol nem!De nem vészes már eleinte jobban fájt!

112. mongi (válaszként erre: 110. - 120c31c524)
2007. dec. 3. 20:23
Húúú,annak csak örülhetsz,hogy nem fájt.Tényleg.Nekem úgy fájt mint az állat:D!
111. mongi
2007. dec. 3. 20:22

Sziasztok!

Olvastam,hogy a Gynevac-kúrát fél évente lehet megismételni...Ez tulajdonképpen azt jelenti,hogy fél évig van hatása is?

2007. dec. 3. 20:21

nekem soha egyik sem fájt!

én meg azon paráztam,hogy nem jól adták be!:))))

2007. dec. 3. 20:19
6-án kapom a az utolsó szurim(Második kúra)!
108. bbeus73 (válaszként erre: 106. - Mongi)
2007. dec. 2. 20:20

Mondtam én, hogy el fog múlni a fájdalom. Szerintem a többi alkalommal már nem kellene a lábadban izomlázszerű fájdalmat érezned, de a helye ugyanúgy fájt mindig. Na de ennyit kibírunk a cél érdekében!Nem igaz!

Minden jót neked!

107. bbeus73 (válaszként erre: 105. - Rena85)
2007. dec. 2. 20:19
Szia Rena!Köszi szépen még egyszer.Ki fogom próbálni!!!!!
106. mongi (válaszként erre: 101. - Bbeus73)
2007. dec. 2. 14:33

Ma reggelre már javult az állapotom(kb.most van48 órája,hogy megkaptam),már csak a helye fáj kicsit,de tegnap még egész nap nagyon fájt a lábam is:(Gondolom holnapra már nem is érzek semmit.Nem örülnék annyira,ha minden szuri után így lenne!


Kicsit hozzászólva a beszélgetésetekhez:én cickafarkfűteát ittam pár hónapig-de nem segített.Majd én is megpróbálom a málnalevél-palástfű kombinációt:)

105. Rena85 (válaszként erre: 104. - Bbeus73)
2007. dec. 2. 07:09
Szia Bea!Most olvastam vissza a levelem és nem egészen jól írtam le a teákat,ugyhogy leírom mégegyszer.Menszesz első napjától kell inni a málnalevél teát a peteérés napjáig.A peteérés napjától meg a palástfű teát kell inni menszeszig.Elkészítése:1 csapott evőkanál tealevelet 2-3dl vízzel leforrázol és kb 10 percig állni hagyod lefedve.Az ízesítés méz+citromlé,szerintem elég ihatóak.Remélem használ majd!:)
104. bbeus73 (válaszként erre: 103. - Rena85)
2007. dec. 1. 15:54
Szia Rena!Mindenképp kipróbálom a következő ciklusban, ha.....Biztos nem rossz, már olvastam erről egyébként máshol is.De így még jobb, hogy tudom, másnak is beválik.
103. Rena85 (válaszként erre: 98. - Bbeus73)
2007. dec. 1. 15:44
Szia Beus!Az nagyon nem jó,hogy stresszesen dolgozod végig a napod.Remélem ez nemsokára rendeződik.Ha nekem is így lenne én is elmennék táppénzre.Nem lenne jó ha tényleg ezért lenne problémád!Az nagyon jó,hogy azért összejött a baba az ismerősödnek!A málnalevél teát úgy iszom,hogy a menszesz első napjától a peteérésig.A peteérésem a hőmérsékletemből néztem amikor felment 37-re a hőm aznaptól ittam a palástfű teát ezt a menszesz napjáig kell inni. Egy csapott evőkanál teát forrázz le és 10 percig lefedve hagyd.Mézzel és citromlével izesítem így egész jó az íze.Bármelyik gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban tudsz venni.Én is nagyon örünék.
102. musó
2007. dec. 1. 15:27
Évekkel ezelőtt kaptam kettőt a Gynevac-ból. Pórul jártam vele, az elsőnél nem volt gond, a másodiknál viszont váratlanul elájultam. Az orvos rohammentőt hívott, azt hitte allergiás reakció és meghalok, de nem ez történt. Valószínűleg az volt a gond, hogy nem ettem előtte semmit. Mindenesetre szétrepedt a szemhéjam, még most is zsibbad a fejem, pedig ennek már jó ideje. Ettől persze a készítmény még kiváló lehet. Ez is egy tapasztalat.
101. bbeus73
2007. dec. 1. 14:29
A helye mindegyik után fájt, 2-3 napig.Még most is a helye fáj, vagy a lábad?
100. mongi (válaszként erre: 99. - Bbeus73)
2007. dec. 1. 13:41

Köszi,remélem!:)

Minden szuri után fájt a helye,vagy csak az elsőnek?

Nekem sajnos még mindig nagyon-nagyon fáj.Elég kellemetlen,de ha ez az ára...LEGYEN:DDD

99. bbeus73 (válaszként erre: 96. - Mongi)
2007. dec. 1. 08:33
Szia Mongi!Ne aggódj, ez az izomlázszerű fájdalom el fog múlni, ez benne van a betegtájékoztatóban is, meg a honlapon is, hogy ez a mellékhatás. Bár nekem nem volt semmi ilyen.A szuri helye nekem is fájt minden alkalommal, mintha csípett meg szúrt volna, állandóan azt néztem, nem kékült be, de nem s pár nap alatt elmúlt.Remélem jó hatása lesz nálad is a szurinak!!!!!!!
98. bbeus73 (válaszként erre: 97. - Rena85)
2007. dec. 1. 08:31

Hello Rena! Abban igazad van, hogy ne idegeskedjek. De a munkahelyemen olyan helyzet alakult ki, hogy olyan stresszben vagyok már két hete....Ezért döntöttem el, hogy ha olyan a helyzet, inkább elmegyek én is táppénzre.Nem éri meg, hogy utána meg emiatt legyen problémám.

A Gynevac mellékhatása az első beadása után, hogy fájhat az ember lába, izomlázszerű fájdalmat ír.DE nekem nem volt ilyen, meg semmi egyéb. Az ismerősömnek szerintem más egyéb problémái is voltak, ő végül lombikprogramra került, s a 4. beültetésből van egy gyönyörű 1-1,5 éves kisfia. Neki a cukorszintje volt ahhoz magas, hogy megtapadjon a baba, mikor ezt csökkentették, azonnal megmaradt (ez volt a 4.) és meg is született.Teljesen komplikációmentes volt a terhessége is, pedig közelített már akkor is a 40-hez.És most úgy tudom, megint belevágnának.

Kipróbálom ezt a málnalevél, palástfű teát. Hogy iszod?Ízesíted?Milyen az íze?Lehet ezt boltban is kapni, vagy a netről rendelted?

Én is megvárom a jövő hetet, mert nekem is akkor dől el....

Hasonló jókat kívánok neked, örülnék, ha együtt mehetnénk át a pocakosok fórumába.

97. Rena85 (válaszként erre: 95. - Bbeus73)
2007. dec. 1. 07:34
Szia!Nem értem,hogy miért nem működik nálad a Corax.Sajnos tényleg hiánycikk a Gynevac.Nem tudom,hogy sikerül e valahogy mégis beszereznem?Van mellékhatása a G-nek?Az ismerősödnek a baba nem jött össze vagy a gyulladása nem múlt el?Remélem nekünk bejön!Állítólag jók a homeopátiás szerek,nyilatkozni majd akkor tudok ha már sikerült teherbe esnem,ami remélem hamar lesz!Most ebben a hónapban ittam először a málnalevél teát nem tudom még milyen hatása van rám,nem érzek semmit.A palástfű teát meg még most is iszom,ezt a mensiig kell inni.Hát nagyon kiváncsi vagyok,hogy elértem e velük a célom de ez majd csak jövőhéten derül ki.Állítólag vannak lányok akik először itták ezeket és most kismamák.Én úgy vagyok vele veszteni nem vesztek vele semmit ha kipróbálom.Remélem a nyákvizsgálatod rendben lesz és a középidőd is kicsit elöbb lesz mint karácsony.Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!Nagyon örülnék ha az első üzeneted az újévben az lenne,hogy kismama vagy!De ha mégis átcsúsztok Januárra ne keseredj el,irasd ki magad és ne idegeskedj semmin!
96. mongi
2007. nov. 30. 22:47
Sziasztok!Én ma vettem fel az első Gynevac szurit.Nektek is fájt utána a lábatok?Nekem nagyon fáj,s a helye is.Olvastam valamit,hogy jelentkezhet izomlázszerű érzés,de nem tudom,hogy ez az lenne?
95. bbeus73 (válaszként erre: 94. - Rena85)
2007. nov. 30. 15:11

Hello!Na látod, nekem is a Corax az ovu tesztem, de nem jó. Nálunk csak én kaptam a Gynevac-ot, egyenlőre. Azt hallottam, hogy hiánycikk, mert a szavatossági idejével vannak problémák, de olvastam valamelyik fórumon, hogy folyamatban van az intézése, s nemsokára megint lesz. Csak már a recept legyen érvényes. Nekem is volt olyan ismerősöm, akinek nem hatott pozitív irányba a Gynevac injekciókúra. De hátha pont nekünk segítene. Már én is olvasgattam ezekről a homeopátiás szerekről, amik elősegítik a teherbeesést, jók ezek? Én még nem használtam, de hajlok rá, hogy kipróbáljam (palástfű, málnalevél...)

Most még az inszem attól függ, mit mutat majd a nyákvizsgálat. Azt decemberben végeznék el, de ha megjön, akkor a középidőm pont karácsony körülre esne, tehát lehet csúszik az egész januárra. Ilyen az én szerencsém....Ráadásul a január annyira hajtós nekünk a suliban (félév), de eldöntöttem, ha kell, kiíratom magam azokra a napokra, amikor esetleg vizsgálat, beavatkozás van.

94. Rena85 (válaszként erre: 93. - Bbeus73)
2007. nov. 30. 13:29
Szia Beus!Az én ovu tesztem neve corax nekem nagyon bevált.Te melyiket használod?Ma voltam kiiratni a G.-t.Nagyon féltem,hogy azt sem tudja majd,hogy miről beszélek vagy egyszerűen nem írja ki.Egy szóra kiirta de azt hozzáfűzte,hogy valakinek hat valakinek nem de ragaszkodott hozzá,hogy a párom is kapja a szurikat.A prolaktinomra szedtem a bromot. képzeld el annyira levitte a h.szintem,hogy azzonnal leállított róla és homeopátiás cseppet írt.694 volt régen és most 9.Képzelheted mennyire örültem.Végre megvan a receptem csak az a baj,hogy most meg hiánycikk,ez az én szerencsém.De feliratkoztam egy pár gyógyszertárba hátha valamelyik beszállítója tud szerezni,remélem lesz.Meg mozgósítottam a családot ha gyógyszertárban járnak kérdezzenek rá.Nagyon szerencsés az ismerősöd,hogy két kislány is összejött nekik.Nem adjuk fel!Mikor lesz az inszem?Neked is legyen szép napod!
93. bbeus73 (válaszként erre: 92. - Rena85)
2007. nov. 30. 06:57

Szia Reni!Úgy lesz, megvárom, hogy még ez a doki mit alakít, de azért ha megyek a klinikára, csak szétnézek ott is. Használom az ovu tesztet is, de nem sok mindenre jó, legalábbis számomra. A második csík mindig halványan jelenik meg, de a mostani ovu tesztem fel sem szívja a vizeletemet. Úgyhogy dobhatom ki, pedig nem volt olcsó.Azért annyira nem szörnyű a HSG, csak elég fejetlenség volt a kórházban, nem ott csinálták a nőgyógyászaton, hanem az érsebészeten, de erről a doki is aznap szerzett tudomást. Viszont azt mondta, sokkal jobb felvételeket tudtak ott készíteni, mint a nőgyógy-on. Úgyhogy ki lehet bírni, ne aggódj, és tessék belevágni. Bár én mindig azt mondtam, hogy majd csak ha a páromat megvizsgálták, akkor megyek bele, de épp fordítva történt. Nem tudom, te mennyi idős vagy, de ha huzamosabb ideje nem sikerül teherbeesned, előbb-utóbb úgyis át kell ezen esni. És nekem az eredmény az, hogy átjárható a petevezetékem. Egy ismerősömnek rögtön az azt követő hónapban sikerült a baby, ráadásul két csajszi. Kb. a 6. hónapban van, s nagyon boldogok. Tehát nem szabad feladni.És harcolni kell érte, értük.DE SZERINTEM MEGÉRI.Mikor mész kiíratni a G-t?

Legyen szép napod!!!

92. Rena85 (válaszként erre: 89. - Bbeus73)
2007. nov. 29. 23:26
Beus!Szerintem is várd meg az inszemet ennél a dokinál,és ha ezután sem válik be akkor váltsd le!Elég sokat jársz te is korházba.A hőmérőzés mellett nem gondoltál még ovu teszre?Neked hosszú a ciklusod nekem meg túl rövid 25-26 napos!Ha tényleg most volt a tüsző repedésed akkor tényleg mindent bele!Szorítok!Elég szörnyű lehetett a HSG.Viszont kívánom,hogy minnél hamarabb kismama legyél te is!
2007. nov. 29. 20:51
Én ma kaptam az utolsót, s a doki azt mondta, semmi baja nincs a készítménynek, ha még most jár le a szavija.
90. szombatne (válaszként erre: 82. - Kiskutya60)
2007. nov. 29. 20:42
nekem is olyan van hogy nov-ba lejár és dec 7-én kapom az utsot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook