Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismer valaki jó nőgyógyászt Dunaújvárosban? fórum

Ismer valaki jó nőgyógyászt Dunaújvárosban? (tudásbázis kérdés)


1 2
23. Timmee
2011. dec. 16. 16:05

Sziasztok!

Dr.Porkoláb Hubát ajánlom,én végig hozzá jártam terhesgondozásra!! Fegyelmezett,alapos..Privátban akinek kell,tudok elérhetőséget adni!

2010. nov. 10. 14:06

Kedves Anyukák, Kismamák!

Én itt befejeztem. . . aki szeretne kérdezni esetleg, privátban válaszolok, ha olyan a kérdés amire lehet, amúgy nem. . .

Sajnos olyan dolgokat is leírtam, amit nem kellett volna, így inkább abba hagyom, nehogy több butaságot írjak!


Őszintén bocsánatot kérek mindazoktól, akiket megbántottam/megbánthattam, megsértettem! Nem akarattal tettem, csupán nem gondoltam bele a dolgok mélységébe. . . ebből látszik, hogy még mindig nem nőttem fel. . . sőt. . . Nagyon sajnálom!


Mindenkinek sok sikert a szülésekhez, jó babázást!


Pussssz:Vikus

21. chyy
2010. nov. 5. 16:47
Sziasztok!Én olyan nőgyógyászt keresek,aki nem tesz megjegyzéseket a túlsúlyra,mert nekem van,sajnos.Ugyan mozgok,odafigyelek a kajára,mostanában néhány hónap alatt fogytam is szépen,de még mindig alacsony vagyok a súlyomhoz képest.Tudom,hogy ez a terhességet és a teherbeesést befolyásolja (már elég régen szeretnénk gyereket).Ennek ellenére nem szeretném,ha bunkón hozná a doki mindezt a tudomásomra,mert tudom,teszek is ellene,nem kell,hogy streszeljek mellette.Ezért érdekelne,hogy az általatok említett dokik hogyan állnak a témához?Konkrétan Dr. Barna András érdekelne ez ügyben.Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 29. 13:36

DR Barna Andrást ajánlom... mellette még: Dr. kapus Istvánt és Dr Medve Lászlót..Dr Porkoláb Hubát nem igazán... dr Kolos-t sem... hazaengedett 1000-es méhszájjal, 32 hetesen... Én a Barna dokihoz jártam, és nála is szültem... és 2 kezemet összeteszem:) azóta is hozzá járok mindenkinek őt ajánlom... lehet kicsit zöldfülű, de épp ezért mert még nem égett ki mindenkivel kedves, figyelmes...én megfigyelés alapján döntöttem nála ugyanis előtte hónapokig dolgoztam vele együtt szülőszobán, és én nekem a sok doki közül ő volt a legszimpatikusabb is:)

Pussssz: 1 szülésznőhallgató

2010. jún. 1. 12:19
Bocs egy mondatot véletlen kétszer írtam :)
18. Athina33 (válaszként erre: 16. - Noemi1207)
2010. jún. 1. 12:19

Sziasztok!


Dr Tóth Gyula már visszaköltözött Balassagyarmatra, most kérdeztem meg a nőgyógyászatot telefonon.

Nekem most nagyon sokan ajánlották Dr Porkoláb Hubát, ő kórházban ügyeletben található meg általában szombatonként egész nap, esetleg pénteken. Remélem igazak az őt illető dícséretek.

Én most őt fogom felkeresni, remélem igazak az őt illető dícséretek

17. viki021 (válaszként erre: 7. - Moni8906)
2009. dec. 30. 14:07

Ezt cáfolom!!!!

Nála szültem mind a három gyerekemet és soha nem motiválta a pénz.Jó szakember és ez a lényeg.

2009. szept. 11. 08:31
Dr.Tóth Gyula
15. Anyuci macuci (válaszként erre: 14. - Aanita7)
2009. máj. 30. 19:58

A Porkoláb Hubát sajnos nem ismerem.:(


A Kállaynak,ha jól tudom(de nem tuti)a Liget köz-ben van a magánrendelője.

14. Aanita7 (válaszként erre: 13. - Anyuci macuci)
2009. máj. 30. 19:02

A Kállay Miklóst hol tudom elértni? Rendel valahol délután is vagy magánrendelőben?


És mit tudsz/ tudtok a Porkoláb Hubáról?

13. Anyuci macuci (válaszként erre: 11. - Aanita7)
2009. máj. 30. 19:00

A Barna Andrást nem ajánlom!!!!!Egy bunkó!!!!!


A Kállay Miklóst igen!Kedves,megértő!!!

De nálam a Medve László a favorit!!! Nem tudom ismered-e valamennyire?

12. Anyuci macuci (válaszként erre: 7. - Moni8906)
2009. máj. 30. 18:57

Én tapasztalatból mondom,hogy egyáltalán nem a pénz érdekli a Medvét.Én mind3 gyerkőcömet nála szültem és egy nagyon lelkiismeretes,kedves orvos.Én csak ajánlani tudom!!!!!!

Sajnálom,ha neked rossz tapasztalatod volt vele.:(

2009. máj. 30. 16:21

Sziaztok!

Én most regisztráltam. Láttam hogy mi mindenben segítetek itt egymásnak... Én is segítséget szeretnék kérni. Egy jó nőgyőgyászt keresek Dunaújvárosban és olvastam, hogy több mindenkit ajánltok. Az a gondom, hogy egyiket sem találom, hogy hol rendelnek akár magán úton is mennék hozzá. Én akikre gondoltam, hogy elmennék hozzá:

Porkoláb Huba

Kállay Miklós, vagy

Barna András.

Ha valaki tudna segíteni elérhetőségükben, vagy talapasztalatot írni azt nagyon megköszönném.

10. eedit
2008. dec. 30. 08:51
Tud valaki elérhetőséget Dr Porkoláb Hubának? Van esetleg magánrendelője? Szeretnék hozzá járni.
2008. okt. 9. 17:49
Dr Tóth Gyula nagyon kedves és jó nőgyógyász,valamint Dr Porkoláb Huba is.
2008. febr. 24. 15:14
Dr Kapus Istvánt ajánlom mindenkinek!Nála szültem mindkét fiamat.Minden rendben volt,lelkiismeretesen végezte munkáját.Csendes,nyugodt bár kissé szűkszavú ember,de ha kérdezel tőle mindenre válaszol.:)
2008. febr. 24. 14:58
Dr. Medvét snekinek nem ajánlom!! Csak a pénz érdekli, semmi más...
2008. jan. 14. 11:20
Szívesen!
5. otis (válaszként erre: 4. - Loch ness)
2008. jan. 14. 11:16
KÖSZI!!!! :)))
2008. jan. 14. 11:13

Ajánlom neked ezt a fórumot:

Dunaújvárosi kórház szülészete - tapasztalatok?

Akik itt írogattak, írhatsz nekik privit.

Azonkívül üsd be a keresőbe, hogy Dunaújváros, és lent jelöld be a nevek, lakhelyeket. Megpróbáltam kíváncsiságból, és rengeteg van.

Sok szerencsét!

3. otis
2008. jan. 14. 11:11
hahóóó
2. otis
2008. jan. 14. 10:31

ezek szerint senki sem dunaújvárosi


kár :(

1. otis
2008. jan. 14. 10:16
Ismer valaki jó nőgyógyászt Dunaújvárosban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook