Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irritálnak a bigott, prűd emberek! fórum

Irritálnak a bigott, prűd emberek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jún. 27. 09:57
Van benne egy szép szó is.
2023. jún. 27. 09:38
Engem nem zavar másoké, őket zavarja az enyém.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jún. 27. 09:38

Elfogadom őket. Az, hogy irritálnak, nem jelenti azt, hogy nem fogadom el őket.


Ők nem fogadnak el engem, ezért nem tudok arról beszélni, hogy mi van a fejecskémben.

8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2023. jún. 27. 09:33

Igen,részben egyetértek.:)

Hát, majd meglátjuk, hogy a vallomástevő, hogyan is gondolta a vallomását.

Én nem tudok ennyiből semmire sem következtetni.

Imádtam az irodalmat, de a verselemzésnél is sok ellenvéleményem volt a tanárokkal. Mire gondolhatott a költő? Hát bakker,honnan lehet azt pontosan tudni?

Nos itt sem szeretek elemezni, mire gondolhatott a kiíró. :D

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. jún. 27. 09:17
Attól függ. Ha azt lesed, hogy más mennyire frigid, ha ugrasz a szexuális életedet ért legapróbb megjegyzésekre is, ha vallomást írsz ki arról, hogy irritálnak a prűd emberek, stb., akkor igen, bajod van a saját szexualitásod elfogadásával. Ha viszont elfogadod, hogy nem vagyunk egyformák, nem értesz egyet vele, de elfogadod, hogy vannak, akik túlontúl gátlásosak a témában, de nem ugrasz nekik, senkit sem akarsz erőszakosan rábeszélni a te nézőpontodra, stb. akkor nem, nincs bajod a szexualitásoddal. Nem vagy mindennek tükörképe, amivel nem értesz egyet. De annak igen, ami indokolatlanul zavar másokban. Remélem érthető. Mellesleg van alapja annak is, hogy ennyire szíveden viseled mások nem orgazmusát, mégpedig az az időszak, amikor a tiéd is el volt nyomva.
2023. jún. 27. 08:53

Vannak akinek természetes beszélniük magukról, vannak akiknek nem.

A szabad szellem néha nehezen érti meg, hogy mások miért olyan zárkózottak. A zárkózottak nem értik, hogy emberek hogy képesek beszélni a magánéleti dolgaikról.

Pl. én. Mindenről beszélek, nincs tabu,ezért az erkölcsös emberek általában nekem esnek, hogy én milyen erkölcstelen, romlott, gátlástalan vagyok..

Ilyenkor a két szélsőség áll szembe egymással.

Én elfogadó vagyok, mert úgy szép az élet, hogy mindenki a saját komfortzónájában van, ahol jól érzi magát. Én azt sem bánom, ha néha meg vannak ezek a zónák birizgálva kicsit. Tárul a látásmódunk.

Én pl. nehezen fogadom el, hogy egyes emberek nem tudják megélni az orgazmust. Elég sokan!Sok nő! És elfogadják, hogy nekik nem megy.

Most akkor velem van a baj? Minek a tükör képe lennék én?Nekem lenne bajom a szexualitásommal?

Nem hinném! Ki vagyok békülve, sőt, nagyon elégedett vagyok, de azt szeretném, hogy élje meg mindenki.

Nem volt ez mindig így nálam sem!

5. AVIUS (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2023. jún. 27. 08:11
Igen, az ilyen gondolat mindig a tükörképe valaminek.
2023. jún. 27. 07:51
Szomorú, hogy nem vagy kiegyezve a saját szexualitásoddal. Ha ki lennél, nem zavarna másoké.
2023. jún. 27. 07:40

Pedig jó lenne, ha elfogadnád, hogy nem vagyunk egyformák!

Nem kell,hogy szeresd őket, nem kell a társaságukban sem lenned. A barátaidat megtudod válogatni.

Igen, jó lenne, ha az emberek egy része, merne,tudna beszélni arról, hogy mi van a fejecskéjében.Talán kevesebb,szorongó, frusztrált ember lenne.

Nem minden prűd ember prűd. Sokan csak a neveltetésük miatt viselkednek úgy, ahogy.

2023. jún. 27. 06:39

Irritál,bigott,prűd??

Ennyi ocsmány szót ilyen rövid mondatban,pff

2023. jún. 27. 06:39
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook