Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irígy lennék?! fórum

Irígy lennék?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 5. 14:08

én sem szerettek kölcsön adni semmit!

két tesóm nem beszél velem évek óta,mert pénzt adtam nekik kölcsön s visszamertem kérni...

azóta semmit senkinek!

az a legrosszabb amikor te mész a holmid után!!

én is nagyon irigy vagyok!mi is sokat dolgoztunk minden egyes holminkért!

amikor összekerültem a férjemmel semmink se volt!úgy dolgoztunk mint a gépek,hogy legyen otthonunk autónk stb

bolond lennék odaadni valakinek!!!

2010. febr. 5. 14:07

sógoroméknak kölcsönadtuk az új rotakapát

hát úgy hozták vissza, hogy a berugókar letört

22. ancsos (válaszként erre: 7. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:06

és???kérjen meg esetleg, hogy nem-e vinnéd magaddal egy családtagját, amikor vásárolni mész?nekem is vannak autó nélküli barátaim és mindig felhívom, hogy nem-e jön, de eszükbe nem jutna elkérni az autóm!Ja, és hogy még tovább is ad dolgokat? Hát én letisztáznám vele, hogy minekutána a múltkoriban ez és ez történt és továbbadta a kölcsönkért dolgot, így te nem használhattad, amikor szükséged volt rá, sajnálatos módon a továbbiakban nem áll módodban kölcsönadni SEMMIT.

Irigynek tart? Kit érdekel? nem az ő értékrendje szerint kell élned...

21. 3b816157ed (válaszként erre: 19. - 228bb89282)
2010. febr. 5. 14:06
biciklivel 5 percre sincs
20. 3b816157ed (válaszként erre: 16. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 5. 14:06
:)
19. 228bb89282 (válaszként erre: 7. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:05
Menjen busszal, hívjon taxit, béreljen kb 2-3e Ft-ért kocsit arra napra. Nem vagy irigy!!!
2010. febr. 5. 14:05

mert ha pl jön és kell neki 1 kg liszt vagy cukor vagy kávé mittom én

akkor szívesen adok

de azért szerintem ezek már túlzásba esnek

17. petka
2010. febr. 5. 14:05
Nem irigyseg. Nekem pl eszembe sem jutna valakinek a kocsijat kolcsonkerni. Mi azt szoktuk mondani hogy feleseget es kocsit kolcson nem adunk.
2010. febr. 5. 14:05

lehet, hogy én vagyok irigy?


Az én oldalamról meg az van, h anyám kér mindig "kölcsön" pénzt., aztán valahogy rendszeresen elfelejti visszaadni-:)

2010. febr. 5. 14:05
Szia! Ha kölcsönkér valaki valamit a minimum az hogy tiszteli,vigyáz rá és nem adja kölcsön még pluszban másnak!!!!Én egyet értek veled!Én sem szeretek drága dolgokat kölcsön adni. és az is pofátlanság ha valaki minden sürün kölcsönkér valamit. szerintem.én többet nem adnám kölcsön vagy megbeszélném vele hogy mik az elvárásaim ha kölcsön adom.de viszont egyszer te is járhatsz ugy hogy neki van valami ami neked nincs és lehet akkor ő sem foglya kölcsön adni.
2010. febr. 5. 14:03

annó a férjem vett egy 128-as memória kártyát és akkor még nagy dolog volt

és 2 hó múlva derült ki, hogy valahova Afrikába vitték

és nekünk meg kellett volna

2010. febr. 5. 14:03

SEMMIT NEM SZABAD KÖLCSÖNADNI!

párszor már megtanultam, mert te jó hogy vigyázol rá, de más nem és ezért sose kapod úgy vissza ahogy odaadtad. valahogy minden tönkremegy másnál és ő meg már így kapta...

Kocsit, csajt, ... nem adunk kölcsön!


szóval nem vagy irigy, csak ezzel próbál szarolni.

Amúgy igen liszt tojás meg ilyenek még mehetnek.

12. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:03
hát bizony, nálunk is van ilyen..a férjem belsőburkoló, nagy értékű szerszámai vannak, amiket rendszeresen kölcsönkérik..ő odaadja,mert annyira jó szíve van..én nem adnám, de az Ő dolga-:)
2010. febr. 5. 14:03
szia! Ez nem az írígység kategóriába tartozik!!! Azért vannak dolgok amelyeket nem szoktunk kölcsön adni és amit nem is illik kölcsön kérni...
2010. febr. 5. 14:03

Én se szívesen adok kölcsön. Se használati tárgyakat, se pénzt, semmit. Személyemben elég sokan látják a balekot a családban, aki jószívűen odaad bármit, bárkinek.

Tegnapelőtt elkérték a párom létráját a rokonok, tegnapra ígérték, hogy visszahozzák. Na, azóta is rohannak vele...


Ez a jéghegy csúcsa, de innen mi is bekeményítettünk. Senkinek, semmit. Csak a nagyon közeli barátoknak, megbízható embereknek.


Szerintem ez nem irigység.

Csak te belátsz a dolgok mögé: míg a szomszéd csak a tárgyat látja, melyre szüksége van, te tudod, hogy azért a tárgyért bizony te nagyon sokat dolgoztál, és sokba is került.

9. Marta1981 (válaszként erre: 8. - Marta1981)
2010. febr. 5. 14:03
Igaz aki a szomszédom az a rokonom Ő neki kölcsön adnám, de egy idegennek nem.
2010. febr. 5. 14:02
Nem vagy irigy.Én sem adnám kölcsön a kocsim a szomszédnak.
7. 3b816157ed (válaszként erre: 2. - Ancsos)
2010. febr. 5. 14:02
vásárolni aklartak menni
2010. febr. 5. 14:02
egyáltalán nem vagy irígy. Akkor én is az vagyok:-) mert nagyértékű dolgokat én sem adok oda senkinek, kivéve a szűk családomat. De azért azt én mélyen megvetem, h ha valamit valakinek kölcsönadok és az még továbbadja másnak. Onnanttól kevés eset az, hogy hibátlanul visszajön a dolog, ha egyáltalán visszajön. Persze kivételek mindig vannak.
2010. febr. 5. 14:02

Kocsit, feleséget nem illik kölcsön kérni :)


Viccet félre téve, nem adnék neki kölcsön.

2010. febr. 5. 14:02

Nem vagy irigy!

Vannak dolgok amiket nem akarunk kölcsön adni!

Mond meg neki hogy mást szívesen kölcsön adnál,de ezt éppen nem!

3. vadkriszti (válaszként erre: 1. - 3b816157ed)
2010. febr. 5. 14:01
Ez nem irigység, egyszerűen vigyázol arra, amid van. Ennyi!
2010. febr. 5. 14:00
hát semmiképp nem adnám kölcsön a kocsimat a szomszédnak, sőt, hogy jön ahhoz, hogy elkérje???
2010. febr. 5. 13:59

sziasztok

mostanába megkapom azt, hogy irígy vagyok

mert:

nem adjuk kölcsön a kocsinkat a szomszédnak(aki mellesleg úgy bánik a sajátjával mint egy kupac ....)

nem adunk kölcsön százezres kertigépet

lehet, hogy annak tűnik, de nagyon sokat kellett ezekért nekünk dolgozni


miért van az, hogy én soha nem kérek semmi sem kölcsön


1 kg cukrot miért nem tud kérni

már nagyon mérges vagyok

a legrosszabb az ha valamit kölcsön adunk és mikopr kérnénk vissza akkor kiderül, hogy rég kölcsön adták valakinek aztán az is kölcsönadta valakinek

és én csak 2-3 hónap múlva tudom használni

ti, hogy vagytok ezzel?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook