Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Invisalign fogszabályozáshoz jó orvost vagy rendelőt tudnál ajánlani? fórum

Invisalign fogszabályozáshoz jó orvost vagy rendelőt tudnál ajánlani? (beszélgetős fórum)


6. kise0485 (válaszként erre: 4. - OldPinokkio)
2023. jan. 21. 19:29
Nagyon szepen koszonom az ajanlast. Sokat keresgeltem de a szemelyes tapasztalatna l es ajanlasnal nincsen jobb. :)
5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Kise0485)
2023. jan. 18. 17:32

ha külföldön élsz akkor én őt ajánlanám, szerintem biztosan át tudja rendezni a fogsorodat..-)


[link]


csak viccecske..-))

4. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Kise0485)
2023. jan. 18. 12:20

Magyarországon számos jó orvos és rendelő van, aki specializálódott az invisalign fogszabályozásban. Az orvos kiválasztásánál fontos, hogy olyan szakembert válassz, aki széles körű tapasztalattal rendelkezik az invisalign fogszabályozásban, és rendelkezik a szükséges szaktudással és eszközökkel.


Javasolnék néhány orvost, akiket ajánlottak mások :


Dr. Tóth Zoltán fogászat és szájsebészeti rendelő, Budapest

Dr. Horváth László fogászat és szájsebészeti rendelő, Budapest

Dr. Kovács Attila fogászat és szájsebészeti rendelő, Szeged

Dr. Tóth Zsuzsanna fogászat és szájsebészeti rendelő, Szeged

Fontos, hogy a szakemberrel először találkozz, beszélj róla, hogy mit vársz el a fogszabályozástól, és milyen kérdéseid vannak. Ezzel segíthetsz a szakembernek, hogy megfelelő tervet készítsen számodra és a lehető legjobb eredményt érhesd el.

3. papája (válaszként erre: 1. - Kise0485)
2023. jan. 18. 10:09

Mondjuk ez ! Ez egy jó csapat, gondolom megfelel.

Nem értem miért kellünk mi ehhez. Te is rákereshettél volna.

[link]

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Kise0485)
2023. jan. 18. 08:49

Kicsit konkrétabban? Külföldön keresed az orvost vagy Mo-on? Ha Mo-n, akkor kb az országon belül merre?

Segíteni sajnos nem tudok, de valamennyi info sztem kellen, mert nem mindegy, hogy Szeged, Pécs, Budapest, Zalaegerszeg környéke. Vagy igazából mindegy, oda utazol, ahol csinálnak ilyet?

2023. jan. 17. 20:49

Sziasztok!


Tervezem az invisalign fogszabalyzo hasznalatat,de kulfoldon elek es kicsit bajban vagyok hogy hova lenne erdemes menni.

Tudnatok ajanlani egy jo orvost vagy rendelot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook