Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intő jelek fórum

Intő jelek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Intő jelek

1 2 3
2009. júl. 31. 16:49

Nekem mindegyik előző hapsim ilyen megbízhatatlan, önző majom volt. Mintha megbeszélték volna. Hazudoztak állandóan de olyan bénán...

Azt hittem minden pasi ilyen és nincs úgyse jobb, addig amíg össze nem jöttem a mostani párommal. Félve írom le ezt is, hátha egyszer ő is megdinkul.

13. 62cc0f78ae (válaszként erre: 11. - 236fe2f68e)
2009. júl. 31. 16:48
csak az a baj (már ilyen szempontból), hogy nincs 2 egyforma kapcsolat. Amit az egyikből tanultam, abszolút nem biztos, hogy fel tudom használni a másikban.
12. d3c6e89fee (válaszként erre: 11. - 236fe2f68e)
2009. júl. 31. 16:44
Igen az élet túl rövid mindenhez...:S
11. 236fe2f68e (válaszként erre: 9. - D3c6e89fee)
2009. júl. 31. 16:41

Mostmár végképp nem, hisz nem is azért irtam ki a cikket, h közösen kiellemezzük, h "mond hol rontottam el" hanem, h valamilyen szinten legyen egy tanulság másoknak..az élet tul rövid ahoz, h csak a magunk hibáibol tanuljunk...arra nincs idő.


Hisz én már tudom hol rontottam el, de azt is tudom, h bármit mondjak, ez már visszafordithatatlan. És nekem kellett ez, hogy tanulhassak belőle.

10. 852308703c (válaszként erre: 8. - D3c6e89fee)
2009. júl. 31. 16:41

Ja hat akkor o soha tobbet nem szolt azon vasarnap ota hozzam..sosem magyarazta meg...de az utszan nagyokat koszon...de nem koszon vissza neki semmi

nekem ne koszonjon az akinek nincs annyi ver a pucajaban hogy nem meri azt mondani hogy nem akarok kapcsolatot es ne kezdjuk el..vagy nem tudta megmondani hogy neki nem megy

csak en gondoltam felen, gondoltam csalodott s azeret ennyire tartozkodo....

en naiv...:(

na de vege lett...es akkor bantott nagyon...de most mar latom az ertelmet...;)

9. d3c6e89fee (válaszként erre: 7. - 236fe2f68e)
2009. júl. 31. 16:36
Nem kell vele foglalkozni...
8. d3c6e89fee (válaszként erre: 4. - 852308703c)
2009. júl. 31. 16:35
Ne haragudj meg, de ez a fiú eléggé gáz, szinte semmi jelét nem adta, h érdekeli, h mi van veled... Az ilyennel nem éri meg foglalkozni. Figyeld meg, majd ha nem foglalkozol vele, majd utána fogod érdekelni:)
7. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - D3c6e89fee)
2009. júl. 31. 16:32
Igen igazad van, de nem tudom, h lehetettem vakk..de az voltam..nagyon vakk
2009. júl. 31. 16:31

Igen sajnos már az elején rá kellett volna jönnie, mikor a tesoját letapizta...

És sajnos a végével is egyet értek, hogy rengeteg ilyen esetet látok, ahol nem akarják látni a hibát és "erőltettik" tovább...

2009. júl. 31. 16:31

Amugy meg ezt a sablont hogy nem lattam az mellett hogy van szemem rengeteg kapcsolatomra rahuzhatnam...az utolso ilyenre amikor azt hiszem megtanultam egy eletre

Latni!!! es ne csak nezni kell!

naivsagomert nagy arat fizettem...! es koszonjem meg magamnak...

remelem most mar soha tobbe ilyen nem tortenik velem meg...

2009. júl. 31. 16:28

Nekem is volt egy ilyen estem...

akkor en sem vettem eszre de majd rajottem hogy en voltam a hulye...neztem de nem lattam


Valami kozos haverok altal egy asztalhoz kerultunk a klubba...eszre vettem hogy tetszem neki....mert mikor kimentunk egyet a friss levegore faztam es ide adta a kabatjat...:) es kedvesen moslygott ram akarmit is kerdeztem...

igy hat azt mondtam RAJTA ES START

amikor bent vissza mentunk leultem melleje, beszelgettunk...kozel ultem majd hozza atoleletem de O NEM OLELT VISSZA....elvettem a kezem...aztan ezt meg eljatszottuk....parszor...a vegen majd o is atolelt gondoltam csak lesz valami a csokkal is igy volt en kozeledtem o meg nem kozeledett...mondta most van tul valami komoly csalodason...de aztan meg is megcsokolt

Nem kisert haza!!! de a szamat leadta...?!

Aztan gondoltam csak felhiv...smsgettunk, eljott a hetvege elutazott-ugymond-nem jott be a klubba...tovabra is sms gettunk...aztan a kovetkezo het csutortoken talalkara hivott...hetvegen ujra talalkoztunk...de mondta mivel vegzos sokat tanul es az egesz tavaszi szunido ideje alatt nem lesz itthon falun lesz, es ha meg is itthon lesz tanul...

Smszgettunk de nem tul gyakran vagy 2-3 hetet nem is talalkoztunk...aztan ugymond mior falurol haza jott talalkoztunk..en hivtam o jott...ekkor kisert haza eloszor...

Aztan jottek a varos napok...egesz nap ram sem irt...alig csengetett meg...szombat este osszefutottunk veletlenul a tomegbe...es akkor veluk, az az a barataival tartottunk...azt mondta most jott falurol...hol ott megneztem es az a vonat amelyik arrol a falubol jon mar 12 bent van...es nem este 9 kor....amugy is meg lattam is ot delutan a varosba...csak akkor o nem vett eszre meg en vigyaztam erre hogy ne is vehessen eszre...+ a baratja elmondta hogy nagyon faradt mert 12 oratol mennek csak korbe es ugy unja mar...ekkor 100% ra vallt bennem hogy hazudott nekem

elmentunk bulizni...jol telt...

ujra nem kisert haza...


en ekkor sem ebredtem meg fel...

hogy miert talalkoztunk alig? miert nem mondtam meg hogy reg haza ert? miert nem irt az nap sms...

es 1 honap alatt miert csak 4 talalkoztunk????


Vasarnap hiaba hivtam, irtam az uziket, kerestem msn en nem irt ram...sot msn en meg invizible be is tette magat mikor meglattott online...aztan mikor rairtam ugy is vegleg kilepett

es soha tobbe nem szolt hozzam


aztan kideritettem...hogy neki nem ment...es nem is akart velem ossze jonni...okes csaj vagyok...csak o nem akarta ezt az egeszet


csak nekem kod volt es nem lattam azt a sok sok into jelt amiket most mar latok...


es onnan kezdve lattam minden kapcsolatba es figyeltem a jelekre...

2009. júl. 31. 16:20

Én ezt nem értem!Mostanában a legtöbb pasi egyforma.Hazugság az éltük!De mire jó ez nekik?


Bocsánat attól aki ez alól kivétel.

2009. júl. 31. 16:14
Jaj de ismerős a sztori...:(
2009. júl. 31. 16:03
Sajnos sokan nem vesszük észre az óvatosságra intő jeleket, de legtöbbünk nem is akarja észrevenni, hogy az Élet lengeti az "Állj már le" zászlót előttünk...egyszerűen szemet hajtunk felette, mondván, majd jobb lesz. De mikor? És mi van, ha nem lesz jobb?

Ugrás a teljes írásra: Intő jelek
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook