Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim plasztika,hüvely szűkítés fórum

Intim plasztika,hüvely szűkítés (beszélgetős fórum)

2022. jún. 12. 09:40
Nem tudom szoptatsz e,de az altatás nem befolyásolja. Én még igen,hazajöttem és cicizhetet a fiam (4 éves lesz,de autista).
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Brandy85)
2022. jún. 12. 09:39
Írtam neked 🙂
2022. jún. 12. 09:38
Nem tudok,basszus. Mindegy. Dunaújvárosba műtöttek,mindkettő volt,altatnak,nekem felszívódó varrataim vannak,nem guggolhatsz nem emelhetsz utánna,mert elszakadhat a varrat. Kapni fogsz fájdalomcsillapítót. Én másnap már sétálgattam,férjemmel leengedtek cigizni is,mondjuk nekem a méhemet is kivették.
7. brandy85 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 09:34
Szia! Írok privátba!
2022. jún. 12. 09:25
Majdnem szőkítést olvastam omg...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2022. jún. 12. 09:12

Szia! Hátsó vagy mellső fali plasztikád volt? Hol csináltál, illetve altattak?

Ugy gondolom, de ezt csak gondolom, hogy nekem Hátsó fali plasztika kellene, mert széklet visszatartási gondom is sajnos akadt szülés óta többször is.

2022. jún. 9. 21:29
Kérdezz nyugodtan! Ha tudok válaszolok. Remélem Neked segít!
3. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 21:27
Szia! Nekem volt,4 hete méhkivételell együtt. Nem jó a gésagolyó!!! Intim hüvelysúly való rá! Lady power oldaláról kell megrendelni. Először a legnagyobb conust kell használni üresen,majd ha azt megtudod tartani akkor lehet a súlyokat eletenni és így tovább. (Nekem nem volt olyan jó,és méhsüllyedésem is lett,arra kockapesszáriumot írtak fel.)
2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 14:40
Szegény. :-( Nem volt, de ha segít, szerintem ne félj a műtéttől. Gyorsabb, konkrétabb, mint az intim torna.
2022. jún. 9. 14:19

Sziasztok!

Van valaki akinek volt hüvely szűkítése? 12 hete szültem,nagyon tág lettem odalent, az orvosom azt mondta,hogy konkrétan " minden szét lett barmolva amit csak szét lehet,és nem lettem rendesen összevarrva sem. Első körben a kriston féle tornával kell próbálkoznom illetve gésagolyókkal erősíteni, viszont fél év múlva megnéz és ha nem javul hüvelyplasztikára küld. Ennek kapcsán kérnék véleményeket akinek már volt. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook