Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim borotválkozás fórum

Intim borotválkozás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
45. ktg18
2010. jún. 15. 08:54

Sziasztok!


Ti már használtatok DEPILAN intim szőrtelenítő krémet!


Mennyire alapos és mennyire tartós?


Köszi!

2010. márc. 20. 15:54
Teljesen legyantázta és 1800Ft-ot fizettem.
2010. márc. 20. 15:53
Nem mondom hogy nem fájt,mert legszívesebben ordítottam volna,de túl lehet élni.Sőt mostmár rendszeresen fogok járni!Azt a húsz percet kibírom,és utánna 3-4 hétig nincs vele semmi gondom! :)
42. monika0104 (válaszként erre: 41. - Eva1979)
2010. márc. 20. 15:52
és fájt nagyon teljesen legyantázta és mennyibe került?
2010. márc. 20. 15:50
Sziasztok,én kb.8 évig borotváltam mindenhol!Az utóbbi időben már úgy megerősödött a szőr,hogy a mikor elkezdett borostásodni nagyon szúrt és fájt,sokszor már vérzett is!Így utolsó elkeseredésemben kerestem egy kozmetikust,és 2 hete túlestem az első intim gyantámon!!!
40. vakri
2010. márc. 18. 09:32
Nekem is mindig kipattogott, de végre megtaláltam a jó megoldást. Nekem a neogranormon csak akkor volt jó, ha vastagon bekentem, és legalább 2x-3x minden fürdés után. Addigra meg lehetett újra kezdeni Fél óra kádban ücsörgés után borotválom le, akár visszafelé húzva is, óvatos törölközés, és utána azonnal vékonyan sudocream. Most már egy hónapja, hogy semmi bajom vele.
2010. márc. 2. 14:59

Nagyon régen még jártam gyantáztatni. ( kb 18 évvel ezelőt ) Nem ott lennt.

Persze azt a gyantát használta az én " államra, amit másnak esetleg ott " . talán hinőporozta. merem remélni hogy nem, de ki tudja...

Kipróbáltam, a saját gyantámmal a szemérem dombon, nagyon fájt. Jó hogy csak keskeny csíkban, így naggyából kiegyenesítettem csak.

Meggondolom, hogy neki állok - e újból. ( ha csak nem úgy, hogy egész hétre elosztom a területet, ne egyszerre fájjon. elfogy egy idő után ).

38. 05c197c0d0 (válaszként erre: 34. - Nadine81)
2010. febr. 14. 22:01
sundiszno hatas?:)):)) igen... nagyon zavaro. en szortelenito geppel szoktam de nincs mindig turelmem hozza. idoigenyes. elofordul hogy borotvalom helyett. de szonyu aztan!:( masnap mar erzem... erdes a borfelulet. aztan pedig szur. gyantazni meg nem voltam. de talan nem marad mas hatra.:(
2010. febr. 14. 19:27

Kozmetikusként sajna sokszor tapasztaltam, hogy az otthoni gyantázáskor gyakran elfelejtik fertőtleníteni a bőrfelületet.Sajna sok szalonban is kihagyják ezeket a lépéseket.(sokszor el is fertőződik) Még a művelet előtt érdemes Neomagnollal(fél tablettát feloldani egy kis vízben) áttörölni a bőrt, azt papírtörlővel felitatni,utána jöhet a gyanta, majd a végén bórvizes nyugtatás,utána meg jöhetnek a különböző hűsítő kencék.

Intimgyantánál, meg a hónaljnál, használjatok púdert, ami felitatja az izzadságot, így könnyebb a gyantázás.

36. nadine81 (válaszként erre: 35. - Ncilány)
2010. febr. 12. 13:57
Szerintem célszerű gyantázás elött fürdeni,már csak azért is,mert utána jó pár óráig nem érheti víz.Érzékeny is utána a bőr,meg akkor kipattog jobban ha víz éri utána.Igen,valójában gyengül a gyantától,sőt azzal nem is kell olyan gyakran szőrteleníteni.A borotválás napokra szól,míg a gyanta akár hetekre.Én elöször a lábamon szoktattam hozzá magamat a gyantázás fájdalmaihoz,s egy idő után már meg se érzed majd.Fontos,hogy hozzáértő ember csinálja,megfelelöen le legyen szorítva a bőr,s utána is be legyen kenve pl.babaolajjal.
2010. febr. 10. 22:54

Párom szokta, még télen is. Gyakran beizzad...

Én a hajvágójával szoktam pár mm -re 2 kb. de bök, beleakad a bugyiba, kikandikál..

Olvasgatva arra gondoltam kipróbálom a gyantát. Persze csak a dombon először. És ha bírom a fájdalmat ami jár vele, lehet hogy folyamatosan lejjebb haladok.

Ahol már nagyon kényes ott krémmel.

Tényleg gyengül a gyantától?

És ha gyantázni akarom, akkor is jobb ha ázik a bőr?? Mindkettő verzió érdekel.

A borotvától szerintem erősödik a szőr...

2009. nov. 13. 20:26
Szerintem lényeges szempont,hogy fürdés után végezzük el a szőrtelenítést.Részben mert utána puhább a bőr,részben mert ha víz éri a friss felületet,még könnyebben begyulladnak a szőrtüszők,meg kipattog.A gyantához úgy próbálom magam hozzászoktatni,hogy mindig hagyok a"szélén" egy kis borotvált felületet,amit annyira"növesztek"hogy gyantázni lehessen.Amit már sikerült gyantázni,azt többet nem borotválom,had nőjjőn"gyengére".Aztán mindig nagyobb felületet próbálok hagyni.Már fele sikerült:)De egyre beljebb haladva,egyre fájdalmasabb.DE muszáj,különben a teljes felület borotválása max 2 napig jó,utána kezdődika sündisznó hatás:(Volt,hogy kipattogott,sebesedett,vérzett,akkor arcszeszt kentem rá,meg neogranormont,esetleg sima nivea krémet.
33. d54e67bebe (válaszként erre: 31. - Novehaki)
2009. aug. 26. 14:27
EZt kipróbálom mert a borotválásból már elegem van. Ja és 2 nap után meg sem látszik.
2009. aug. 19. 19:27
Én kipróbáltam szinte mindent, maradtam a gyanta-szemöldökcsipesz kombinációnál. Ha fazont akarok, hagyom kicsit nőni, de sokkal puhább a szőr, mintha borotválnám:)
2009. júl. 18. 11:08
szia én most vettem egy nagoyn jó szőrteleníatő krémet direkt intim testrészre való depilan a neve a dm-be kapható nem túl olcsó( 1700 ft kb 4 -5 alaklomra elég) de viszont nagoyn jó, bátran merem ajánlani
2008. dec. 9. 18:05
Sziasztok,Én ma voltam elsőnek és pozitívan csalódtam. Szerencsére bírom a fájdalmakat, ajánlom mindenkinek az intim gyantát :D
2008. dec. 5. 21:37
Húú, gyanta? Na azt nem biztos, h. kibírnám... Nem lehet, h. ha állandóan tépkedve van, már kevésbé lesz érzékeny az a bizonyos terület? Azt nem áldoznám fel. Marad a borotva. Én intim mosakodóval síkosítom a penge útját, (avon, nagyon finom állaga van) és még soha nem pattogott ki.
2008. dec. 5. 21:29
Borotválom, de most télre meghagyom, csak fazonra nyírom.
2008. dec. 3. 11:46
A borotva nekem bejött...
2008. dec. 3. 11:25
Krémmel csinálom és semmi bajom nincs tőle. De néha borotva.
25. tixtina (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2008. febr. 7. 18:40

Úgy van.Egyébként magam is kozmetikus vagyok,és rengeteget gyantáztam már.Volt akinek nagyon fájt,de kibírta.Olyan is volt,akinek alig fájt.

Persze a harmadik szedésnél már jobban fel van készülve rá a bőr,és van a titános koronggyanta,ami nem irritálja a bőrt,nem lesz piros.

24. spinneli (válaszként erre: 23. - Tixtina)
2008. febr. 7. 18:36
meg kozmetikustól függ, az enyém elég ügyes szinte alig fáj, jól ki kell feszíteni a bőrt, és kész.
2008. febr. 7. 18:34

Szerintem gyantáztasd le.Csak első alkalommal gáz.

Bár,attól függ.Van akinek magas a fájdalomküszöbe.

Kényelmesebb,mert a borotválástól szúrni fog,és minden nap szedheted.Míg gyantáztatni elegendő két három hetente.

2008. febr. 7. 18:20

én gyantáztatom, van egy mézes alapú bőrbarát gyanta, amitől köbö az akció után kicsit piros a bőr, 1 óra alatt az is letűnnik.

plusz ugye nem nő vissza a duplája, mint a borotvánál.

21. 38113ab761 (válaszként erre: 19. - E8707eeb00)
2008. febr. 7. 17:37
Csatlakozom, nekem is az a problémám, hogy kipattogok, de kipróbálom a cskata által tanácsoltakat... Köszi!
20. cskata (válaszként erre: 19. - E8707eeb00)
2007. dec. 3. 20:58
próbálj ki Aloe-s női borotvahabot, hátha azzal jobb lesz + körömvirágkrémmel kend be utána a bőröd (azt hallottam, az segít az ilyesmin)!
2007. dec. 3. 20:53
Jó.De én mindentől kipattogok.Akármilyen drága borotvát veszek.Folyékon yszappant v tusfürdőt használok hozzá.Lehet ez a baj?Mi az,amitől nem pattogni ki?Bár én sűrűn is borotválok,utálom ha kicsit is szúr .
18. JUL17
2007. dec. 1. 01:59
NEKEM A BOROTVA JÖTT BE
2007. nov. 30. 23:28
Nekem csak a borotva jött be. A krémek és a habok nem használtak semmit, pedig a legjobb márkákat próbáltam. A gyantától meg véraláfutásos lettem. Alig múlt el!!!!
16. coline
2007. nov. 30. 17:32
Én is krémet használok és semmi bajom tőle. Csak a dombocskára kenem alul borotválom.:)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook