Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkereső oldalak... fórum

Internetes társkereső oldalak... (beszélgetős fórum)


1 2
9. Gligi (válaszként erre: 7. - Királylány83)
2009. jún. 28. 05:35

Tudom, hogy sokan elítélik ezt a fajta ismerkedést, de mivel én szórakozóhelye is jártam így biztonsággal állítom, hogy személyes ismerkedésnél ugyan úgy tudnak az emberek kamuzni!

A szórakozóhelyeken sok az úgy mond "műmájer" aki előadja magát és hó végére annyi pénze sem marad, hogy feltöltse a telefonkártyáját...

A levelezésnél át lehet gondolni a leírtakat és nem szabad elveszni a mesében :-)

Jaaa... és barátságok is szövődhetnek, melyek esélyt adnak újabb helyek és emberek megismerésére :-)

2009. jún. 28. 00:17

Az összes ilyen oldal egy szar, vagyis nem az oldal, hanem az ott regisztráltak elrontják másnak az örömét!


A hazudozással, hogy nem magukat adják, sokszor nem is a saját képuket teszik fel, és jól becsapják szegény másik felet...:)


És egy csajnak 800000 levelet küldenek, abból 799990 olyan valakitől jön, aki átcseszné, vagy hazudna neki...most, hogy öntse el, hogy melyik nem kamu???

7. Királylány83 (válaszként erre: 6. - Gligi)
2009. jún. 27. 20:39

Helló!

A kamut az én is kiszúrtam, főleg a társközvetítős múltamból is :) Egy kezemen meg sem tudnám számolni hány pasival találkoztam, de ez az utsó srác ez kiábrándító volt, mert minden klassz volt közöttünk. De mindegy, már kezdek hozzászokni a sok rosszhoz, mert az idén csak az ért.

Viszont örülök mások boldogságának és hogy másnak akár itt sikerült megismerkedni élete párjával!

2009. jún. 27. 20:31

Hellóka :-)

Mi így ismerkedtünk meg a férjemmel és mindjárt 6 hónapos a kisfiunk :-)

De azért én is randiztam 1-2 Mézga Gézával, sőt volt amelyiknek még Brezsnyev szemöldöke is volt :-) És a kami dumákat már profin fel tudom ismerni :-)

5. Királylány83 (válaszként erre: 3. - 78826dc958)
2009. jún. 27. 20:02
Oksi, holnap beszélünk :) Érdekel!
4. Királylány83 (válaszként erre: 2. - 2e4bb6920c)
2009. jún. 27. 20:00

:)

Végülis így is a neten találtál rá az "igazira", csak nem a társkeresőn.

Képzeld évekkel ezelőtt társközvetítőben is dolgoztam, azért is gondoltam kipróbálom a neten a társkeresést... Elég sok pasival találkoztam, de többnyire mindegyik az első alkalommal egy-két óra beszélgetés után tudta mit szeretne a bugyimba turkálni :) Mintha csak azzal tudnának gondolkozni :)

Egy hónapja megismerkedtem egy sráccal a társkeresőn, minden tökjól alakult, azt hittem ő a nagy Ő, de két hete bejelentette, hogy nem tudja mit akar, mert az ex előhozta nála a boldog pillanatokat stb. Szóval most ismét egyedül vagyok, mert szerintem ebből már nem lesz semmi, igaz még a végső választ nem kaptam meg, most gondoltam adok neki egy kis időt, úgyis elég káosz az életem. Majd az idő eldönti...

3. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - Királylány83)
2009. jún. 27. 19:53
Én is ott ismertem meg a páromat!Holnap ha több időm lesz irok neked erről de most mennem kell!Kérdezz nyugodtan,holnap irok!Jó éjt!
2009. jún. 27. 19:52

Én is netes társkeresőkön kutattam a párom. Aztán egy nap jól berágtam, ugyanis megismerkedtem egy sráccal, aki hetekig tartó levelezés után meghívott egy rendezvényre, aztán addig sem akart várni, így hogy minél hamarabb lássuk egymást, a legközelebbi hétvégén felajánlotta, hogy elmehetnénk a Margit szigetre fagylaltozni. Aztán onnan megszűnt a kontaktus... :D És nem tudom mire vélni. Nem tettem semmit, nem találkoztunk, nem régóta élek ott, ahol, nem hallhatott rólam semmi rosszat. Nem is érdekelt, egy ismeretlenért nem fogom kicsinálni magam. Aztán belegondoltam ebbe a nagy társkeresési mániába is, és úgy voltam vele, hogy letörlöm magam minden ilyen portálról, ugyanis ha az Igazi meg akar találni, akkor megtalál a való életben is, nem kell hozzá semmilyen internetes portál.


Már talán 2 hete nem űztem a netes társkeresést, viszont egyik éjjel nem tudtam aludni, és az egyik legnépszerűbb magyar chatre fellépve hajnali négykor beköszönt a szerelem. :) Ennyi. Nem kell hajtani a dolgot... Jön az magától. Egyébként meg minél görcsösebben ragaszkodik az ember, annál inkább nem fog találni senkit. Ez meg olyan Murphy törvény... :)

2009. jún. 27. 17:56

Sziasztok!


Fél évvel ezelőtt ért véget egy majdnem 4 évig tartó kapcsolatom egy 3. személy miatt...

Ezután feltettem magamnak a nagy kérdést, hogy hol lehet rátalálni az "igazira"? Gondoltam kipróbálom az internetes társkeresőt is, hát a személyes tapasztalataim nem sok jó...

Valakinek van kedve levelezni a témával kapcsolatban, esetleg megosztani a tapasztalatait stb. ...

:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook