Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes ismerkedés fórum

Internetes ismerkedés (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 13. 11:42

Egyetlen egyszer találkoztam chatről valakivel. Csak beszélgetni akartam, eszem ágában sem volt szerelmi kapcsolatba bonyolódni. A sokadik beszélgetésünk után találkoztunk. Ennek már három és fél éve. A találkozás egész egyszerűen sorsszerű volt. Nem volt kérdés, hogy összetartozunk. Mindent felégettünk magunk mögött/körül, hogy az egymáséi lehessünk. 240 km volt közöttünk, ezt 0-ra csökkentettük, ő munkahelyet váltott, árulja az ottani lakását. Én szintén árulom az enyémet, hogy a kettőből egyet tudjunk csinálni.

Gyönyörű és csodálatos az élet..! :-)

2008. febr. 13. 11:35

Én a páromat is, és több nagyon jó barátomat is interneten ismertem meg. Szerintem nincs ebben semmi különös. Persze nem szabad azonnal találkozni, én mindig jó darabig vártam vele.

Sajnos van negatív tapasztalatom is, ezért már nem ismerkedem neten, de a régieket megtartottam :)

2008. febr. 11. 14:59
Biztos hogy sokan összeismerkednek igy,érdekesnek tartom.
2008. febr. 10. 11:14
Mikb.3 éve ismerkedtünk meg neten, telefonszámot cseréltünk,és onnantól kezdve kb 4hónapon keresztül telefonon tartottuk kapcsolatot az első randiig/mert neki és nekem is voltak "berepülű pilótáink/.Az olyan jól sikerült, hogy van egy 2 éves kisfiúnk,és pár hét múlva érkezik a lányunk.Szerencsénk volt.
2008. jan. 6. 07:52

Hasonló történetként indul az enyém is, mint LoLiNáé, egy wapos cseten cseverésztem a kisdrágámmal, és bár a köztünk lévő távolság miatt ódzkodtam komolyabban venni, ő egy hét múlva kieszközölte a találkozást, és ott már nem volt menekvés:).

Azért hozzátenném hogy netes ismerkedéseim során ez a sokadik találkozó volt, és az igazság az, hogy a legtöbb pasi szélhámos, nagy szerencse kell ahhoz, hogy egy olyan férfi ismerkedjen veled, aki tényleg rád, a lelkedre a gondolataidra kiváncsi.. De ez csak az én tapasztalatom.

2008. jan. 6. 04:51

mi nem társkeresőztünk, csteltünk egy wapos cseten (telefonon keresztül).

csak beszélgettünk, hülyültünk, egyáltalán nem kerestünk párt.. és csak úgy kialakult a vonzalom :) szerelem, lekűzdöttük a köztünk lévő 250 km-t, együtt élünk , 7 hó-s a babánk:) a csetes távkapcsolat pdeig másfél év volt ebből. havonta- 2 havonta tudtunk találkozni. nehéz volt, de megérte:)

2008. jan. 5. 22:53
Én is ismerkednék. Hogy kezdjem?
2008. jan. 5. 22:43
A gyermekemre jellemző rengetek ismertségre tett szert randizott is már olyan kislánnyal akit a neten ismert meg,főleg az iwiw-en.
2007. dec. 16. 20:24
Mi internetes társkeresön ismerkedtünk meg - nem írogattunks okáig, szinte egyböl találkozó (elötte többször is sokat levelezgettem, aztán a találkozás semmitmondo volt...), azóta együtt. Nálunk az érdekes a történetben, hogy külföldön élünk, mindketten magyar párt kerestünk, egy magyar oldalon. Neki is voltak elöttem próbálkozásai, jöttek ki hozzá találkozni, nekem is, bár kevesebb, mert nem vettem túl komolyan a keresgélést. Gyakorlatilag az elsö találkozásunk óta együtt vagyunk.
3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Vilma73)
2007. dec. 16. 20:19
Ennek igazából két fele van, a társkeresős, ami szerintem tragédia és esélytelen, hogy normális emberrel találkozz és a különböző fórumokon véletlenszerűen össze találkozó emberek. Én így találtam meg a párom, épp depis volt és sajnáltattam magam egy fórumon. Ő is arra járt és nem értette mit hisztizik ez a hülye tyúk, mikor ránézésre semmi baj vele. Írt mailt, aztán pár nap msn-en ahol én még mindig csak sajnáltattam magam, erre közölte, hogy ő ezt már nem hiszi el, és eljön hozzánk, nem vettem komolyanm, de másnap beállított, ennek 2,5 éve, most veszünk lakást és babát szerettünk volna, csak sajna nekem nmint kiderült nem lehet, most ez ellen próbálunk küzdeni és várjuk a csodát.
2. rika
2007. dec. 16. 19:30

Szia!

Én találkoztam, de előtte elég sokat beszélgettem vele chaten. Azóta eltelt 4 és fél év és esküvőre készülünk...:)

De nagyon meg kell nézni kivel találkozol.

Nekünk érdekes történetünk van. Chateltünk és én megadtam neki a számomat - nem is tudom miért - ő meg felhívott és addig piszkált amíg nem találkoztunk. Én nem is akartam..:) aztán belementem, csak szálljon már le rólam...:) úgy voltam vele, hogy majd lerázom negyed óra alatt és le van tudva. Aztán picit másképp alakultak a dolgok....) és most esküvőre készülünk. Hát ilyen is van.

2007. dec. 16. 19:23
Sziasztok!Gondolom sokan próbálkoztatok már ti is internetes ismerkedéssel.Szeretnék tanácsokat kérni azoktól akik tapasztaltabbak ilyen témában.Arra lennék kíváncsi hogy találkoztatok-e már valakivel élőben is és hogy milyen benyomást keltett.Szívesen meghalgatnék 1 2 történetet is ha van valakinek kérem ossza meg velem.Vilma
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook