Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Injekciós zsírbontás fórum

Injekciós zsírbontás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jún. 5. 13:51

Sziasztok!

Én is részt vettem már 3 kezelésen.

Nálam is nagyon szép változások vannak. Régebben akárhogy diétáztam, tornáztam meg sem mozdult semmi az ég világon.Miót az injekciós zsírbontásra járok végre látok változást folyamatosan. Csökken a ruhaméretem, csökken a narancsbőröm is.Az első kezelés után még én is kételkedtem, de már nem. Most fogok menni a negyedik kezelésre és már alig váom. El sem hiszem, hogy felvehetem a bikinimet amit az utóbbi években nem mertem hordani.

Ancsy türelem! Lehet neked nehezebben indul be valamiért.

50. AncsyGSX-R (válaszként erre: 47. - Szmic)
2014. máj. 27. 13:38
kicsit ez nekem hihetetlen,mert én három kezelésen vagyok túl most,és rajtam semmi változás nem látható..de tényleg semmi,ugyanolyan mindenhol,mint előtte és én kaptam a belső combomba,a külsőbe,hasba és csípőbe is...iszom normálisan,mégis ugyanolyan minden..na akkor ez mitől van? már kidobtam az ablakon 100000 ft-ot,legalábbis most ezt érzem, és látom..a tükör sajna nem hazudik:SS
49. szmic
2014. máj. 20. 21:51
2-4 hét
48. agi1966 (válaszként erre: 47. - Szmic)
2014. máj. 20. 08:25
Mennyi idő alatt sikerült lefogyni a 6-7 kg-ot?
47. szmic
2014. máj. 19. 23:04

Sziasztok!

Leírom az én tapasztalataimat. A 4. kezelésen vagyok túl.

Az elso kezelésen kis adagot kaptam a csipombe es a kulso combomba.

Pár napig voltak fájdalmaim, de megérte, mert 6-7 kg-t fogytam és a narancsborom is eltunt! :))

Nagyon boldog voltam es természetesen visszamentem.

A külso combomon a bor rafeszul az izomra, a hasamnál látszik a medence csontom.:) A suly csokkenes egesz testemen latszik. Nadragokbol sem log ki az uszo gumi, es a nadrágokat lassan a nyakamig fel kell hogy huzzam, mert annyira nagyok rám. Sokkal több az önbizalmam, nagyon sokat adott nekem ez a injekcios zsirbontas .:)

46. AncsyGSX-R (válaszként erre: 45. - Alexandrion2)
2014. ápr. 28. 13:56
Május 13-án megyek a harmadik kezelésre,nekem kettő után sincs igazából szemmel látható eredmény..szerintem..a belső combom,amit gyűlölök!és észre venném,ha csökkent volna.. persze biztos lazul,meg stb..de hát az Isten pénze nem lesz így elég,hogy eltűnjön,ami ott van..:(( A hölgy igaz,három kezelés után mondja,hogy észre fogom venni a változást ténylegesen..Iszom,mint a güzü,hogy ürüljön a cucc,de egyenlőre még csak "várok" én is sajna..nagyon félek,hogy nem lesz eredmény,őszintén bevallom, három kezelés után már több,mint 100000 ft-nál fogok járni,annyiért már majdnem hogy zsírszívást is csinálnak,jó, lehet,hogy az műtét,de az egyből látszik és tartósnak az is tartós..
45. alexandrion2 (válaszként erre: 43. - AncsyGSX-R)
2014. ápr. 25. 06:58
Nagyon kiváncsi vagyok a véleményedre,kérlek írd meg mihamarabb milyen tapasztalataid voltak a 2.kezeléssel kapcsolatban.Látványos eredmény?Én is ki szeretném próbálni,de nem szeretnék pénzt kidobni az ablakon...Előre is köszi
44. c114183a1c (válaszként erre: 43. - AncsyGSX-R)
2014. ápr. 7. 05:38
Drukkolunk! :)
2014. ápr. 6. 19:56
túl vagyok a második kezelésen,kicsit több anyagot kértem,hátha hatásosabb lesz..most kb. két-három hét és meglátjuk...csak reménykedem,hogy végre eredmény is lesz..szemmel látható.. :))
2014. márc. 24. 14:52
Köszönjük szépen, akkor várjuk a további beszámolódat. :) Drukkolok, hogy érjen valamit! :)
2014. márc. 24. 14:29
nagy eredménye nem lett az első kezelésemnek,igaz,három hete voltam csak,még talán ürül a "zsír"...lazább a combjaimon a nadrág,de csak nagyon kicsit,szóval egy kezelés kb. semmit nem ér...Remélem a másodiknak látványosabb lesz az eredménye,mert én félek,hogy ez egy újabb reklámfogás lett és nem fog érni semmit,és azért 30.000 ft alkalmanként nem kevés pénz alig eredményért :(( Egyenlőre ennyi van...sajna.. :)
2014. márc. 22. 13:23
Itt vagyok! Várom a híreket! :)
2014. márc. 8. 12:49
Én innen szoktam rendelni dermarollerezéshez ampullákat. Most találtam: [link]
38. AncsyGSX-R (válaszként erre: 37. - C114183a1c)
2014. márc. 5. 15:09
:))))) jójó
37. c114183a1c (válaszként erre: 36. - AncsyGSX-R)
2014. márc. 5. 12:49
Akkor két hét múlva randi itt. :)
2014. márc. 5. 09:34
Na,én is túl vagyok az első kezelésen,budapesti rendelőben voltam.Leírom pár sorban a tapasztalataimat. A csajszi nagyon aranyos volt. Először is lefertőtlenített,aztán kikeverte a nekem szánt anyagot.A csípőmbe és a belső combomba kaptam,nekem az nagyon ronda.Vagyis én úgy láttam,hogy a combom rondább sokkal,de aztán a kezelő hölgy mondta,hogy sokkal agresszívabb a csípőmnél lévő kis zsír felesleg,szóval az a a durvább..ki gondolná..Mert kinézetre a belső combom látszott csúnyának..előtte fotók is készültek,hogy lássuk,tényleg javulni fog e a kezeléstől. lefertőtlenített,majd jöttek a szurik.Az egész kezelés kb. tartott öt percig,nem is fájt,inkább mondanám kis pici kényelmetlenségnek,a tűszúrásokat szinte nem is érezni,a hölgy a kezelendő résznél jól összeszorítja a bőrt,nekem az volt kellemetlenebb,amikor utána szétmasszírozta az anyagot. De az is simán bírható (durvább masszázst képzeljetek el csak). Szóval könnyedén bírható,nyilván azért minimális érzés,feszülés mindenkinek lesz tőle a bőrén,de azért ez normális. Nekem ma reggelre bepirosodott,és egy helyen bekékült,de erre is felhívták a figylememt,hogy érzékeny lesz,feszülhet pár napig,de semmi durva fájdalom,szóval tényleg nem vészes. Fekete nadálytővel kenem a kissé foltos részt és ennyi. Most rondábbnak tűnik,mint kezelés előtt,de ezt is mondta a hölgy,hogy ilyennek kell lennie pár napig..néhol egész piros és duzzadt is a bőr..Most várnom kell,mert kb. két hét,mire lesz látható eredmény :) Aztán 4 hét múlva újra megyek és fotót is csinálunk:)) reméljük beválik,nagyon bizakodó vagyok :)
35. gardosj (válaszként erre: 34. - C114183a1c)
2014. márc. 3. 17:04
Köszi!
2014. márc. 3. 08:02
A növekedési faktorokról egy cikk: [link]
33. AncsyGSX-R (válaszként erre: 32. - Tahiti)
2014. febr. 28. 19:10
kiderül,legkésőbb kedden,amikor megyek..de azért remélem kapok választ az emailemre is addig tőlük :))
32. Tahiti (válaszként erre: 31. - AncsyGSX-R)
2014. febr. 28. 18:53
Nekem ezt mondta, utána mèg az orvosomnak is mondtam, hogy fejtse màr meg hogy ez mi is valójában....., na ő mondta hogy ez hormon.... De sztem ezzel nem lehet gond, legalábbis feltételezem, mivel ez az egész procedúra, eljárás, annyira le van szabályozva, hogy csak eü szakember stb.stb.... Szóval nem azert írom h okoskodjak:)), csak nekem meg anno ezt mondta az összetételéről. En remelem h ez tényleg nem okozhat gondot, mert amint lehet en ujra elkezdem, mar alig várom, mert nálam bevált, régóta az elso dolog, hormon ide vagy oda:)...
31. AncsyGSX-R (válaszként erre: 30. - Tahiti)
2014. febr. 28. 10:18
mikor itt olvastam,direkt ezért kérdeztem rá én is.Nekem azt mondta,ilyen nevű nincs benne...azért még egyszer rá kérdezek tutira kedden,ígérem :))emailt is írtam neki,hogy pontosan írja le,mik vannak az injekcióban,eddig még nem kaptam választ.
30. Tahiti (válaszként erre: 28. - AncsyGSX-R)
2014. febr. 28. 09:20
Növekedèsi faktor nincs benne???!!! Èn meg direkt rákérdeztem hogy pontosan mi van benne, es az 5 összetevő között ez is benne volt amit felsorolt, mar csak azért is tudom, mert vissza is kérdeztem hogy aaaz miii???!!! Soha életemben nem hallottam meg róla, tehát nem találtam volna ki ilyet magamtól:((((. Persze lehet, hogy mindenkinél az egyéni adottsagoktol/ igenyektol függően keveri ki azt a bizonyos "koktélt", es lehet h a tiedben nem lesz, ezt persze nem tudhatom, csak furcsàllom egy kicsit.....
2014. febr. 27. 17:39

Szia!

Én egy plasztikai sebésznél néztem, ő mezoterápiás zsírbontásnak nevezi ugyanezt, végülis ezen az elven működik, de csak orvos vagy eü. szakember csinálhatja. Csak azért írtam, hogy így is érdemes rákeresni, mert kidob egy csomót, ahol erről van szó, azaz az injekciós zsírbontásról. Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok az eredményekre, majd feltétlenül írd meg légyszi! ÉN drukkolok neked, hogy jól sikerüljön!:-)

28. AncsyGSX-R (válaszként erre: 26. - Mpanni0419)
2014. febr. 27. 17:10
szerintem nem egészen ez a neve,ugyanis kozmetikus ezt "nem" csinálhatja,vagy ha csinálja is,én oda biztos nem mennék.Kizárólag orvos,vagy hozzáértő egészségügyi szakemberhez szabad menni ezt megcsináltatni!!direkt utána kérdeztem,mert pár napja voltam konzultáción. Én is láttam,hogy sok kozmetikai szalon is hirdeti..sajnos..én március 4-én megyek 5-re, első kezelés,utána írhatok,ha lesz eredmény..de ennyi pénzért remélem nem humbuk az egész..Ja és ezzel fogyni senki nem fog,ez nem arra van,hanem a test aránytalanabb kontúrjain segít,és azokon a testrészeken,ahol a torna nem segít,vagy igen-igen nehezen segítene. nőknél főként csípő,combok,fenék,narancsbőr..növekedési faktor nincs benne,direkt rákérdeztem a csajtól,aki csinálja,99%-ban tiszta anyagokat tartalmaz..én is kérdeztem,mi lesz ha kivált valami allergát,bármit,akkor kihez fordulok? mondta,hogy ne féljek,semmi bajom nem lesz tőle..kedden kipróbálom.Ha nem használ,max.leverem a csajon,hogy átvertek :)) de azt ígérték nekem,két kezelés elég lehet...hát kiváncsi leszek..elég ronda a belső combom,de azért sztem talán még menthető :)
2014. febr. 26. 09:04

Sziasztok!

Vannak új tapasztalatok? Van esetleg olyan, aki régebben vett részt a kezelésen? Érdekelne, hogy mi lett a végeredmény, és főképp, hogy mennyire tartós a fogyás.

KÖSZÖNÖM!

Judit

2014. febr. 25. 21:14
És ez tulajdonképpen mezoterápiás zsírbontás, tehát ezzel a címszóval is érdemes rákeresni a guglin.
2014. febr. 25. 21:13

Sziasztok!

Engem is érdekelne a dolog, már utánanéztem. Csinálja egy plasztikai sebész is, ő epesavat használ. Állítólag ez a hölgy is használja, ha kéred, de ő nem csak ezt injekciózza be. Engem is nagyon érdekelne, örülnék, ha megírnátok, hogy valóban volt-e eredménye, hány kezelés kell, mennyire fájdalmas...stb. Minden érdekel.:-)

24. grizus
2014. febr. 24. 16:06
Ugyanitt van fiatalító kezelés is injekcióval, erről tud valaki valamit?
23. AncsyGSX-R (válaszként erre: 22. - Nyussy)
2014. febr. 24. 13:56
én nem is tudom,mi van az injekcióban,de holnap a konzultáción rákérdezek:)
22. nyussy
2014. febr. 24. 01:07
Sziasztok, ez a növekedési faktor ez nem lehet veszélyes? Mennyi van belőle ebben az injekcióban, hány ml?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook