Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingyenes nyári programok fórum

Ingyenes nyári programok (beszélgetős fórum)


8. gyöngyszemü (válaszként erre: 7. - Gyöngyszemü)
2013. jún. 4. 23:36

Bocsi bár ez egyik sem ingyenes, de manapság mi nem kerül pénzbe???

Max lesétáltok a Széchényi hegyről az erdőn át a Hűvösvölgyig, na az ingyenes.

2013. jún. 4. 23:32
Budakeszi vadaspark, kisvasutazás, Hüvösvölgy
2013. jún. 4. 21:18

Én Szentendrére vinném, van ott egy uszoda, a Vizesnyolcas, ahol van éjszakai fürdés. Előtte szétnézni a városban, múzeum, séta, fagyi, persze nem reggeltől, csak délután.

Meg ajánlom a leányfalui fürdőt is, ott is van időnként esti fürdés asszem.

2013. jún. 4. 12:41

normafa, jános hegyi kilátó,szentendre, nézni a múzeumok ingyenesnapjai esnek egybe a látogatással, pl közlekedési múzeum minden hónap első vagy utolsó vasárnapja, már nem emlékszem melyik, rendezvények szabadtériek sok van nyáron, soknak vannak koncertei is, azt szeretik ebbe a korba. Húgom tavaly nyáron volt előszőr, ő 16. Egyik hídon át , másikon vissza sétákat is bírta.Esti séta belvárosban, gödör környékén,

voltunk többszőr, az a hangulat nagyon teteszett neki

2013. jún. 4. 10:50
Felsétálhattok a Szabadság-szoborhoz,Halász-bástya is szêp,bár régóta fizetős lett,amit azòta is felháborítónak tartok,mert mikor én fiatal voltam,nem volt az.Hősök tere és környéke-Városliget-,ott esetleg fiatalokkal is talâlkozhattok,Margit-sziget jó sétâlgatni.
2013. jún. 4. 10:45
Margitsziget,Budai vár,BKV hajókázás az Óbudai Hajógyári szigetre,
2013. jún. 4. 10:39
hol van itt nyár?
2013. jún. 4. 10:36

Sziasztok!

Egy 14 éves rokon kislány jön hozzánk júliusban egy hétre vidékről, még sohasem járt Pesten, ha tudtok jó programokat, merre lehetne elvinni, miket lehetne megmutatni neki, légyszi írjatok. Anyagi lehetőségek eléggé korlátozottak :-(

Minden jó ötletre vevő vagyok, előre is köszi a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook