Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ingyenes fogamzásgátló 24 éves korig fórum

Ingyenes fogamzásgátló 24 éves korig (beszélgetős fórum)


2022. jan. 19. 10:31
támogatnám, de nem csak a tablettát, spirált, gyūrūt, tapaszt, implantátumot is lehetne választani, sõt óvszert is
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 18. 15:44
Én nem ellenezném, jó ötletnek találom. Viszont látom lelki szemeimmel, rögtön MINDEN 24 év alattinak felíratják, szedni pedig más fogja ... :D Hungarikum, hogy nálunk mindenhez van kiskapu. Láttunk már olyant, hogy nagypapi betegalátétjét dédunoka ágyába tették, nagymami inkontinencia betétjét mensire használták családtagok. Kizárólag személyes jelenléthez kötném.
3. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 18. 14:46
Gondolom Kínában, mert ... Itthon? Ingyen? Mit remélsz? A PCR tesztekért is fizetni kell. Fogamzásgátló tabletta nélkül is lehet védekezni. Persze, ahhoz is ész kell.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 18. 13:31
Külföldön élek és itt 1évre írja fel a doki,így ingyen van.Évente újítani kell és ennyi.
2022. jan. 18. 13:05
Olvastam, hogy van olyan ország, ahol 24 éves korig ingyenesen adják a fogamzásgátlót. Szerintem ez nagyon pozitív dolog, bár biztosan nem mindenki elég érett és komoly a használatára, aki pl anyagi gondok miatt nem vásárolhatja meg magának, az ingyen sem biztosan tudná teljes biztonsággal használni. Mert erre figyelni kell, naponta rendszeresen szedni, ésszel kell csinálni. Ti mit gondoltok erről? Jó lenne, ha itthon is ingyen lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook