Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


3443. Bea95 (válaszként erre: 3439. - Nancsi123)
2018. ápr. 11. 08:16
Drukkolok, hogy minden jó legyen :)
3442. Bea95 (válaszként erre: 3441. - 24049cd40b)
2018. ápr. 11. 08:14
Én csak úgy találtam meg h beírtam a keresőbe h hoxa és elkezdtem keresni. Mert hiába írtam be így nem dobta ki. :/
2018. ápr. 11. 07:55
Aki írta, hogy csatlakozna a faces verzióhoz IS, az a keresöbe: Hoxa Anyucik (leszünk)
3440. 24049cd40b (válaszként erre: 3426. - Adeeel86)
2018. ápr. 11. 07:54

Szerintem simán. Èn nagy mestere vagyok sajna saját magam hátráltatásának.

Youtubeon ajánlom a biologika csatornát.

3439. Nancsi123
2018. ápr. 11. 07:45
Viszont továbbra is elég erősen görcsölgetek, úgy, hogy remélem nem viccel meg a természet.
3438. Nancsi123
2018. ápr. 11. 07:36
Csodálatos reggelt mindenkinek! Tegnap írtam, hogy görcsöl a hasam és meg fog jönni. Olyan furán féléberen aludtam és reggel úgy keltem, hogy na most csinálok egy tesztet. 25-ös érzékenységű xepilt. Először semmi nem történt, elkezdtem sminkelni és magam mellé tettem. Egyszer ránéztem és elkezdett látszódni valami. Mire beértem a munkahelyemre, halvány, de egyértelmű ++++++! Holnapra nem várom! Nincs otthon több teszten, de szerintem veszek érzékenyebbet és reggel ismét tesztelek.
3437. JapportEnci (válaszként erre: 3436. - Radiation)
2018. ápr. 10. 22:22

Köszönöm a drukkot...

De én most nagyon pozitív vagyok. Örülök hogy megjött szépen.

A sport szerintem szinte mindenre megoldás. Én meg azért kezdtem el hogy könnyebb legyen a babásodás. Szóval menj csak nyugodtan. Legalább gyorsabban telnek majd a napok...


Csajok tiszta jó ez a kis csapat itt.


Bea szurkolok nagyoooon... :)

3436. radiation (válaszként erre: 3430. - JapportEnci)
2018. ápr. 10. 22:19

Hát nagyon sajnálom ... :/ rég írtál, drukkoltam hogy baba legyen, ne csak késés...de az jó hogy megérzed a peteérést :)


8 hónap után ma újra sportra adtam a fejem...elmentem egy power plate edzésre :) szenzációs jó volt, teljesen feldobódtam :)


A sportot azért hagytam abba, mert nehogy azzal akadályozzam a babásodást, de ez most nagyon jól esett, szerintem a pozitív tesztig élvezem a mozgást és nem fogok agyalni :D

Hogy mire nem jó az adrenalin! :D

3435. mangomuci (válaszként erre: 3426. - Adeeel86)
2018. ápr. 10. 21:03

Hát ennek Nagyon nem örülnék. Nekem pontos szokott lenni, jó lenne ha nem zavarodna meg. Amúgy kíváncsiságból 2 reggel mértem hőt, és magas volt, szóval elvileg jó vagyok. Máskor sem zavart be ha beteg voltam, szóval remélem most sem lesz gáz 😣


És igen, én nagyon úgy veszem észre h hatással van a lelki állapot. De hát most őszintén, aki igazán szeretne babát, nem tud nem erre gondolni. És nem rosszat teszünk azzal h vitaminokat szedunk, pét nézünk, hômérőzünk...számos más praktikát bevetünk. Nem értem az agyunk miért reagál épp ellenkezőleg erre...😒😣

Én most próbálom elfoglalni magam massal, de pl azon most is izgultam kicsit h pékor együtt tudunk-e lenni. Szóval teljesen nem lehet kizárni 😐

3434. Bea95 (válaszként erre: 3430. - JapportEnci)
2018. ápr. 10. 20:56

Én már csatlakoztam :)

Nagyobb az esélye h méhen belüli + utánaolvastam és sehol nem írnak olyat h zsugorodna a méhenkívüli úgyh pozitív vagyok :)

3433. Nancsi123
2018. ápr. 10. 20:44
Csajok! Nekem olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön, pedig csak csütörtökre nem várom. Bár nem igazán bíztam ebben a hónapban, de azért nem örülök, hogy előbb fog megjönni, mert ez azt jelenti, hogy a fogamzasgátló megzavarta a szervezetm. 😞
2018. ápr. 10. 20:22

*lét=pét


Hülye telefon

2018. ápr. 10. 20:22
* pénz=pé
2018. ápr. 10. 19:28

Sziasztok.

Beteg lett a kisfiam aztán én is így lemaradtam egy csomó mindenről. De vissza olvastam

Bea érez mennyire érdekes meg bosszantó hogy két helyen van valami neked. Remélem tényleg babóca jó helyen van. Szurkolok nagyon.


Nekem ma megjött végre 8 nap késés ami nem késés mert úgy néz ki hosszabb a ciklusom. Örülök neki mert 22.nap környékén voltak tünetek de akkor az most már tuti a pénz tünetek voltak. Szóval tiszta lelkes vagyok most hogy ennyire érezni lehet a lét. Illetve ovu tesztet vettem. Így ebbe a hónapban tutira fogok menni. De persze egy szót se szólok a páromnak :)


Megy a drukkerek mindenkinek....

3429. JapportEnci (válaszként erre: 3363. - 24049cd40b)
2018. ápr. 10. 19:17
Szívesen csatlakoznêk.
3428. vike91 (válaszként erre: 3426. - Adeeel86)
2018. ápr. 10. 17:09
Biztos hogy hatással van csak én ezzel úgy vagyok, hogy ha eldöntöttem hogy szeretnék babát valamennyire hogy ne görcsölnék rá?! Pláne, amikor megjön, akkor még inkább bestresszelek, hogy baj van velem, mikor lesz már nekem is?! Ebben a hónapban már én is lazábban kezelem, csak ovu tesztet csináltam, de nem hőmérőztem, tesztet is csak akkor fogok csinálni ha nem jön meg. Ezért örülök hogy rátaláltam erre a fórumra, mert nagyon senkivel nem tudom ezeket megbeszélni 😀 barátnőim közül még senki nem tart itt, családom mindig azt mondja majd lesz ne angyalkák rajta 😀
3427. Saucy81 (válaszként erre: 3422. - Mangomuci)
2018. ápr. 10. 16:59
Ugy legyen!eljon a mi idonk is 😉
3426. Adeeel86 (válaszként erre: 3419. - Mangomuci)
2018. ápr. 10. 16:52

én is megértelek teljesen. én is ebben a hónapban próbálok leállni kicsit az agyalással és a túldimenzionálással, de nehéz, mert olyan, mintha automatikusan rá lenne kattanva az agyam, én is mindenhol kismamákat látok, plusz mindenki teherbe esik körülöttem. tényleg igaz a mondás, hogy az van, amire figyelsz.

A peteéréskori betegség megzavarhatja a ciklust. Nekem az influenza pont akkorra esett, és a szervezetem valószínű leállította a peteérést, mert 10 napot!!! késett,aztán elég gyéren volt meg. Aztán beállt. (mondjuk azért nem egy óramű amúgy sem.)

A barátcserje nem tudom, hogy bezavar-e rendes ciklusba. Én most kombinált készítményben szedem, más gyógynövényekkel, de nekem nem normális most teljesen a ciklusom.


Amúgy mit gondoltok, hogy lelki okok miatt is lehet, hogy nem jön a baba? A rágörcsölés tényleg ennyire hatással van rá?

3425. Vacakos (válaszként erre: 3417. - Vike91)
2018. ápr. 10. 16:51

Saját

Adatlapod,beállításaid

Képek

3424. Vacakos (válaszként erre: 3418. - Saucy81)
2018. ápr. 10. 16:46
A képet a telefonodon szerkesztővel kisebbítsdt!akkor fel lehet tölteni,nálam is ez volt a gond ezért nem hagyta.😉
3423. Adeeel86
2018. ápr. 10. 16:44

sziasztok, valaki írta lentebb, hogy bajlódott a képfeltöltéssel a méret miatt. Itt át lehet gyorsan méretezni, plusz vágni is, én nagyon szeretem ezt a netes programot:

[link]

3422. mangomuci (válaszként erre: 3421. - Vike91)
2018. ápr. 10. 16:39

Ne is mond. Mindenhol kismamákat, és pici babás anyukákat látok. Őrület 😫 Ja és persze mindenki most lesz terhes az ismeretségi körömben...így aztán “könnyű” nem erre koncentrálni 😒😃

De nem baj, hamarosan eljön a mi időnk is lanyok!!! 

3421. vike91 (válaszként erre: 3419. - Mangomuci)
2018. ápr. 10. 16:34
Én ugyan így vagyok vele, van egy boltom elég nagy kirakattal és reggel délben este kis babákat toló anyukákat nézek, elég gyakran összeszorul a szívem :( de mindig felszívom magam hogy majd lesz nekem is. Csak alapba agyalós vagyok, és minden mindig megfordul a fejemben 😀
3420. Adeeel86 (válaszként erre: 3334. - Wlandalice)
2018. ápr. 10. 16:30

szia, most meg én nem voltam. Sajnálom, hogy megjött... :( de fel a fejjel, legyen az április a mi hónapunk!!! Elkezdtem csepegtetni a mastodynont. én is örülnék, ha legalább a PMS-es tüneteim javulnának már tőle.

Nekem tegnap múlt el a menzeszem, most az a taktika, hogy nincs taktika. Nem fogom számolgatni a peteérést, nem figyelem a nyákot, meg a szurkálásokat sem, és ami tuti, egyáltalán nem fogok a páromnak szólni a péről, ezt megfogadtam! Utóbbit be is tartom, a többivel meg próbálkozom :) Egyszerűen jó lenne már kicsit spontánabbnak lenni. Meg tudok őrülni magamtól.

3419. mangomuci
2018. ápr. 10. 16:23

Sziasztok!

Én 18-ra nem várom. Ez az első hónap h most kicsit kevésbé vagyok görcsös. Ami nem azt jelenti h nem gondolok a témára egy nap legalább 1x, de már nem mérek hőt, nincs ovuteszt, leálltam a kilószám vitaminokkal. Csak a lényeget szedem. Őszintén szólva nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz, mert pont a pé körül beteg voltam. Bár gyógyszert nem szedtem, nem tudom így mennyivel romlik az esélyünk.

Tünetem jelenleg nincs semmi (bàr még csak talán most történik a beágyazódás). Előző hónapban feszült gyakran a hasam, néha szúrkált, de nyilván csak a képzeletem játszik olyankor mert baba még eddig nem lett ezekből.

Neha mélyponton vagyok 1-1 perc erejéig, és értetlen, hogy miért nem sikerül már a dolog, és h biztos van valami komoly bajunk. Aztán megvigasztalom magam azzal h sok párnak csak sokadik próbálkozásra jön össze, nem vagyunk egyedül. Csak az egy évet kivárni annyira hosszú idő 😪


A Fb csoport valóban kicsit közvetlenebb lenne, nekem egy felelmem van, az hogy véletlen “osszefutok” valami ismerőssel. És nem akarnám senki orrára kötni h egyáltalán próbálkozunk. 😏


A barátcserje a jól működő ciklust nem zavarhatja meg?

3418. Saucy81 (válaszként erre: 3417. - Vike91)
2018. ápr. 10. 16:19
En is beharangoztam, de vegul nem birtam feltolteni, mert nem volt jo a formatum...azon meg nem tudom, hogy kell valtoztatni...
3417. vike91
2018. ápr. 10. 15:40
Biztos én vagyok a vak, de a képeket amiket feltöltötök hol lehet megnézni?
3416. Vacakos (válaszként erre: 3410. - BeRenkó)
2018. ápr. 10. 15:26
Nekem nehezen ment a képfeltöltés,először szerkesztővel körbe kellett vágnom a képet mert túl nagy volt,de aztán sikerúlt!Hajrá!Várjuk!!🤗
3415. vike91
2018. ápr. 10. 14:46
Nekünk ez volt a 3. hónap. Első hónapban totál meggyőztem magam , hogy érzem a tüneteket, múlt hónapban összeszedtem egy elég csúnya hasmenéses hányós vírust, eszembe sem jutott nagyon a mensi tüneteket sem éreztem, akkor is azt hittem biztos baba. Ebben a hónapban megfogadtam hogy semmire nem figyelek csak arra hogy megjön e vagy sem. 😀 Nekem eddig nem jelentkezett problémára utaló jel, igaz hormon vizsgálaton nem voltam,ultrahang vizsgálaton minden rendben volt, mensimmel sincs probléma. Ezért én fehér fagyöngy teát iszok, Gyuri bácsi ajánlja méhfal erősítésre segítí a megtapadást plusz baba-mama vitamint szedek :)
3414. Saucy81 (válaszként erre: 3409. - Nancsi123)
2018. ápr. 10. 14:16
Hát, feltoltom en is a Jonas naptaramat, eleg siralmas...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook