Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Immunerősítő kisgyereknek fórum

Immunerősítő kisgyereknek (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Micuicu (válaszként erre: 1. - Ori90)
2017. nov. 21. 12:58
A D vitamin az új C vitamin. Nekünk nagyon bevált a D vitamin szedése, én a Dm-ben szoktam venni az ovisomnak rágótablettaként.
2017. nov. 21. 12:56

Bérest csak c-vitaminnal add, egyébként nem sok értelme...


Mindenkinek más válik be, és sajnos vannak olyan gyerkőcök, akiknek hiába adsz bármit is.. Tudom, ez nem igazi vígasz, de sajnos ez van...

2. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Ori90)
2017. nov. 21. 12:54
Az én fiam Marslakócskákat szed. Nem a gumicukros változatot, hanem a rágótablettát. A patikában ezt ajánlották. Most vettem még hozzá Béres Kid rágótablettát, illetve sok gyümölcsöt eszik, szerencsére egy fél citromot képes elnyalogatni.
2017. nov. 21. 12:42

Sziasztok!


Kérlek,segítsetek nekem.A 3 éves kisfiam most kiscsoportos,de a kezdés óta kb egyhuzamban ha 1 hónapot volt óvodában,már sokat mondok.Béres cseppet akartam neki adni,de az orvos azt mondta,amíg teljesen meg nem gyógyul,ne adjam neki a vas miatt-hogy miért,azt ne kérdezzétek-,de szegénynek nincs is ideje teljesen meggyógyulni.Felváltva vagyunk otthon vele a párommal,de azt egyikünk főnöke sem fogja sokáig tolerálni,hogy szinte kéthetente hiányzunk egy hetet...Valami B vitaminos immunerősítőt ajánlott a doki,de csak mert épp az az új...szerintem olyan immunerősítő,amiben csak B6 és B12 vitamin van,nem dobna túl nagyot...persze,nem vagyok orvos,de nem tudnátok valamit ajánlani,ami nektek bevált?Nem érzékeny semmire.Béres kids vitamint szed napi 2-t...de ez nem elég.. :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook