Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyenkor mi van?! - Felfázás fórum

Ilyenkor mi van?! - Felfázás (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 15. 19:30
2013. szept. 15. 19:27
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2013. szept. 15. 19:27
Egyébként van párod? Nem egymást fertőzitek oda-vissza?
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2013. szept. 15. 19:26

A medveszőlő teát tudtommal max. 1 hétig lehet inni!

Nekem hasonló tünetekkel 5 év!!! után vesemedence gyulladást állapítottak meg.

2013. szept. 15. 19:19

Kb. másfél-két hónapja szenvedek visszatérő felfázással, július végén kezdődött, 1 nap alatt véres vizeletig jutottam, nagyon megijedtem, nőgyógyász írt fel Monural port, mondta, hogy másnap menjek urológushoz is a tuti kedvéért, ő felírt egy másik Monuralt, jól lettem, minden szuper. Két hét sem telt el, kezdődött az egész előről, néhány óra alatt véres vizelet, Monural, és vettem tőzegáfonya kapszulát. Megint jól lettem.


Megint eltelt egy kis idő, akkor Cifrant kaptam, két napig úgy éreztem jobban vagyok, utána visszaesést tapasztaltam de kibírható volt, végigszedtem, és fájni kezdett a derekam felett kb. 10 centivel. Mondom az urológusnak, szerintem fáj a vesém, mire letolt, hogy az egyáltalán nem biztos, hogy a vesém, és írt fel Nolicint. Végigszedtem, 2 napig úgy éreztem sokkal jobban vagyok, aztán visszaesést tapasztaltam, de kibírható volt, bár végig émelyegtem amíg szedtem.


Pénteken beszedtem a Nolicin végét, és mára sokkal rosszabbul vagyok. Fáj a "vesém" és hányingerem is van. Véres vizeletem nincs, de ha nem iszom literszámra a vizet akkor már kezd is csípni. Hasi uh-n voltam, minden oké. Vizeletvizsgálatra küldött a doki, de elszúrtam (otthon hagytam a beutalót és így nem voltak hajlandóak bevenni a vizeletet). Ja, és két hete iszom medveszőlőlevél teát, a tőzegáfonya rohadt drága az én pénztárcámnak, és nem segített valami sokat.


Na és akkor most fogalmam sincs, mit csináljak? Egyrészt nagyon félek attól, hogy vesegörcsöm vagy más hasonló bajom lesz, másrészt viszont nem szeretném ha a doki találomra végigszedetné velem a fél patikát, főleg, hogy antibiotikumokról van szó.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook