Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen férfival, ilyen helyzetben? fórum

Ilyen férfival, ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
177. PöttyösPanka (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 08:54

Aki valakit ennyire szeret, az nem szakít vele állandóan.


Azért kell neki az idő, mert szeret, de elviselhetetlen vagy, és sírba viszed a sárkánykodásoddal. Te játszol vele: szakítasz, visszasírod, látványosan megsértődsz, rátámadsz, stb.

176. f2ff7589d1 (válaszként erre: 175. - PöttyösPanka)
2016. okt. 28. 08:45

azért azt megkérdezném, hogy mire kell neki ennyi idő?

Mit kell itt játszani a másikkal?

Mert Ő azt csinálja velem.

Kihasználja azt hogy szerelmes vagyok belé, s ez szerintem csúnya dolog.


Te ha szeretsz valakit kéred azt tle hogy hetekig bírja ki nélküle?

Te akit szeretsz, azzal nyilvánosan ilyen mocskosan beszélsz??


Most is kapom az ívet. De nem én beszéltem ocsmányul tegnap a másikkal...

Nem szeret Ő engem, ennyi a történet.

175. PöttyösPanka (válaszként erre: 166. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 08:40
Ne haragudj, de te vagy a nem normális, nem ő. Időt kért tőled, mire te még a munkahelyén is rátörsz. Ok nélkül féltékenykedsz még valami vén nőcire is. Hisztizel és követelőzöl, pedig te raktad ki a szűrét. Szegény csak próbál előrrébb jutni az életben, hogy ne kelljen örökké az anyjánál élnie, de te örökre beleszorítanád a jelenlegi helyzetébe, csak hogy legyen ideje téged körülugrálni. Nagyon önző vagy, és hiába kéred ki a velemenyünket, amikor türelemre intünk, te letámadod szegeny exedet. Általban nem szép dolog egy történetet megítélni csupán az egyik fél elmondása alapján, mert mindenki a maga szempontjából szépíti a dolgokat, de ebben a sztoriban ha ez a szépített verzió, akkor el se merem képzelni, valójában milyen lehetsz. Ha egy kicsit is szereted azt a férfit, soha többé nem keresed, mert te nem tudod támogatni, és nem tudsz neki boldogságot adni.
174. ironizáló (válaszként erre: 173. - Túrógombócka)
2016. okt. 28. 08:20
Szerintem is az :)
173. túrógombócka (válaszként erre: 172. - Ironizáló)
2016. okt. 28. 07:53
lehet, elég félelmetes :D
172. ironizáló (válaszként erre: 170. - Túrógombócka)
2016. okt. 28. 07:53
Vannak ennél agyatlanabbak is.
171. 4975ebdc2f (válaszként erre: 170. - Túrógombócka)
2016. okt. 28. 07:24
Igazad lehet.....
2016. okt. 28. 07:17

bennem felmerült, h kamutopik.

ennyire agyatlan nő nincs.

2016. okt. 28. 07:15
Magadnak kerested! Az hogy ez lesz a vége csak neked váratlan.Kemenyen megdolgoztal érte hogy ennyire kibukjon.Hagyd békén szegény embert, neki egy érzelmileg is felnőtt társ kell. Neked még egy ovobacsi:-)
168. ironizáló (válaszként erre: 164. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 07:14
Ez most komoly? Faszi helyében lehet másik országba menekülnék előled. De az biztos, hogy veled egy másodpercet nem akarnék kapcsolatban lenni. Olvasni is fárasztó volt.
167. gabesz55 (válaszként erre: 166. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 06:27
Felejtsd el,még ha nehéz is!
2016. okt. 28. 00:02

Meg van 2 kolléganője, mindkettőt ismerem.

Az egyik egy teltebb velünk egyidős lány, a másik egy 50éves nő. Mindettővel 10éve kolléga.

SZóval ismerem mindkettőt, sosem volt hozzájuk semmi köze, a fiatalabbikat kimondottan utálja. Az idős nőt félig anyjának tekinti, de nem csak Ő, mindenki..mert anyáskodó meg nagyszájú.

Na, az idősebbet most rúgták ki, de este láttam hogy jön ki a fiatal-ducibb lánnyal a cégtől.

Ha kirúgták minek jár be?


Lehet vele szürögeti a levet az exem??

Régen féltékeny voltam, amiért jókat beszélgetnek, végül többen is mondták hogy a nő mindnekivel ilyen közvetlen és anno mondta az exem hogy ne nevettessem magam, hisz öreg is, nem is szép, nem is nőies, tüsi haja van...meg Ő nem tudna rá nőként nézni...


de most átvillant az agyamon,hogy mi van ha..mégis...

2016. okt. 27. 23:54

Mondta hogy beteg (persze sima nátháról beszélünk, vagy megfázott szerintem ) átszotta a hattyú halálát hogy "Én beteg is vagyok, kigürizem a belemet, te meg most is b*szogatsz"

Nos most sem jövök rá, hogy ebbe mi volt a b.szogatás a részemről hisz én magam nyugtatgattam..és csak kérdeztem tőle valamit, ezt sem szabad???

Annyira ki volt fordulva önmagából,hogy a szeméből sütött a NAGY SEMMI, de komolyan.

Semmit nem láttam a szemében.


Jó lehet elkéreckedett hamarabb,mert beteg...de akkor is...áááhhh aki engem szeret az nem ilyen-IGAZATOK VOLT! NEM SZERET MÁR :(


Téma, kapcsolat, szerelem LEZÁRVA.

Ennyi, majd elmúlik...

De azt amit most érzek...nem tudom szavakba önteni...

cslaódott, megalázott, szomorú,bánatos vagyok :(

2016. okt. 27. 23:43

köszi mindenkinek, de azt hiszem végleg pont került a történet végére.


Elmentem a munkahelyére.

A portán nem engedtek hátra, de egy kolléga bácsi (akit életemben nem láttam!) egyből tudta kihez jöttem (gyanúsnak gondoltam...tekintve hogy nem is ismerem...a számon volt a kérdés, hogy: Miért az (ex)barátomat ennyi sok csaj keresi hogy én is tuti hozzá jöttem?) Végül jött a (nevezzük exemnek) Szóval jött az exem és ha láttátok volna a fejét... minden leolvasható volt róla,csak az nem hogy örül nekem.

Poénosan megjegyeztem Neki,hogy "Hű, Kedves ennyire ne örülj nekem"

Mire Ő elkezdett velem b+-olni, meg orditani ott a mühely előtt, a portánál...annyira megalázó volt.

Megkérdeztem Tőle,hogy miért viselkedik így velem.

Mire orditva közölte,hogy én mit keresek itt, én őt számonkérem ésatöbbi.

Itt azonnal megjegyzem,hogy eddig szerette ha bejöttem hozzá, de most nagyon nem örült neki.

AZtán letámadott hogy "Mi a f**szért nem hívtál inkább, minek jöttél ide be?"- na itt esett le az állam. Ilyet a 2év alatt 1x sem mondott sosem.

Hogy nekem fel kell őt hívnom,hogy engedélyt kérjek? MIVAAAN??

Végül halkan mondtam neki,hogy ne kiabáljon velem és kimentünk az udvarra.

Ott ismét lecseszett,hogy én egy hetet sem bírom nélküle, és hogy nem értem meg hogy neki a vizsga meg a meló fontos és Ő milyen fáradt.

Higgadtan próbáltam elmagyarázni Neki,hogy nem ezért jöttem, hanem mert kérdezni szeretném hogy hogyan tekintsek jeleneg kettőnkre.

Itt ismét kiabált velem, csúnyán beszélt... a végére már elsírtam magam, annyira megalázó és bunkó volt velem.

Egyik szavával ütötte a másikat.

idézem "A TE hibád,hogy nem tudunk hol találkozni, mert anyádéktól el jöttem, oda nem mehetünk, anyámhoz se....én meg albérletre nem fogok fizetni"-itt megjegyeztem hogy eddig az volt,hogyha minden OK akkor albérletbe megyünk

következő mondata :"Jó,akkor max egy olcsóbb albérletbe vagyok hajlandó menni, de nekem ebből elegem van, nem értesz meg engem, nem támogatsz a karrieremben"

Menet közben meg kérdeztem érez-e irántam valamit, erre Ő "hát...asszem egyre kevesebbet"-hát mondhatom leesett az állam.

Végül azt mondta most jön a hétvége de MIATTAM nem tudunk találkozni, mert én dolgozom- na akkor ki a NEM toleráns???

Meg mondta hogy "Most 1hónap munkáért hisztizel?? 1,5hónapot kibirtál nélkül nemrég mikor szakítottunk, ezt is kibirod"

Mondom neki "Te most azt kéred h 1honapig ne találkozzak veled???"

erre Ő "nem ezt mondtam"

Hát ez tiszta hülye...vagy szív valamit??

Meg hogy ilyetszól "Ha minden oké, akkor sem tudom merre tovább,mert albérletet nem fizetek többé"

Következő mondata "na jó..max egy olcsóbbat"


Szóval minden az ÉN hibám volt, rondán beszélt velem, végül eljöttem...


Közben beszélgettem az egyik barátnőmmel, és azt mondta hogy: nem lehet hogy van valami csaja a munkahelyén? Hisz ez megmagyarázná azt hogy miért nem örült amikor meglátott (félbeszakítottam valamit) és miért volt velem, bunkó és undok. Plusz miért rázott le...

SZóval lehet 2vasat tart a tüzben??


Este mégegyszer dolgom volt arrafelé, és érdekes: 22ig dolgozik, de a kocsija 21.20kor már nem állt ott

Tehát az csak egy dolog,hogy lehet hogy van valakije mellettem.

De az meg a másik,hogy hamarabb lelép és még akkor sem keres meg hogy találkozzon velem.

163. massalhangzo (válaszként erre: 152. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 21:27

ez most komoly? neked az az oszinte beszelgetes, hoy ratukmalod magad a munkahelyen es az arckifejezeset nezed, mert az mindent elarul? remelem, ezt csak viccbol irtad. ha nem, akkor nagyon jo no lehetsz, hogy a pali szakitas utan meg visszament es egyutt eltetek, mert ugy viselkedsz, mint egy gyerek


azt, hogy kerdezd meg, amin ragodsz, ugy ertettem, vagy ha a pasi elhiv barhova, hogy egyaltalan talalkozni akar veled, akkor megkerdezted volna, ha nem akar talalkozni, csak levelezget es telefonal, akkor siman telefonban vagy levelben

2016. okt. 27. 21:12

Egy biztos, nem másik férfi kell aki igényli az állandó együttlétet, mert ilyen nincs. Előbb utóbb mindenki életében van olyan, hogy 1-2 hónapig nem tud olyan intenzíven részt venni a közös dolgokban. Ilyenkor mit csinálsz? Fogod a 2 gyermeket és elhagyod?

Ha ennyi időd van agyalni és ezeket a jeleneteket kitalálni, miért nem találsz ki valami jót. Hívd el hozzátok, főzd meg a kedvenc ételét. Nekem sem birták minden barátomat szüleim, de vállaltam, hogy vele vagyok, és nekik ezenkívül semmi közük hozzá.

2016. okt. 27. 21:04
Nem semmi! Bemenni váratlanul a munkahelyére. Hihetetlenül bölcs döntés! Ennyire megalázni egy nőnek magát. És mit mondasz ilyenkor a portásnak? Jöttem leellenőrizni, hogy nem egy másik nővel van, vagy, hogy egyáltalán itt van? Vagy mire jó ez?
160. csikil4ny (válaszként erre: 159. - Túrógombócka)
2016. okt. 27. 20:45
Akkor majd szenved, ezzel sem lesz egyedul a nagyvilagban.
159. túrógombócka (válaszként erre: 158. - Csikil4ny)
2016. okt. 27. 20:43
nem lesz okosabb. ilyen.
158. csikil4ny (válaszként erre: 157. - Túrógombócka)
2016. okt. 27. 20:40

Nem ertelek. Most irigyled? Egyszeruen nem illenek ossze, de emiatt miert kell alazni a not?


Tapasztalat es ido teszi majd ot is okosabba, nem az amit mi itt osszehordunk neki.

157. túrógombócka (válaszként erre: 154. - Csikil4ny)
2016. okt. 27. 20:31
most sajnálnunk kellene? van egy pasi, aki a jelek szerint nem egy lusta semmirekellő valaki, hanem dolgos, próbál fejlődni, előrejutni. erre elüldözi, majd vissza akarná csinálni, de mégse jó... akkor maradjon csak egyedül, ez a pasi egy normálisabb nőt érdemel.
156. túrógombócka (válaszként erre: 153. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 27. 20:28
ugye? legalább a pasi hamarabb elmenekül.
155. csikil4ny (válaszként erre: 154. - Csikil4ny)
2016. okt. 27. 20:24
Az első mondat után a kérdőjel lemaradt. Bocsánat!
154. csikil4ny (válaszként erre: 153. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 27. 20:23

Szerinted teljesen elfogadható, ha egy kapcsolatban hol külön költöznek, hol összejönnek. Az egyik összeírja, hogy mi nem tetszik a másikban és benyújtja a listát, hogy ha ezeket teljesíted, akkor szeretlek, másképp meg nem?


Az egyáltalán nem fontos, hogy a fórumindító miért került ilyen állapotba? Kinek jó, ha hetekig otthon, munkahelyén rágja le a körmét? Valami nagyon nem kerek ebben a történetben.

153. 4975ebdc2f (válaszként erre: 152. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 20:09
Bizony jó ötlet megint raugrani lesből miután időt kért. Azért kérte mert ő sem tudja mi legyen lesz. Ugorj rá aztán felejtsd el. Nyomakodj eroszakoskodj hisztizz ahogy előtte ;-) A jövőtők képlékeny attól függ tudsz e úgy viselkedni hogy ne kapjon tőled agyfraszt. Szeret de annyira nem hogy az egész életét egy hiszterika mellett élje le! Hagyd futni szegényt . Nem tudsz nem is akarsz még felnőni :-)
152. f2ff7589d1 (válaszként erre: 151. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 18:01

Igen, eldöntöttem: mindenképpen beszélek Vele, miután bezártam a munkahelyemen.

SŐt! Régen is úgy csináltam, hogy ha kiváncsi voltam a spontán arckifejezésére, akkor kikönyörögtem a portán hogy bemehessek a mühelybe :D

Szóval ezt fogom tenni most is.

Nem hívom fel,hogy jöjjön ki, hanem bemegyek a mühelybe hogy lássam mit tükröz az arca, ha hirtelen váratlanul meglát...örömöt, meglepettséget, vagy közömbösséget...


Utána edig szépen, higgadtan megkérdezem hogy most hogyan is állunk

151. massalhangzo (válaszként erre: 150. - Massalhangzo)
2016. okt. 27. 17:41
es ne felj attol, hogy majd mit mond. attol a helyzet nem valtozik. legalabb tudni fogod, mert ha folytatni akarja, es veled lenni, akkor nem fogsz ezen idegeskedni. ha pedig jon a ha, majd, talan, ha ugy viselkedsz stb. dolgokkal, akkor tudhatod, hogy felesleges neki megfelelgetni, megjatszani magad, bogsz par napig es tovabb lepsz
150. massalhangzo (válaszként erre: 148. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 17:39
erre pedig az a megoldas, hogy egyenesen megkerdezed, most mi van koztetek, o mit akar. es te aszerint donthetsz, cselekedhetsz, amit o mond
149. massalhangzo (válaszként erre: 146. - F2ff7589d1)
2016. okt. 27. 17:38

azt en honnan tudjam, hogy szeret-e teged vagy sem? neked kellene tudnod, hiszen elvileg egy par vagytok, es volt-van kapcsolatotok


abbol, amit irsz, nekem az jon le, hogy meg kotodik hozzad erzelmileg, ami egy szakitas utan teljesen normalis, mert sokaig szokott hianyozni a masik, de eleg kiabrandult mar ahhoz, hogy nem szerelmesen loholaszna utanad.


az pedig, hogy elvileg kibekultetek, nem latszodik. szerintem nem is ez tortent, csak osszefutottatok, jottek az erzesek, es a pali ugy all hozzad, hogy megprobalna, ha nincs zur meg hiszti. nem azt, hogy ti most egyutt vagytok, halal szerelemben, es minden folytatodik tovabb. te hisztiztel parat, o visszakozott, mikor erovel visszafogtad magad, gyakorlatilag megjatszottad, hogy ne legyen hiszti, akkor meg rabolintott, milyen rendesen viselkedsz. ami nem eppen szerelem

148. f2ff7589d1 (válaszként erre: 147. - Csikil4ny)
2016. okt. 27. 17:12
Én nem azt kértem,hogy mondjátok meg miként éljek... csak tanácsot és véleményt kértem, mert annyira össze vagyok zavarodva hogy fingom sincs mit gondoljak
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook