Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ilyen esetben lehetne bejelentést tenni a fürdő igazgatójának? fórum

Ilyen esetben lehetne bejelentést tenni a fürdő igazgatójának? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 2. 13:52

Hát látszik hogy nincs gyereked!

Sajnos előfordul ilyen!Tudom most van aki leszól érte igaz ha az anyukának annyi esze van szégyelheti magát.Ha szóltatok is neki és nem érdekli...

Mi babaúszásra is jártunk soha nem volt probléma.De idén hogy nyaraltunk a kisfiam bekakilt de egyből észre vettem és vittem is ki de nem tagadom nagyon pici belefolyt.

Szerintem nem mi voltunk az egyetlenek akivel ilyen történik.Amúgy pont kis medencébe voltunk.


Amúgy felháborít az hogy kitoloncolnátok a gyerekes anyukákat,családokat a nem kimondott baby medencéből.


Értem én a problémát de azért...ki tudja hogy éppen hám Felnőtt ember bele nem pisilt már a vízbe...sőt a babák is bele pisilnek.Szóval el lehet gondolkodni ezen is.Ja és aki épp gombás?Na azokra mit mondotok? Ez nyilvános fürdő!És pl.Természetes vizekbe is van aki belecsinál ezt azt..

Ha valaki nem tudja elfogadni hogy igen létezik baleset az ne menjen ilyen helyre,keressen olyat ahol ki van írva 18éven aluliaknak tilos.


Amúgy kívánom hogy az élet hozzá úgy hogy csak egy picike is menjen be...


Ja és kizártnak tartom hogy-e végett leengednék a vizet.Mégis ki fizetné a hiányt?


Ez az én véleményem...

2012. nov. 2. 08:10

Nem gondolom, hogy a fürdőhely nagyobbat hibázott,csak az alkalmazott, hogy nem figyelt erre oda.

Azaz nem az a baj, hogy bemennek oda nem szobatiszta gyerekkel, ha tudnak ésszel viseljedni.

Az anyuka egy vadparaszt volt, az úszópelenka nem arról szól, hogy belerakja a gyereket és abból ha döl a lé, ha nem abban kell hagyni a gyereket a strandolás végéig... Egyáltalán úszópelenka volt?

13. 24942a4452 (válaszként erre: 12. - Zakajeo)
2012. nov. 2. 07:57
itt az anya beleülhet a kacsaúsztatóba
12. zakajeo (válaszként erre: 8. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:52

nálunk a bébi pancsoló hideg és nem mehet be nyuka....kijelölt medence kellene de ahol kevés van nincs lehetőség kijelölni egyet ahová mondjuk anya+baba is mehet együtt locsálni...nincs amúgy baj a pelussal ha cserélve van,kakás pelben nem jó hagyni amúgy sem a gyereket anyát belecsomagolnám egy fél napra!!!!!

cserélni kell az eldobható fürdőbugyit rendszeresen,vagy moshatót adni rá esetleg van ahol a kettő kombója kötelező babaúszáshoz bár az +óvatosság....

11. zakajeo (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:49
akkor azonnal kellett volna jelezni hogyan szüntessék meg ezt ha nem látják? mondjuk irhatsz most is egy levelet amiben jelzed de akkor is akkor keleltt volna szólni konkrétan megmutatva kiről van szó
10. 24942a4452 (válaszként erre: 9. - Bd55e3f068)
2012. nov. 2. 07:48
igen,nekik van a 3x4 m-es kacsaúsztató,és nem az 1,30 méter mély medence,hogy ott áztatják a gyerekeiket órákig
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:43
Nincs azokkal a pelenkákkal baj, ha rendeltetésszerűen használják. Az arra van, hogyha ilyen "baleset" történik, akkor felfogja, és rögtön ki lehet kapni a gyereket. Emellett tényleg a kacsaúsztatóban a helyük.
8. 24942a4452 (válaszként erre: 7. - Bd55e3f068)
2012. nov. 2. 07:36
azok a pelenkák nem sok mindent fognak fel,bár azt sem értem,miért hordanak csecsemőket felnőtt medencébe,mikor ott a bébi pancsoló,3 év alatti nem szoba tiszta gyerek nem való fürdőbe szerintem
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:34
Igénytelen paraszt. Ha egy dolgozónak akkor helyben szóltok, biztos kiküldi pelenkázni.
2012. nov. 2. 07:31
ott helyben nagyon fel voltunk háborodva,szóltunk az anyukának,kiment,és átvitte a másik,sportmedencébe
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:31
Írhatsz egy e-mailt, csek nem lesz olyan hatásos, mitha épp folyik a "panasz". blőe
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:30
Akkor azonnal kellett volna szólni egy úszómesternek, hogy zavarja el az anyukát pelenkát cserélni. Ez nagyon gáz.
2012. nov. 2. 07:29
azért szeretnék bejelentést tenni,hogy az ilyen többé nem fordulhasson elő,és 3 év alatti nem szobatiszta gyereket a bébi pancsolón kívül máshova ne engedjenek be
2. eec2089081 (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. nov. 2. 07:26
Hát ott helyben kellett volna szólni egy alkalmazottnak, fürdőmesternek valakinek, ilyenkor leeresztik a medencét... Utólag szerintem tök felesleges...
2012. nov. 2. 07:24
A héten barátnőkkel elmentünk egyet fürödni egy fürdőbe ,elég borsos a belépő.Egyszer csak azt láttuk,hogy a kedves anyukák a nem szobatiszta,pár hónapos gyerekeiket behozták a wellness medencébe,lehetett látni,hogy az úszópelenkából folyt ki a híg széklet a medencébe...felfordult a gyomrom,inkább mentünk is ki 10 perc után a medencéből,az anyukák közül az egyik aztán átvitte a gyerekét az úszómedencébe,ahol úszásoktatást tartanak,lehetett látni a gyerek pelenkáján a barna foltot...na többet sem megyünk strandra,csak olyan helyre,ahova ki van írva,h 3 éves kor alatt belépni tilos.Tegnap kiütéseket vettem észre magamon.Ilyenkor lehet panaszt tenni a fürdő igazgatójának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook