Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1327. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1326. - Bun Csilla)
2010. febr. 11. 09:51

Mi nem vettük fel ,már a kicsik és én.A páromnak muszáj a betegsége miatt,Gyöngyike meg azért hogy ne maradjon ki a sorból.

A himlő a 14 napig fertőz amíg ki nem jön.(elvileg),én inkább örülnék ha most lennének azok,mint nagykorúkban.

Az alvás az büntetésnek minősül.Én már feladtam ha alszanak alszanak ha nem akkor nem.Este meg a páromra hagyom mert már ki vagyok,hogy minden akkor jön elő nekik.

2010. febr. 11. 08:06

Ja képzeld a párom nagylánya Lili tegnapelőtt kapta meg a h1n oltást, és ugy legyengült az immunrendszere hogy ma reggelre himlős lett!

Így most 3 hét szobafogaság van otthol!

Tegnap este jött hozzánk, remélem a csajok nem kapták el! Igaz egy oltást kaptak de az csak 97% -os védettséget ad! Igaz ezt Lili is megkapta! De nekünk a doki mondta hogy nem muszály két oltás mert az is 99%-os azért nem sok különbség van!

2010. febr. 11. 08:02

Szia! Tegnap este Petra 45 percig forgolódott, majd az apja kijött a szobából és elaludt! A párom ki van akadva hogy eddig Petrus hamar elaludt, most meg csak forog, ha betakarja az a baj, ha nincs takaró az, ha a baba sapkája leesik még éjszaka is keresni kell!

Hála Anna hamar elalszik néhány ének és 1-2 mese után már szunyizik!

1324. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1322. - Vkj77)
2010. febr. 9. 12:57
Szia Régen jártál erre
1323. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1321. - Bun Csilla)
2010. febr. 9. 12:57
Irigyellek.Mi a kezdetektől nagyon rossz alvók,pedig mindent úgy csináltam,mint Gyöngyikénél.Ő szeretett aludni,de ezek a Csajok inkább büntinek érzik.
1322. vkj77
2010. febr. 8. 22:30
Sziasztok!Remélem mindenki jól van!
2010. febr. 8. 21:08
Hála mi mindig alszunk! Amugy kb 20 hónapig még kétszer aludtak azóta csak ebéd után de 2 órát! Tegnap meg ma is 2.5 óra után felkeltettem őket!!!! Hála ezzel nincs gond!
2010. febr. 8. 13:07

megint nem alszanak ebéd után és akár mit csinálok akkor sem.

Ti?

1319. Bun Csilla (válaszként erre: 1318. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. febr. 5. 08:09
Ez nálunk is így van! De ha a párom rájuk szól, nem reagálnak, bezzeg ha én szólok, már rohannak el és abbamarad a rosszalkodás.
1318. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1317. - Bun Csilla)
2010. febr. 4. 09:52
Tegnap este megbeszéltük a párommal,hogy nem én rontom el a dolgokat,csak keveset engedek nekik.Hát igen a pasik szeretik lazán a dolgokat.Csak amikor már nem fogadnak szót végkép akkor kezdődnek a bajok.
2010. febr. 4. 07:31

Már az is jó ha nem neked kell azt se összeszedni!

Már alig várom a jóidőt, hogy kimozdulhassunk! kitartást neked is!

1316. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1315. - Bun Csilla)
2010. febr. 3. 19:46
Akkor megnyugodtam.Azt hittem csak én vagyok már tiszta dilis,hogy egyfolytában kiabálok,de amint van itthon rajtam kívül valaki,mint akit elvágtak.Ma például már az ablakba másztak fel és amikor megláttam kész voltam.Bár kiesni nem tudnak mert kinyitni nem tudják leesni szintén nem mert el van barikádozva.Nem akartam ma kimenni velük,de vacsora közben egyfolytában a csizma a sapka volt porondon.Szegény párom ment ki velük,de nem akartak bejönni,pedig szerintem hideg volt.Remélem a pakolás is menni fog majd nekik.Most csak úgy ha én csinálom és ők hordják.
1315. Bun Csilla (válaszként erre: 1314. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. febr. 3. 16:17

Mi jól elvagyunk! Anyu jön vigyázz a csajokra, eljátszanak bent, de ebbe a hidegbe mi se megyünk ki!Vasárnap voltunk szánkózni, majd péntekem megyünk ismét mert anyu egyedül nem meri kivinni őket a csúszós út miatt!

De már nekem is hiányzik a friss levegő!

Én sokszor kiabálok velük, nagyon húzzák a határt!

Bezzeg az apjukkal mindent megcsinálhatnak, és csodálkozik hogy én rájuk szólok mindenért, de sokszor kiborulok! Hála kupi nem nagyon van mindig pakolnak ha megunják a játékot, de ha nem akkor uncsi már tizegyrére is elpakolni utánnuk!

2010. febr. 3. 09:18

Hogy vagytok?

Nálunk a lányok nagyon kóstolgatnak.Egy részt a fogukkal más részt,hogy mennyi ideig bírom ki kiabálás nélkül.Mindent együtt csinálnak és duplán.8-kor kelnek,de már 9-re a lakás csata tér és akármit is csinálok akkor is.Az udvaron akarnak lenni ha esik ha hideg van.

Ti hogy bírjátok?

1313. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1312. - Bun Csilla)
2010. jan. 25. 09:11
én is nézegettem,de sajna már nem indítanak közel hozzánk csak mester képzést,ezért próbálok angolt tanulni lassan nagyon lassan haladok.
1312. Bun Csilla (válaszként erre: 1311. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 24. 18:43
eszperantót tanulok! Könnyű a nyelvtana, érdekes nyelv, de sokat kell tanulni! Ez egy 6 hetes intenzív tanfolyam középfokú vizsga mivel az alapról kezdjük rengeteg szót kell tudni! napi 4-5 órát tanulok szombat vasárnap 8-12.30 tanfolyamon vagyok! Holnap meg már a fősuli is kezdődik a második félév!
1311. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1310. - Bun Csilla)
2010. jan. 22. 14:54

Dicséretes a nyel vizsgára készülés!!!!

Próbálok az nagy unalmamban én is tanulni,de csak annyit jegyeztem meg(3 nap alatt):sleep-alvás(ez sem biztos,hogy jó.,mert csak hallgatom és írni nem is próbáltam.Milyen nyelvből készülsz?

1310. Bun Csilla (válaszként erre: 1309. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 21. 16:46
Szia! Mi jól vagyunk, ma nem voltunk kint mert anyukám nem mert kimenni a hóba egyedül a csajokkal, sok helyt csúszik! Én meg most tanulok középfokú nyelvvizsgára készülök, így én egész nap a lakásba vagyok! Néha bekukkantok, de sehol senki!
2010. jan. 21. 13:17

hogy vagytok?

Mi a havazás közepén is ki kellett menni,pedig olyan fáradt vagyok.Egyre nehezebben viselem.

1308. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1307. - Bun Csilla)
2010. jan. 14. 10:24

Hú!

Gratulálunk!

A ma éjszakát mi is átaludtuk,de ez olyan,mint a fehér holló.Viszont a nappal eddig még csak kiabálással folytatódott.Mindenáron ki akarnak menni az udvarra,de olyan hideg van még és nem vagyok kész mindennel.Ha meg nem megyünk most is a szárítót pakolják.Szóval rosszcsontok.

A diétának vége eszünk mindent igaz óvatosabban,a kilóim is vissza másztak sajnos.Nem hagynak tornázni sem mert amikor a hasizom lenne persze mind a kettő rajtam ül,úgyhogy feladtam.Majd legközelebb.A centit mi is lassan utol érünk,most 82 cm,de van még 3 hónapunk rá.A súlyunk közel ilyen,mert Orsika:10,7 Bius:10,8

2010. jan. 14. 07:48

tEGNAP VOLTUNK A VÉDŐNŐNÉL 2 ÉVES VIZSGÁLATON

ANNA 84 CM 10900GR

PETRA 84 CM 11200 GR

MINDEN RENDBEN VAN!

HÁLA MÁR 3 ÉJSZAKA NEM ÉBREDTEK FEL EGYSZER SEM, OLYAN JÓ VOLT VÉGIGALUDNI AZ ÉJSZAKÁT!

tOVÁBBI SZÉP NAPOT MINDENKINEK

1306. Bun Csilla (válaszként erre: 1305. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 14. 07:46
mi újság veletek? Meggyógyultatok?
2010. jan. 9. 12:42
Mára eltűntek a pöttyeik nem is igazán hiszem.Még holnap diéta és utána fokozatosan vissza.Viszont az elevenség visszatért,de inkább így.
1304. vkj77 (válaszként erre: 1303. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 8. 13:45
:((((
2010. jan. 8. 12:25

Mára még rosszabb lett a helyzet,annyiból viszont jobb,hogy most már teljesen úgy néz ki,mint a csalán kiütés.A foltokat nézve.A rossz az,hogy most már az arca is olyan teljesen.Szegényt elneveztük 103 kiskutyának annyi foltja van.Nincs olyan hely a kis testén ahol nem lenne.Csak azt nem tudom,hogy hogy szedtük össze,Orsin viszont semmi.Lehet kicsit több pocsolyát ivott.

Köszönöm Nektek,hogy együtt éreztek velünk.

1302. ircsi73 (válaszként erre: 1299. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 8. 09:02
Jobbulást nektek!
1301. Bun Csilla (válaszként erre: 1299. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 8. 07:22

Gyógyulást nektek!

Ugy látszik nem jól kezdődik ez az év!

Sajna mindig van miért bosszankodni, az a gyerekorvos se volt körültekintő! Ő nem tudta mit kell felírni????

1300. vkj77 (válaszként erre: 1299. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. jan. 8. 01:33
Remélem minél hamarabb meggyógyultok!!!
1299. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1298. - Vkj77)
2010. jan. 7. 18:31

Igazad is van aki nem szereti igazán a gyerekeket az nem is tud bánni velük.Nekünk van "Májkánk" aki a dadusa volt a nagyobbik lányomnak és kicsikre is ugyanolyan hatással van,de az iskolába is minden gyerek szót fogad Neki,mert már most ott napközis tanítónéni lett.

A betegségről jobb nem beszélni.Biusnak kiütései lettek elvittem a gyerekorvoshoz az meg beutalt tőlünk 50 km-re levő bőrgyógyászatra,ahol jól kikuncogták magukat és rázókeveréket írtak fel a csalán kiütésére.Alig vagyok tiszta pipa,de már kezd jobban lenni a kis drágám.Orsikának is ugyanúgy kell mindent csinálni,de élvezik.Ráadásul diétázni kell és nekem is mivel még szopnak este.Úgyhogy mindenki diétázik és kekszen teán és almakompóton élünk a mai naptól kezdve 3 napig.

1298. vkj77
2010. jan. 6. 19:45
Sziasztok csajok!Remélem mindenkinek jól indult az év,senki sem beteg!Látom az oviról beszélgettek!Az biztos,hogy sok minden az óvónőn múlik.Sajnos vannak olyanok,akik pályát tévesztettek...
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook