Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Így telik egy napom fórum

Így telik egy napom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. Kathy
2006. aug. 19. 21:13
Persze nem mindig igy teltek a napjaim, mivel tobb mint masfel eve egy baleset miatt mar csak keveset tudok dolgozni, azelott szo szernt latastol vakulasig dolgoztam, volt, hogy meg a szombatokon is. Most mar nincs hozza erom, ugyanis a labam serult meg es talan soha tobbe nem lesz perfekt.
26. fozsu
2006. aug. 19. 21:12
Sziasztok nekem ma nagyon jol telt a napom , kertipartin vtam ,meg hajokázni szuper volt :-)
25. Kathy
2006. aug. 19. 20:53

Altalaban 8 ora korul szoktam felebredni, ehhez ora sem kell. Amikor nem megyek dolgozni, akkor legalabb 1 orahosszat tornazom, vagy bicajozok meg ehgyomorra. 10 ora korul szoktam valamit reggeleizni, igy az ebedeles mar elcsuszik, vagy csak valami gyumolcs, vagy joghurtfeleseg. 12 orakor viszem le a kiskutyamat setalni, mert mar koran reggel a ferjem is leviszi ot, igy ilyen tajban mar esedekes. Ezutan leulok a computerhez es megnezem a napi postamat es valaszolgatok akinek kell.

3 ora korul elkezdek valami vacsorat fozni a ferjemnek. 5 orakor ismet leviszem a kutyust a dolgara. Ekkor mar megerkezik a ferjem a munkabol, megvacsorazik, en elmosogatok es O TV-t nez,en pedig ujra computer ele ulok. Este egyutt visszuk el a kutyust egy hosszabb setara, utana jatszunk vele es Tv-t nezunk egesz elalvasig.


Ha dolgozni kell mennem, akkor minden maskent alakul, akkor nem fozok, de a kutyust akkor is le kell vinni setalni, csak ritkabban.


A hetvegek altalaban pihenos napok, akkor bonyolitjuk le a szulokkel a telefonokat,kimegyunk valahova enni, vagy elmegyunk nagy aruhazakba nezelodni, vagy Moziba

megyunk es altalaban hetvegen szoktunk bevasarolni is.

2006. aug. 12. 21:57

Szombaton ha nem kell főzni, akkor áltaéában 10-nél előbb nem kelünk.Reggeli, ebéd,TV,séta vagy autózás.Este gyerekfürdetés, vacsora, aztán nekünk fürdés és vacsora, TV vagy DVD nézés.Alvás.

Vasárnap.Nem túl korai ébredés és ettől függően vagy reggelizünk otthon vagy nem, utána irány a nagyszülők.Ott ebéd és ott el is megy a nap rajtunk estig.

2006. aug. 12. 20:15
Szombaton takarítás,bevásárlás,mosás,fini kaja főzés....vasárnap Anyu látogatás,ruha beszedés,este vasalás. Ha olyat főzök szombaton ami esetleg elfogy,akkor vasárnapi ebéd főzés. Persze ilyenkor kimarad a szülők látogatása. Szóval ilyenkor is munka,persze azért van pihenés is. Ja,és vasárnap sok szeksz :DDDD
2006. aug. 12. 14:07
Hát, nekem kicsit unalmasan néha. Átalában hétköznap délután szoktam tévézni,mivel hétvégén nincsenek jó műsorok, ezért általában olvasok, videózok, számítógépezek vagy éppen táncolok.Havonta egy vagy két hétvégén rokonokhoz is szoktunk menni.
2006. aug. 12. 11:29
:)
2006. aug. 9. 20:32
Szinte egész nap az 1 éves kislányom után futok
19. emilia
2006. aug. 7. 19:33
Irat remndezéssel telt. Ugy elment a nap, hogy észre se vettem.
18. bea533
2006. aug. 7. 19:29
Hát hogy is telik el egy nap munka-munka meg munka.A nőknek csak ez jutt?Na néha egy kis lazitás ennyi.
2006. aug. 7. 17:54
Mit is mondhatna egy egy dolgozo feleseg-anya es haziasszony-semmi erdekeset egyenlore:)))
16. mandy
2006. aug. 6. 12:12
Ma jön haza a család, így izgalommal. Meg gyorsan igyekszem rendbetenni magamat is meg a lakást is. :)
2006. aug. 6. 12:11
Gyorsan.Igaz későn kelünk, de utána rohan az idő....
2006. aug. 6. 06:30
Ma kisse unalmasan telt:(
2006. aug. 6. 03:06

Hogy telik el egy napom?


- hát jó gyorsan :D:D:D

2006. aug. 2. 14:16
Mivel nekem kell beosztanom,időnként fönöknek is kéne lennem,hogy haladjak!
11. DODICA
2006. aug. 2. 14:12
Követni se tudom... Állandó rohanással, feszültséggel... Mindig van valami.... 3 gyerek mellett:)))
10. daroki
2006. aug. 2. 13:07

8 körül ébredés,vmi kis reggeli kajolás,aztán ébredeznek a pulyáim is,nekik is reggelit adni,aztán jöhet a napi meló.Felporszívózás,felmosás,főzés,mosás,teregetés,vasalás,ebédeltetés,du-áni szunya,aztán felkelünk,jáccótér estig.De közben a gyerkőimet délelőtt leküldöm a jáccóra,hogy én nyugiba tehessem a dolgom:)

Este megnézem a sorozataimat amiket napközben nem érek rá nézni,így a kénytelen vagyok felvenni.Egy előnye van,nem kell végig néznem a sok hülye reklámot,elég csak áttekerni:)

kb.éjfél mire elalszom,és még szerintem jó pár dolgot kihagytam ami most hirtelen nem jut az eszembe:)

2006. aug. 2. 11:59

Hú, hát mikor mit.

Reggel 7 körül kelek, szeretek lassan készülődni, aztán irány a meló. Ott dolgozom is, meg társasági életet élek, nagyon szeretem. Aztán vagy találkozom barátnőkkel, barátokkal, vagy megyek haza. Rendrakás, vagy tv nézés. Aztán heti 3-4* megyek edzeni, vagy este, vagy meló után. Általában nem unatkozom...:)))

2006. aug. 2. 11:43

reggel hét körül magamtól felébredek, szöszmötölök egy keveset, miközben kávézom, megy a tévé... aztán lassan összekapom magam, tízre jövök dolgozni, hatig nem történik semmi, csak gürizek, közben időnként magamhoz veszek valami táplálékot, folyadékot.

Munka után beugrom a boltba, veszek vmi kaját, hazamegyek, eszek, tévézek, elalszom


Azért nem mindig ilyen egyhangú...! :-)))

7. tinendo (válaszként erre: 4. - 7e433abb8e)
2006. aug. 1. 20:46
És mi az? :)
2006. aug. 1. 20:25
A melóhelyhely felé félúton bementem a postára a levelekért, utána reggelit vettem magamnak...irány horány az iroda, és egész nap rendeztem a cég honlapjának változásait, meg pályázatokat turkáltam, a könyvelőt rendeztem el, végül az egyik barátom gépét telepítettem most újra mindenestül...utána ágy, feltéve ha hamar hazaérek, és még lesz erőm eljutni odáig;):)))
2006. aug. 1. 20:16
úgy értem ma :)
2006. aug. 1. 20:16

Semmit sem csinálok, illetve egyvalamit.

Egy dolgot.

2006. aug. 1. 20:07
délelőtt jövésmenés (barátnők, rokonok), kora délután számítógépezés, késő délután tévézés (sue thomas, jóbarátok, dadus), este olvasás, videózás, számítógépezés vegyesen.
2006. aug. 1. 19:24
délbekelés,ebédelés,vigyázok a kistesómara és közben takarítok meg zenéthallgatok,néha megnézem a csacskát,séta az utcába a barátnőmmel,22:00ra hazaérek,kaja fürdés alvás
2006. aug. 1. 14:58
:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook