Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően! fórum

Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően!

1 2
23. c0066c35a1 (válaszként erre: 22. - Hoxa)
2011. aug. 6. 15:09
és rengeteg az időd két gyerek mellett :) hogy csinálod? Jaaaaaaaaaajjj magamban beszélgetek hisz Hoxa vagyok én is :D
22. Hoxa (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2011. aug. 6. 14:47
Ja és a közel 14 millió hozzászólást is én magam írtam a fórumokba, meg a 13000 naplót is mind én vezetem. Elég gazdag a fantáziám :DDDDDDDDD
2011. aug. 6. 14:26

Nem is szabad vele foglalkozni..

Gondolom elég szar élete lehet ha mindenhez ilyen a hozzá állása...

És mielőtt sercegnő megmagyaráznád hogy márpedig nem így van közlöm Nem érdekel,és remélem a többieket sem...

És szégyelheted magad egy kicsit nyugodtan: Írnak egy cikket egy BOLDOG témáról és jössz itt az idióta hozzáállásoddal...

Pfff...

2011. aug. 6. 14:19

Na akkor Kedves Kekeckedő és Hitetlenkedő Hoxások! (Akinek nem inge...)


Ki kell ábrándítsalak Titeket, de a történet az első betűtől a utolsóig igaz!!!


Neked pedig Drága Rugópajtásom: KÖSZÖNÖM!!!

19. Hoxa (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 14:19

Hát most nagyon mellé lőttél.

Amit találtál, az a bemutatkozó topik, aminek a linkje benne van a regisztrációkor kapott üdvözlő privi üzenetben (te is megkaptad), ezért regisztráció után sokan beköszönnek oda első lépésként.


Elmondom neked, hogy a portálon naponta(!) közel 80ezer ember jár, ezek közül rengetegen regisztrált tagként belépve és fórumozva.

Nézd meg a képgalériát, valódi emberek vannak a képeken...


Nonszensz a feltételezésed és emellett baromira sértő is!

18. 9536810fa1 (válaszként erre: 17. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 14:03

... szerintem életszerű volt a cikk. Nagyon-nagyon régóta fórumozom, itt... máshol... és több emberrel találkoztam már, akik ideig-óráig, de fontosak voltak az életemben, és talán én is az övükében, ha immár az évek és a tapasztalat miatt nem is nevezném ezeket a kapcsolatokat barátságnak.


"nem dolok be mindenkinek itt a hoxan" ... miért kellene? az ember arra használja ezeket a fórumokat, amire való... kicsit beszélget erről, arról. Én pl. soha nem szoktam mögé nézni, hogy igaz-e amit írnak... nem érdekel... a leírt sorokra reagálok, nem a gondolatokra. :)

17. sercegnő (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2011. aug. 6. 12:45
lehet, hogy nem vagyok mar naiv, (es hidd el, hogy en banom a legjobban) de nem dolok be mindenkinek itt a hoxan. tudom, nem is kell. az internetes baratsagok ovatossagra intenek engem, hiszen nem tudjuk, hogy ki van a masik vegen. Tisztelet a kivetlenek.
16. sercegnő (válaszként erre: 12. - 5239d91094)
2011. aug. 6. 12:40
biztos lehet. talaltam egy lany forumozos baratot, aki 1 hona utan felfedte, hogy fiu! :)
15. sercegnő (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2011. aug. 6. 12:39
en is meglepodom! epp tegnap talaltam azt a forumot, amit a hoxa es a sok nev ir. Nem beszelgetnek, csak bemutatkoznak, es igen hasonlo stilusban!
14. 9536810fa1 (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 12:25
... milyen sok mindent elárul az emberről egy-egy hozzászólása, mindig meglepődöm. :))
2011. aug. 6. 12:18

Sziasztok!

Pillangó!Örülök,h sikerült barátra lelned!:)

Nekem is sikerült,szintén a Hoxán.

Sajnos mi is távol lakunk egymástól,de remélem ez nem lesz akadály!:)

Zsu!(Búgócsiga)Itt is üzenem,örülök neked!:)

..másoknak is hasonló jó tapasztalatokat,és barátokat kívánok!

12. 5239d91094 (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 12:16

Miért ne lehetne itt barátokra találni?

Én külföldön élek, mégis mikor otthon voltam, találkoztam két fórumozós társammal. Söt többel is találkoztam volna, ha lett volna idö.

Másfél éve ismerjük egymást, olvassuk egymás naplóját, szinte többet tudunk egymásról, mint az igazi barátok, akkor miért ne lehetne találkozni?

Ha Mo-on élnék valószínüleg gyakrabban találkoznék hoxásokkal és akár igazi barátság is kialakulhat belöle. Miért ne? Ha valaki nem hazudott folyton itt, nincs mit takargatnia.

11. Molyka (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 12:01
Én is itt szedtem össze barátnőket. :) Nem tudom hol reklámoz a hoxa, nekem se a férjem, se a barátaim nem is hallottak még róla...
10. c0066c35a1 (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 11:48
Nekem nem is egy igaz baratom lett itt a Hoxan, es meg Angliabol is tartom veluk a kapcsolatot. Nem mindenben csak a rosszat kellene keresni szerintem sem.
9. moncsa85 (válaszként erre: 8. - Sercegnő)
2011. aug. 6. 11:37

Te jó ég!Miért kell mindenben a hátsó szándékot keresni! Annyira (már ne is haragudj) nem szeretem az ilyen embereket akik mindenhol összeesküvés elméleteket gyártanak!

Borzasztó pesszimista és negatív ember lehetsz:/

2011. aug. 6. 11:28
szerintem a hoxa-s moderator vagy valaki, sok alneven, promotalja a hoxa johiret, es hogy itt is lehet kotni baratsagokat. Itt is lehet normalisan beszelgetni. Ez tok jo. Csak mar nem tudom, hogy melyik tortenet mogott van valosagalap.
2011. aug. 6. 11:21
Sziasztok! Amikor én is padlón voltam, nekem is akadt itt egy igaz barát. Sajnálatos módon, neki is akadtak problémái, így kérte, hogy ne keressem, mert egyedüllétre vágyik. Azóta várom, hogy újra felvegye velem a kapcsolatot.
2011. aug. 6. 11:02

Gratulálok ! Az igazi barátság nem ismer határokat.

Néztem, hogy most júliusban regisztráltál. Akkor ez a barátság ennyire friss vagy voltál itt már más néven is ?

2011. aug. 6. 10:57

Szia!Örülök hogy megtaláltad a barátnőd!

Én is itt találtam meg:) És ami a legjobb benne hogy egy városban lakunk:))

4. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2011. aug. 6. 10:38

Gratulálok, szép történet. :)

Én is a neten találtam meg az egyetlen igazi barátnőmet, immár több mint 10 éve... és napi kapcsolatban vagyunk azóta. :)200 km választ el bennünket egymástól, évente 3-4 alkalommal találkozunk személyesen is. :)

3. e705905164 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2011. aug. 6. 10:35
hát jól ki kell ismerni az embert tény ahhoz,hogy rá lehessen mondani IGAZ BARÁT... aki van (vagy akik vannak)abban/azokban megbízom,mert nem b@sztak még át...szóval én pl.:már találtam nem is egyet:)
2011. aug. 6. 10:16

Örülök,hogy egymásra találtatok!

Mi is így vagyunk egy hoxás barátnőmmel!Sajnos mi is messze lakunk egymástól,de ez nem akadály!:))))

Olyannyira nem,hogy nemsokára jön hozzám látogatóba!:))))

2011. aug. 6. 10:08
"Néha az életben, te találsz egy különleges barátot.
Valaki, aki megváltoztatja az életedet azáltal, hogy csak része annak.
Valaki, aki megnevettet addig, amíg nem tudod abbahagyni.
Valaki, aki meggyőz téged, hogy valóban van egy bezárt ajtó,
Ami csak arra vár, hogy kinyisd.
Ez az örök barátság..."

Ugrás a teljes írásra: Igaz barátra leltem a hoxának köszönhetően!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook