Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Idén: baba a pocakban! fórum

Idén: baba a pocakban! (beszélgetős fórum)


114. EMBetti83 (válaszként erre: 96. - Jszyl)
2014. febr. 14. 18:30

Úgy sikerült a Valentin napozás ahogy terveztem. De egy két dolog közbejött. Eljött értem, de a cukrászda előtt elmentünk bankba és kocsit mosni. Pezsgőzés közben - két korty után -viszont elaludt a drágám. Úgyhogy most itt szuszog mellettem. Úgy imádom!!! Így itt vagyok és mindjárt elfogy a pezsgő. : D

Megrendelte nekem a Gyermekáldás varázslata könyvet. Adok neki 3 hónapot és ha nem sikerül akkor dokihoz megyek. Többet nem akarok várni.

2014. febr. 14. 11:43
köszi neked is Orsi! :)
2014. febr. 14. 11:38
Virag ezek teljesen normalis dolgok. Ahogy Szyl is irja. Nalam is volt ilyen sot a 15 heten meg meg is ilyedtem, de csak a szalagok nyulnak.
2014. febr. 14. 11:24
2014. febr. 14. 11:22
akkor megnyugodtam, ha ketten is ezt mondjátok. igen a derekam is olyan mintha beakadt volna. a görcs nem állandó. vizes fehér folyásom van minimális.
109. Annamari23 (válaszként erre: 106. - TF-Virág)
2014. febr. 14. 11:09
Anno első terhességemnél legalább 3 hétig görcsöltem, ugyanaz az érzés, mint a menstruáció első napján. A derekam is majd leszakadt, erre emlékszem. Ha nem vérzel, akkor az jó jel.
2014. febr. 14. 11:03
köszi! nincs vérzés. hála égnek! és ne is legyen :)
107. jszyl (válaszként erre: 106. - TF-Virág)
2014. febr. 14. 10:53

Igen, normális...:-)

A szervezet emlékszik, hogy ilyenkor meg kellene jönnie, meg a méhed is változik, szépen majd elkezd nőni, a szalagok is húzódhatnak majd, később majd ettől fájhat kicsit...

Szóval nyugi...ha nincs vérzés (márpedig nincs :-)), akkor nincs semmi gond...

2014. febr. 14. 10:48
sziasztok! sajnálom, hogy megjött :( amúgy Én is decemberi születésű vagyok és a párom is. voltam vérvételen, délután lesz meg az eredmény. tegnap este görcsölt a hasam nagyon megijedtem . párom nyugtatott. reggel csináltam tesztet akkor mondta, hogy nincs kérdés :) szép pozitív. remélem jó lesz a béta hcg eredményem. Annamari! szerintem tényleg megkéne nézetni magad! furi , hogy nem erősödnek a tesztek.. ezt már Én sem értem. de szorítok tovább!! egyébként normális, hogy néha hörcsöl a hasam?
105. jszyl (válaszként erre: 103. - Annamari23)
2014. febr. 14. 10:33
Szerintem ha nem változik menj el nődokihoz, csinálnak egy vérvételt meg egy ultrahangot és akkor minden kiderül. :-)
104. jszyl (válaszként erre: 102. - Zoknibaba)
2014. febr. 14. 10:32

Szerintem az mindegy, hogy mikor méred, csak próbáld mindig ugyanabban az időben.

Én csak azért mérem olyan korán, mert ilyen korán kelek ha dolgozni megyek..

103. Annamari23 (válaszként erre: 98. - Annamari23)
2014. febr. 14. 10:06

Itt egy másik kép, ez még időn belül...

[link]

2014. febr. 14. 10:02

Jo reggelt csajok!


Betti nagyon sajnalom. :( De Te se feledd ebben az evben meg min babasak leszunk! Most ezt programozom be.

Nalam csokken a mensi. Nagyon kivancsi vagyok vajon milyen lesz a gorbem. Lanyok en het korul merem ekkor kel a ferjem kb. Lehet elobb kene?

101. Annamari23 (válaszként erre: 90. - Zoknibaba)
2014. febr. 14. 09:00

Bocsi már, hogy így írogatok, de nem mindig tudok vissza válaszolni...

Mi nem vagyunk házasok, legalább is egyelőre... :)

Mindketten elváltak vagyunk, de a páromnak nincs még saját gyermeke.

Titkon azt remélem megkéri majd a kezem... :)

100. Annamari23 (válaszként erre: 97. - Jszyl)
2014. febr. 14. 08:57
Igen! Legalább nekik örülhetünk! :) Sokkal jobb lesz így az anyakönyvvezető elé állni!!! :)
99. Annamari23 (válaszként erre: 94. - EMBetti83)
2014. febr. 14. 08:56
Nagyon sajnálom Betti! :(
2014. febr. 14. 08:55

Sziasztok Lányok!

Nálam változatlan a helyzet. :( Azt már kezdem unni, hogy több mint egy hete fájok úgy mint mensi első napján. Mitől lehet ez? Na mindegy...

Ma reggel egy kazettásat csináltam, ugyanúgy halvány rózsaszín csík... Lehet teszt hiba, már rendes pozitívnak kellene lennie ha terhes lennék. Ha nem jön meg a hétvégén megcsinálom a digitális tesztet.

Itt a kép a mairól, kicsit homályos, de talán látni így is.

[link]

Amúgy a hőm ma visszament 37-re, tegnap és tegnap előtt 36,9 volt.

97. jszyl
2014. febr. 14. 06:20

Legalább a Virágnak sikerült!!!!

Szép kis valentin napi meglepi a bébi :-)

96. jszyl
2014. febr. 14. 06:18

Sebaj!

Majd most! :-)


Amúgy jó reggelt mindenkinek!

Látom nem csak én vagyok korán kelő.:-)

Most minden nap 5.45-re húzom az órát, próbáltam egy olyan időpontot keresni, amit mindig be tudok tartani a hőmérőzés miatt. Mondjuk a hétvégi kelés nem lesz túl jó, de majd csak visszaalszom.


HOgy álltok a valentin nappal?

Mi sem vagyunk annyira valentínozós naposok, még egy hete úgy terveztem, hogy majd ekkor mondom meg a férjemnek, hogy jön a kistesó.

Hát nem így sikeredett.:-(

Na mindegy...

Ehelyett, mi majd hétvégén elmegyünk egyet mozizni, itt lesznek anyósék és így tudnak vigyázni a gyerkőcre. :-)

95. EMBetti83 (válaszként erre: 93. - Jszyl)
2014. febr. 14. 05:57
Így van! : )
2014. febr. 14. 05:56
Jó reggelt! Tovább esett a hőm és megjött. Mégy egy hónap minimum. : )
93. jszyl (válaszként erre: 92. - EMBetti83)
2014. febr. 14. 05:55

:-(

Fel a fejjel! Uj honap, uj ciklus, uj esely!

:-)

2014. febr. 13. 21:01

Na ennyi volt, kezd megjönni. Már barnázok, kb fél-1 óra még. Nem lesz itt reggel tesztelés. Kezdem a második görbém. Férjem azt mondta decemberi babánk lesz, úgy látszik egy kicsivel több esélye van már, hogy bejöjjön. Mindketten decemberiek vagyunk. : )

El is teszem magam holnapra. Jó éjt!

Hajrá A. : D

91. EMBetti83 (válaszként erre: 89. - Annamari23)
2014. febr. 13. 20:50
Remélem jól sikerül a holnap! : )
2014. febr. 13. 19:31

Annyira nem vagyunk mi se unnbeplosek, de ez legalabb jo alkalom egy kis kiruccabasra.

Annamari a ferjed biztos valami szuper romantikusat tervez.:)

2014. febr. 13. 19:21
Én nagyon nem vagyok oda a valentinozàsért. Az uram kérte töltsük kettesben a holnap estét, így eleget tettem a kérésének, és a fiam mamàzik majd. Egy kicsit azért kívàncsi vagyok mit tervezett, de holnap kiderül. Valószínűleg hulla fàradt leszek a 12 óra meló utàn...
88. jszyl (válaszként erre: 80. - Zoknibaba)
2014. febr. 13. 18:47
Szerintem mi is harmasban valentin napozunk. Sajnos nekunk nincs segitsegunk felvigyazas ugyben...
87. jszyl (válaszként erre: 79. - EMBetti83)
2014. febr. 13. 18:45
Koszi...igyekszem. Ha ebben a ciklusban nem jon ossze megyunk nogyogyihoz. Amugy vicces...mert epp tegnap probalt keresni a szuleszno akinel szultem (meg amugy osztalytarsnom volt) :-), biztos tudni szeretne hogy mi van mar a kisteso ugyben...
2014. febr. 13. 18:43

Betti meg lesz majd az is ebben biztos vagyok. :)

Amig Nem volt mef a kisfiam probaltam arra gondolni most meg kihasznalhatom, hogy a ferjemmel kettesben vagyunk es szabadon mozgunk.

Most kesz logisztikai terv kell, ha szorakozni megyunk.:)

85. EMBetti83 (válaszként erre: 80. - Zoknibaba)
2014. febr. 13. 17:52
Jól hangzik! Nekem ez mindem vágyam, hármasban lenni. : )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook