Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Idén: baba a pocakban! fórum

Idén: baba a pocakban! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
17724. Diszi1984 (válaszként erre: 17722. - Emma27)
2015. márc. 8. 00:19

Oh, az nem jó!

De most már hatha fog enni szepen !!


A Gyerekorvos miert nem vette észre!!!!????


Iza de jó programotok volt mára! :)


Szörnyű napunk volt,nem rég aludt el fel12kor, ma alig aludt szegénykém, szinte semmit, felváltva ringattuk, babusgattuk de csak nem akart aludni, az evés se volt fényes.

Holnap veszek panadol, még egy ilyen napot nem akarok!

Kibujhatna már az a fog!

17723. 2bdc19077f
2015. márc. 7. 22:22
Az én babóm is jókat szopizott ma, alig sírt, csak éppen a pocija fájt... de egy kis simi után rendbe jött. Már javában alszik. :-)
17722. Emma27
2015. márc. 7. 21:34

SZIASZTOK lányok!


szörnyű napunk volt... 8 hét kínlódás után gasztroenterológus javaslatára ma elkezdtünk 2féle gyógyszert adni a babának. nagyon nem örülök neki, mert ezek erős gyógyszerek egy csomó rossz mellékhatással, de már muszáj volt valamihez kezdeni, mert nagyon-nagyon keveseket eszik és ahogy leírtam a dokinak hogy hogy zajlik egy napunk, egyből tudta hogy ez akkor már súlyosabb fokú reflux. sajnos ettől ment el a tejcsim is hogy ő mindig egyre kevesebbeket evett, mert ez a fránya reflux korai teltségérzetet csinál nála. meg marja már a gyomrát-nyelőcsövét is valószínűleg. ezért vannak a kínlódásaink ezekkel a 20 milikkel. már nagyon ki vagyunk én is és a férjem is...

17721. IzaHold (válaszként erre: 17719. - Diszi1984)
2015. márc. 7. 20:22

Sziasztok! :)


Itt vagyunk, nem régen értünk haza az állatkertből. :) Nagyon jó volt, 3 szopi és 2 pelenkázás, a drágám csodálatosan tűrte, szinte nem is sírt egész nap!!! Csodajó baba volt ma!:))))

Mi is nagyon élveztük, a nagyfiam kiváltképp.:)


Kivel mizujs? Hogy vagytok?


Nagyon klassz idő volt ma, a tavasz nyitogatja szirmait :)))

17720. Ankamacko (válaszként erre: 17718. - Diszi1984)
2015. márc. 7. 16:37

Köszi,akkor egy pár hétig "fokozatoskodunk":)Sajnos az én védőnőm semmire sem jó...


Az alma, répa, krumpli most már megy egy hónapja felváltva és keverve is. Jövő héten őszibarack, majd a sütőtök és ha ezek mennek, akkor hozzálátunk a gluténos cuccokhoz.


Sok sikert nektek is!:)

17719. Diszi1984
2015. márc. 7. 15:25

Sziasztok!


Annamari közeledik a nagy nap!!! Végül hol lesz !? Fodrászt sikerült találni !? Milyen színű lesz a dekoráció ?!


Zoknibaba hogy vagytok!? Márta baba kint vagy bent van még?!


Virág nagyon eltűntél?! Gondolom a fogzás van porondon! Kitartás!


Iza, Emma, Szeplakisz, Ancsi!?


Fagyi h vagy!?

Áprilisban megyünk csípőszűrésre márcsak oda lesz időpont.


Gyönyörű idő van!

Mi voltunk sétálni :)

17718. Diszi1984
2015. márc. 7. 15:20

Szia!


Anka nekem a Védőnőm azt tanácsolta h első hónap gyümi, 2. Hónap zöldség, es majd a 3. jön a glutén. Ahogy te is írtad teljesen jo ha az almájához adod, először csak egy kiskanállal ha ízlik neki es nincs kiütés akkor emelni lehet szépen fokozatosan. Sztem a tejbegrízt mindenki szereti, ha még lesz anyatejem akkor azt szeretnék majd neki adni. Ennyit tudtam neked segíteni! Mi most kezdtük a hozzátáplálást :)

17717. Ankamacko
2015. márc. 7. 14:00

Sziasztok!


Általában csak olvaslak Titeket, de most lenne egy kérdésem.


Kislányom 4,5 hónapos, tápszeres baba. Lassan szeretném bevezetni a glutént. Vettem búzadara pépet, amit az almájába tervezek belekeverni, 2 naponta egy kis kanállal. A kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig tartson a szoktatás? Mikor adhatok neki nagyobb adag darapépet esetleg a tápszerbe keverve tejberizs pép helyett?


Előre is köszönöm a válaszokat:)

17716. Diszi1984
2015. márc. 6. 09:21

Sziasztok!


Tegnap rossz napunk volt, sok sírás volt, fog a szeles idő :(((((


Nem rossz a védőnőm, mindig leül beszélgetünk, tanácsokat ad.... több mint 10 percet marad, de amúgy én is azt látom hogy sietne, gondolom sok kismamája kisbabája van ahová el kell jutnia!

Gondolom túl vannak terhelve!

Ha alszik sosem szoktam neki felkelteni, 1x volt de akkor a státuszra mentünk.


Zoknibaba mizus?

17715. IzaHold (válaszként erre: 17712. - Szeplakisz)
2015. márc. 6. 08:59
Nekem is volt így, aztán mondtam, hogy esetleg meg akarja nézni. Mondta, hogy nem most csak a védőoltásokat elmagyarázni jött. Inkább beszélgetni, magyarázni járnak ki úgy látom. A tanácsadóban kell felébreszteni csak szerencsére..:)
17714. IzaHold
2015. márc. 6. 08:58

Sziasztok!


Kivel mizujs? El vagytok tűnve teljesen!:) Megjött a jó idő?:)


Tettem fel képet kicsi Márkunkról.:o)


A pocifájás visszacsökkent úgy tűnik. :)

17713. Ancsi86 (válaszként erre: 17712. - Szeplakisz)
2015. márc. 5. 14:59

Nálunk ha ébren van akkor is 10 percet "beszélgetünk", majd megkérdi hogy van-e kérdésem, közben már húzza a cipőjét és angolosan távozik :D


Ha épp alszik Kristóf akkor meg rá se néz..

17712. Szeplakisz
2015. márc. 5. 12:21

Sziasztok!


Nagy nehezen sikerült elaltatnom bébimet, erre pont most jött a védőnő.

Úgyhogy egy 10 percet beszélgettünk, ránézett az alvó babámra, majd elment.

Ilyen az én formám. :)

17711. Ancsi86
2015. márc. 5. 11:29

Sziasztok!


Kitartás lányok!


Zoknibaba, nem irigyellek, de itt a cél :) Szerintem jól döntöttél a burokrepesztéssel.


Annamari, sok boldogságot az esküvhöz, foglald le magad, ne gondolj semmire csak a közeljövőre, rendeződnek a dolgok idővel :)


Iza, Lizzy, sajnálom :( a hasfájás az egyik legutálatosabb szó lett az én szótáramban is.. :( Lehet kapni a dm-ben szőlőmag párnát, az nagyon picike így hasra lehet rajta fektetni a babát ellentétben a meggymag párnával mert az túl nagy. Talán ha egész éjjel a pocijukat melegíti jobban alszanak. Nálunk mindig megnyugodott ha csak a hasára tettem a meleg kezem, nem is kellett masszírozni.

17710. zoknibaba
2015. márc. 5. 08:58

Sziasztok!


Tegnap délelőtt abbamaradtak a fájások. Este doki megvizsgált engem meg a babát is. Méhszájam meg mindig full egy ujnyi viszont fent van és kemény nem is vékonyodik. Azt mondta holnap reggel nst után burkot repesztés, ha akarjuk. De még ezt sem biztos hogy meg tudja csinálni mondjuk ezt nem értem miért nem.

Márti jól van a gép szerint 4400 gramm a BPD 100 mm majdnem. Az áramlás és a lepény jó.


Hajnalban sokat agyaltam a dolgon és belemegyek a repesztésbe.

17709. Annamari23
2015. márc. 5. 08:31

Sziasztok!

Fagyi rettentően sajnálom, de lehet tényleg rossz volt a doki időzítése... :(

Zoknibaba remélem már nem sokat várat magára a kis Márta, könnyű szülést kívánok!

Elliana jobbulást kívánok, hamarosan babázhatsz!

Amika köszönöm az érdeklődést! Tényleg eltűntem, de írtam is nem fogok sűrűn jelentkezni.

El vagyok foglalva, sokat dolgozom, tanulok, plusz itt az esküvő is a nyakunkon, van dolog rendesen. Mostanában megyek majd dokihoz is, márciusra beszéltük meg a találkát. Remélem most már megcsinálja az átjárhatósági vizsgálatot. Bár most megint furcsaságok vannak nálam.

Rémes idő van odakinn, a kedvem is lehangolta...

17708. 2bdc19077f (válaszként erre: 17706. - IzaHold)
2015. márc. 4. 22:42
Jaj, az én babám is hasfájós, ma csak megint akkor nyugodott meg, ha a pociját simogattam, és kicsit tornáztattam a kis lábait, olyan rossz hallgatni, hogy sír. :(
17707. IzaHold
2015. márc. 4. 22:42
Két napja habzó nyála van, most a sírás között eszembe jutott, adtam neki Dentinoxot (már régóta nem kellett), az egyik alvás ezután volt.., de aztán újra sírás. Szerintem ez az időjárás. Most nekem is úgy elkezdett fájni a fejem, régen fájt így.
17706. IzaHold
2015. márc. 4. 22:40
2 órás nagyon nagy sírás volt nálunk este, pár percekre tudott csak elaludni, először a hasa fájt, majd aztán már szerintem inkább nyűgösség..huhh.fürcsizés szertartásra megnyugodott, majd az imádott vödrében újra sírás..aztán nagyot evett 2 órát cicin aludt, és most talán már alszik.
17705. Ancsi86 (válaszként erre: 17687. - Emma27)
2015. márc. 4. 20:53

Napközben nem éreztem csak esténként olyan 7-11 között. De csak 2-3 napig volt, mostmár nem érzem melegnek. Lehet tényleg bújkált benne valami, de leküzdötte.


Mi most tapogatózunk hogy mennyi legyen a nappali alvása. Állandóan üvölt ha el akarom altatni délután. Ma azt mondtam majd kidől ha ki akar dőlni, nem erőltetem. Nyűgös volt egy idő után, de csak mert nem szórakoztattam. Az lett belőle hogy fél 12-től délután 4-ig fél órát aludt, utána viszont teljesen kidőlt, aludt 2 órát :) Annyira aktív baba hogy nálunk már ez is örömünnep nappal. Pénteken indulunk Németországba, asszem ott nem lesz baja az alvással, ha csak az a gondja hogy unatkozik és nem fárad el :)


Egyébként furcsaság, hogy mi már majdnem csak szilárdat ettünk napközben, most meg 2 napja szinte nem is hajlandó kanalazni. Olvastam hogy ez is lehet fogzás miatt. Úgyhogy most megint gyakori vendég a cumisüveg..

17704. Diszi1984
2015. márc. 4. 18:58
Jah elkezdtem a hozzátáplálást :) jol fogadta a reszelt alma levet, nyitja a száját a kiskanálnak :)
17703. Diszi1984 (válaszként erre: 17698. - Fagyi23)
2015. márc. 4. 18:56

Sziasztok!


Fagyi: A dokink Sebök Mária.


Iza: mi se alszunk sokat, szórakoztatni kell, de néha el van egy kicsit magában is a játékokkal :)


Sztem jön a fogunk :()

17702. IzaHold
2015. márc. 4. 17:56

Fagyi, hajrá!! Mizujs?


Elliana, kitartást neked!


Amika, borostyánlánc, dentinox és hűtősrágóka.:)


Szeplakisz, kettős frotos napok vannak egymás után...

17701. Szeplakisz (válaszként erre: 17700. - Amika22)
2015. márc. 4. 17:03

Szia szia!


Gábriel is egy kis angyal... éjszaka!

Napközben meg kisördög. :D


Nem tudom mi van vele, az elmúlt pár napban nagyon rosszcsont baba. Napközben nem igazán akar aludni. Sokat nyűglődik, szenved. És egész nap szórakoztatni kell őt. :)

(Aztán estére kidől és éjjel nagyon jól alszik)

Nem tudom, tegnap a szélre meg az időjárásra fogtam... De ma?

Mondjuk nagyon nyáladzik már, meg tömi az öklét is, de én nem látok semmit, ami fogacskára utalna.

17700. Amika22
2015. márc. 4. 16:14

Sziasztok!

Velünk minden a régi! Áldott jó kislányom van!

Bár most eléggé megviseli ez a fogzás, felül jön neki, teljesen be van duzzadva az ínye, nem tudom meddig tart még szegénykémnek. Dentinoxxal kenem, de csak 3x lehet, van valakinek más jól bevált praktika?


Elliana kitartást!

Zoknibaba?

Fagyi sajnálom, de fel a fejjel!


Virág, Diszi,Szeplakisz, hogy vagytok?


Annamari!? El vagy tűnve, mi van veled?



Szép Napot!

17699. 5236d12e25
2015. márc. 4. 11:54

Sziasztok!


A vérnyomásom magas és ingadozik is rendesen, a front is most nagyon sokat rá tesz. Tegnap óta fáj a fejem ...

Méhszáj zárt, picurka szívhangja szép erős, viszont kaptam antibiotikumot, mert van egy kis genny a pisiben. Majd 26.-án kell mennünk a 36. heti uh-ra meg vérvételre. Hétfőn megint védőnő

17698. Fagyi23
2015. márc. 4. 11:01

Sziasztok!


Zoknibaba, szorítunk! :)


Diszi, ki a gyerekorvosotok?


Elliana, mi volt tegnap a dokinál?


Nálam, így hogy már újra indult, nincs semmi. Holnap kell majd a dokit hívnom, és gondolom akkor már kapok valami infót, hogy hogyan tovább

17697. zoknibaba
2015. márc. 4. 10:05
Már éjszaka is voltak fájások. Nem maradtak abba, néha a hasam is csikert. Meg nem rendszeresek meg itthon vagyok.
17696. IzaHold
2015. márc. 4. 09:53

Sziasztok lányok!


Nagy a pangás. Kivel mi újság van?


Mi tegnap keveset aludtunk,, front, szeles idő.. éjfélkor aludt el rendesen. Nekem is minden bajom van, nyűgös vagyok..:(

17695. Diszi1984 (válaszként erre: 17694. - Zoknibaba)
2015. márc. 3. 19:45

Oh egyszer csak beindul mar a kisasszony kifelé :)

Sok sikert es kitartást!

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook