Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idegen macskák távoltartása a portán, hogyan? fórum

Idegen macskák távoltartása a portán, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
13. tumbo2 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 1. 11:58
pedig nem vagyok állatbarát de inkább nekik,mint a kukába.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Tumbo2)
2023. máj. 1. 10:50
Kaptál egy szívecskét érte.
2023. máj. 1. 10:43
Koszonom szépen a válaszokat.
10. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 10:11

az automata öntözőrendszert, ami kiszámíthatatlanul kapcsol be, nem szeretik

tapasztalat


(egyébként én is macskás vagyok, de miénk benti, pont a macskautálók miatt)

2023. máj. 1. 09:59
én az utcamacskákat etetem,ha van mivel.reménykedem,hogy egeret is fognak.
8. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2023. máj. 1. 09:58
nekem nyestfogóm volt,két macska belesétált.de a nyest az istennek sem.
7. Hoxa (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2023. máj. 1. 09:54
Csak annyira nem szép :D
2023. máj. 1. 09:52
Lengess meg egy nagy söprűt. Nálunk ez mind a saját, mind az idegen macskákkal bejött. ( Sajátokkal ezért, hogy pld ne legeljék a virágokat vagy ne cibálják a kiteregetett ruhákat )
5. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2023. máj. 1. 09:51
Ez nagggyon jó!
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 09:35

Én macskaimádó vagyok, de megértem aki nem bírja őket, mert pofátlan népség. Tényleg nincs ellenük semmi, csak a kutya, ha olyan a kutya. Anyám macskái a szomszéd kutyát is terrorizálják, a böszme kutya pedig hagyja magát.


Ultrahangos macskariasztók sem érnek semmit, barátnőm küldött képet a szerkezet közvetlen közelében aludt békésen egy hatalmas kandúr.

Másik ismerős élvefogó csapdázza a macskákat (amiket megfog nagy dirrel-durral engedi ki a csapdából és kergeti őket), de hamar megtanulják hogy a csapdát kerülni kell az a pár falat nem ér annyit, hogy aztán egy idegen ember kiabáljon velük.

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 09:34

A kérdés ezek szerint nem nekem szólt (macskaimádó vagyok). Van egy szomszédunk, aki irtja - agyonveri! - a cicákat, én ezért néztem utána a macskabarát módszereknek. Árulnak többféle macskariasztót, nézz körül!

Én a saját cicáink életének védelme érdekében hajlandó lettem volna megvenni nekik, helyettük ilyen szert/készüléket.

2. Hoxa
2023. máj. 1. 09:29
Műanyag villa leszurkálása a magaságyásba sűrűn, nyéllel lefelé :)
2023. máj. 1. 09:19

Miota a pulink az egi vadaszmezokre koltozott,elleptek a portát a szomszéd macskái,vagy 5,és szerinte nem mind az ové..:)

A tényeken nem változtat.

Kutyát egyenlore nem szeretnénk helyette még jo ideig..:(

Viszont zavarnak a macskák,mi nem szeretjuk,ezért nem tartunk egyet se.A magaságyésba is belemennek,kifekszik a bele ultetett novényeket.

Tanácsokat várok,amik beváltak hasonlo cipoben jaroktol..( nem macskaimádoktol)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook