Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ide mindenki aki most építkezik:))) fórum

Ide mindenki aki most építkezik:))) (beszélgetős fórum)

2008. máj. 22. 13:38
Sziasztok! Mi hamarosan kezdjük a házunkat bővíteni, már alig várom, de félek is tőle, hogy mekkora felfordulás lesz.Valamelyikőtök igényelt már félszocpolt?
2008. máj. 22. 13:26
Ja és 1 hétre a mi esküvőnkre lesza tiéd is, gyere át a 2008 esküvő-s forumra is.....van egy lány akinek aug 9, másiknak aug 16 én vagyok a 23 és akkor te a 30?))))
9. Noémi 23 (válaszként erre: 8. - Corinna)
2008. máj. 22. 13:25

Sok sikert kívánok nektek.


Nálunk Anyuék vannak elől, a Nővéremék hátul, mi pedig felül lezsünk. Nekünk teljesen külön lakásunk lesz. 3 lakásos tárasaház vagyunk:) így van az építési engedély.


Nekünk lesz előszoba, iroda, fürdő, nappali, konyha, kamra, és 3 nagy szoba:)


Én nem szeretnék elmenni, van garázsunk és Kutyánk is.))) és van egy rész a kertben ahol majd szerenténk szikla keretet. Mi örülünk hogy megoszlanak a munkák, mint hólapátolás és sepregetés...:)


A helyzet az, hogy mi már 2 éve ott lakunk fent, csak egybe voltunk Anyuékkal, de most külön lakunk.


Éna Nővéremből ltáom anyu nagyon nagy segítség, főleg a gyerekek terén....:)


De én telejsen egyetértek veled is, hisz ti érzitek hogy vagytok boldogok, még ennél is jobban:)))))

2008. máj. 22. 10:13

Sok erőt kívánok mindenkinek az építkezéshez!

Mi is a szülők felett lakunk, már lassan 2 éve. Két szoba, nagy nappali,fürdő(mosógéppel), konyha(sütő, főzőlap, mosogatógép).Külön bejárat. Nagyon jóban vagyunk a szülőkkel,nem szólnak bele semmibe, de szeretnénk elköltözni, mivel aug. 30-án lesz az esküvőnk, és mégis jobb teljesen külön. Várunk most egy telekre, aztán elkezdjük az építkezést. Szeretnénk, ha lenne külön udvarunk,amit mi csinosíthatunk, lehetne kutyánk, a páromnak garázsa. Nagyon szép ez a lakrész ahol lakunk, szépen kicsinosítottuk, minden modern, stb. sokan megirigyelnék, és irigylik is, de ez mégse a miénk, hanem a szülők háza.

NOÉMI remélem ti nem jártok így.

Tényleg minden jó, de többre vágyunk, saját családi házra. Sok lemondással fog járni, valamennyi kölcsönt is fel kell majd vennünk. De meglesz...

2008. máj. 22. 09:42

Hát az nem semmi, kitartást hozzá:)


Festés, stb....vagy tetőt is csere....

2008. máj. 21. 17:56
Én egy egész házat újítok fel egyedül.Azaz egy nagyon kedves ismerős család segít. A naplómban találtok képeket.
2008. máj. 16. 14:53

Enyém:)))) Anyóshoz nem megyek.) Nagyon jóban vagyunk, de ez azért van, mert nem lakunk együtt, nagy a szánk mind a kettőnkenek nem bírnánk együtt.


Anyuékkal nagyon a kapcsolatom. Ádus pedig (ja bocsia Párom, Ádám)nagyon jóban van anyuékkal, de mi ugy lakunk, elől anyuék, hátul Nővéremék és felül leszünk (vagyunk cska még nem külön) Csak ugy vállaltuk az otthon maradást, h minden telejsne külön, de azért nagy segítség lesz mindig otthon Anyu, főleg ha Babóca lesz.


A Nővérkém egy idős veled:)

4. 5226004b54 (válaszként erre: 3. - Noémi 23)
2008. máj. 16. 14:37
Te szüleid háza, vagy anyósjelölté?
2008. máj. 16. 14:32

Jajj de jó nektek.....n is szeretem, imádom ahogy készül, szépül, csak mi benne lakunk és rossz, hogy mindenem dobozokban és hiába takarítok ninc ssoha rend:(


De júliusr akészen elszünk. Már akonyhabútor is megvan az Snyos jelöltemnél várja hogy összetegyük, azt várom már nagyon nagyon.


Olvasom van egy pici kisfiad....remélem hamarosan sikerül a Testvérke.)))

2. 5226004b54 (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2008. máj. 16. 14:22

szia!


Mi már készen vagyunk, szín és egyéb apróság van hátra... de megértem az izgalmadat.. én nagyon szerettem az építkezést! Olyan jó volt nézni, hogy épül az otthonunk..-)

2008. máj. 16. 14:20

Sziasztok.


Most építkezünk és mellette az aug-i esküvőnkre készülünk, ghoyg van dolog bőven.


A szűlői ház felső szintjét (ami 100m2) csinaljuk meg külön bejárat, a falakat emeljük ki (tetőtér miatt), telejes értékű tereket kapjunk. Már a tető megvan és olyan szép =szebb mint vártam), de még a belső munka csak most jön:)))) de már alig várjuk h készen legyen.


Valaki aki hasonló cipőben jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook