Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hüvelyi orgazmus, miért olyan nehéz elérni? fórum

Hüvelyi orgazmus, miért olyan nehéz elérni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. ápr. 23. 17:42
Bizony, ez valóban így van! Csak nagyon sok nő nem meri bevallani! Sokáig én is közéjük tartoztam, becsaptam az akkori párom és önmagam is. Hiba volt. De sajnáltam szegényt, hogy hiába próbálkozik, nekem mégsem megy.... Aztán a kezembe került egy könyv, amit elolvastam. És igen, az a könyv segített nekem! Már tudom, hogy velem volt a baj. Szinte már görcsösen akartam, hogy sikerüljön. Sokszor valóban csak az a baj, hogy a nők nem ismerik saját testüket!
2009. ápr. 23. 17:42
Az intimtorna állítólag fejleszti a lenti izmokat, és fokozza a tápanyagellátottságukat, tónusukat, tudatosabb kontollt ad felettük. (én nem csinálom, de olvastam róla)
4. sundance (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. ápr. 23. 17:42
Semmilyen orgazmusod sem volt még? Akkor sem, ha orálisan, vagy kézzel kényeztetett?
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - D879a0c5b4)
2009. ápr. 23. 17:36
jó tudni,....
2009. ápr. 23. 17:35

A nők egy nem elhanyagolható része semilyen orgazmust se él át, szóval örüljön, akinek legalább valahogy megy :)

Állítólag tornával lehet hatni az ottani izmokra :)

2009. ápr. 23. 17:31

most jöttem haza a páromtól(olaszország) 1 hétig voltam nála aki ráadásul déli,szóval megvan a temperamentum meg minden,elég sokat együtt voltunk,Ö mindent megtett de nem sikerült sehogysem.

sajna elötte sem senkivel ,pedig már 25éves vagyok.

hallottam hogy az elsö rossz benyomás lehet az oka,de az hol van már?egyébként nem zavar annyira de azért mégis ,ez nem normális nem?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook