Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


219. HaziManka (válaszként erre: 218. - 9df60c3431)
2008. máj. 29. 16:52

Szia,


Hm, a tüneted (csöpögés)inkább abból lehet talán,h a hüvelyi izmaid nem olyan erősek..nemtom

Tegnap voltam a dokinál.Hááát..2 órát vártam,5 perc alatt megvizsgált, majd mondta,h egy kórházba menjek el vmi vizsgálatra és a lelettel menjek vissza hozzá...

10 ezer hopp és még rohangálnom kell, fogalmam sincs mikor tudok visszamenni hozzá, egyelőre azt sem tudom,h az adott kórházban hogy van a rendelés, semmi infót nem mondott többet.

Szerintem ennyi pénzért azért már vehetne ő is mintát és küldethetné ő a laborba..

Ok, az mondjuk pozitiv,h addig nem akar kezelni amig ki nem derül, milyen fajta a gomba (ha az van) mert az SZTK-s doki csak sima laborvizsgálatot csináltatott ilyenkor.Ez most vmi bakteriális vagy milyen , szal részletesebb vizsgálat lenne.

2008. máj. 28. 19:49

Szia

Nekem is Colpo Cleaner van. A papírján számomra kevés információ van. Lehet, h rosszul használom,de sokszor még irrigálás után órákkal is csöpögök :( Arra gondoltam a méhbe is beletalál, ha felfelé spriccel és ez lehet az oka.

Amúgy nőgyógyászati szakrendelésre szoktam járni, ez az ún "futószalagos" módszer. Mindig más orvos rendel ugyanabban a rendelőben. :( De mostantól már csak magándokihoz járok. Igaz, h többe kerül, de legalább figyel is rám, és nem mindig más kezel ugyanazokkal az antibiotikumokkal..

Remélem kapsz valami jó tanácsot, és hamar kigyógyulsz ebből a szörnyűségből!


Üdv.: Beautiful

217. HaziManka (válaszként erre: 216. - 9df60c3431)
2008. máj. 28. 15:09

Sajnálom:( Magándokihoz jársz különben vagy SZTK-ba?

Az irrigátor csövét nem tudod túl mélyen felvezetni szerintem mert eleve nem egy olyan hosszú a csöve(és szerintem meg pont az a rossz,ha nem vezeti fel az ember mélyen,mert akkor semmit nem ér az irrigálás).Nekem Colpo Cleaner van amugy.

Ugy kell amugy,h kádban pl leguggol az ember és hátradől kicsit,h a folyadékot fel tudja nyomni, igy nem is jön ki azonnal.De asszem a papirján rajta is van,h hogy kell használni, nemtom neked milyen irrigátorod van.

Ma megyek amugy egy magándokihoz, nagyon jónak mondják, hát meglátjuk nekem mit tud mondani..

2008. máj. 28. 08:27

Egyáltalán nem is tudnak kikezelni. De a tünetek változó intenzitúak. Hol erősebbek, hol gyengébbek.

Én sem régóta irrigálok, de valaogy nem jön össze nekem. Hiába nyomom meg a pumpát, folyadék alig távozik belőle :( És attól is félek, h túl mélyre helyezem..

AZ h meddig és milyen gyakran célszerű irrigálni, attól függ milyen erősek a tüneteid. Mióta állnak fenn stb.. Én úgy gondoltam két hétig naponta csinálom majd.

215. HaziManka (válaszként erre: 214. - 9df60c3431)
2008. máj. 28. 07:54

Szia,


Én is 2 dl-s irrigátort használok, de én ausztrál teafaolajat vettem (1100 körül volt egy bioboltban).Abból olyan 10 cseppet szoktam belerakni kb.és kicsit felrázom.

Tapasztalatot még nem tudok mondani mert nemrég vettem, 3szor irrigáltam, aztán megjött.

Amugy nemtom,h ha van vmi baja az embernek vajon hány napig kell irrigálni,h elmúljon tőle?(már ha elmúlik tőle..)

Azt,h 3 éve nem tudnak kikezelni belőle, ugy érted,h folyamatosan van, vagy folyton visszajön a candida?

2008. máj. 27. 13:04

Sziasztok!

Sajnos én is a Candidások népes táborát erősítem. Immár 3 éve, hogy sehogyan sem tudnak kikezelni belőle. Rengeteg mindent kipróbáltam, sikertelenül. A grapefruitmag csepp egyáltalán nem használt. Aztán bekeményítettem, megettem napi 6 gerezd fokhagymát. A környezetemben nem lehetett megmaradni, de az segített ideig-óráig :) Most a teafaolajos irrigálással próbálkozom. Meg tudná mondani valaki a 2dl-es készülékbe mennyit kell tenni?? Sajnos most csak AROMAXos teafaolajom van, szal ezt használom.

Előre is köszi a választ!

Jobbulást mindenkinek!


Üdv.: Beautiful

213. pirospipacs06 (válaszként erre: 211. - HaziManka)
2008. máj. 20. 15:05

Szia!


Köszönöm! Neked is jobbulást! eléggé kikészít ez a szélmalom harc, de bizom benne, hogy egyszer valami majd csak segít:) Kérlek majd írd meg, hogy mennyire vált be az ezüstkolloid, ill. teafaolaj és hogy mit mondott az orvosod!köszi!szép napot

2008. máj. 20. 09:27

Sziasztok!

Most hallottam, hogy lehet kapni patikákban ún. bázis porkeveréket, amit vízben feloldva kell inni és lúgosításra nagyon jó!!!

Jobbulást mindenkinek!!!!

211. HaziManka (válaszként erre: 210. - Pirospipacs06)
2008. máj. 19. 19:24

Szia,


Hát,ez durva, amiket leirtál, főleg,hogy fél év leforgása alatt ennyi mindent kipróbáltál.

De legalább küzdesz ellene és Te is próbálod a baj gyökerét megtalálni (illetve az orvos).

Én ma vettem ezüst-kolloidot, azzal belülről kezelem magam, meg vettem ausztrál teafaolajat, ez utóbbit ki is próbáltam irrigátorba cseppentve (kb 10 cseppet a vizhez).Már most mintha éreznék változást, pontosabban nem érzem a gomba miatti kellemetlenségeket.

28.-án megyek egy dokihoz,ha el is múlik addig, azért jó lenne ha kideritené,h mitől jön folyton vissza..

Jobbulást kivánok Neked, illetve azt,h lehetőleg soha ne jöjjön vissza a fránya gomba:(

210. pirospipacs06 (válaszként erre: 209. - HaziManka)
2008. máj. 19. 11:56

Szia!

Én már féléve küzdök a gombával. Már nagyon sok mindent próbáltam: tangáról lemondtam, fürdés után papírtörlő szárazra törlöm magam, iszom a grépfruit mag cseppet, candida diétát tartottam 2 hónapig szigorúan, most már lazábban..stb. Én találtam egy nagyon rendes bőr és nemi gyógyász doktornőt (3000Ft-ot kér), aki igyekszik megtalálni a baj gyökerét és elégszik meg kúp felírásával. Már ettem gombaölő gyógyszert, az sem volt hatásos. A doktornő azt ajánlotta: lúgosítás, minden nap hasizomgyakorlatok (nő az alhasi szervek vérellátottsága), intimtorna, VÉR- ÉS VIZELETVIZSGÁLAT!! mivel aki krónikusan szenved a gombától nem külső ok folytán kapja nagy valószínűséggel, hanem valami belülről okozza. Én most a héten megyek vérvételre (háziorvostól kértem beutalót), nyárom el szeretnék menni a Kriston féle intimtorna tanfolyamra + kipróbálom a teafaolajas vaginagélt+ nagyon sokat segített egy másik problémámon (iszonyú menstruációs görcs) a fonalbeültetéses akupunktúra, amit egyedül Pesten a Yamamoto intézetben csinálnak, 12 000 Ft, havonta kell menni, és nekem a görcsös bajomat 3-4 kezelés teljesen helyrerakta. Én így állok most a saját gomba elleni harcomban...

209. HaziManka (válaszként erre: 208. - 45f5ce422c)
2008. máj. 16. 14:50

Hát én már elég sokmindent kipróbáltam, most pl.lugositásra iszom Green Mix 9 nevü készitményt (lucerna,zöldárpafü,búzafű,zöldbab,csalánlevél,papaya,petrezselyem,zöldtea,borsmenta vannak benne.

Javulást sajnos nem veszek észre..

Azon gondolkodom,h ha a gomba bejutott a véráramba,hiába ezek a hókuszpók dolgok, a helyi kezelés már mit sem ér:(

És ha egy durva kezelés után ugy érzem,h nem múlt el, akkor szerintem ez lehet a helyzet..

Mindenesetre bejelentkeztem egy maszek nődokihoz,nemrég kaptam a számát,nagyon esküsznek rá.10ezret kér, ami sok,főleg ha belegondolok,h ha felir valamit, az se lesz kevés,de ha végre normális orvoshoz kerülnék, aki tényleg a probléma gyökerét akarja megoldani,akkor megérné.

2008. máj. 15. 20:04

Sziasztok!

A lucerna kapszula erős lúgositó hatású, reggel és este megéri bekapni 1-1 szemet! És sok tiszta vizet kell inni, vagy lugosat, vagy pi-t, nem pedig teát,üdítőt és kávét... elég nehéz betartani, de ha rászokik az ember, jobban érzi magát odalent is:))

207. Pocy88
2008. máj. 15. 14:50
Én most teázom: cickafarkfű+palástfű+kasvirág este és reggel 1-1 bögrével. Emellett Cran-C kapszulát szedek. Megfigyeltem, hogy ha tisztaságit használok vagy tangát hordok, hamar visszajön. Nem divatos a mamabugyi, de nekem bevált. Hozzáteszem, kb. 2 hete csinálom és már érzek javulást.
206. lianka3
2008. máj. 15. 13:09

Sziasztok!

Valaki már írta egyszer hogy hogyan lehet hozzájutni a teafaolajos óvszerhez Mert nekem már van. Írd be a google-ba a teafaolaj szót és az első lehetőségbe menj bele ott lehet rendelni,de ha már ott vagy nézd meg a többi cuccot is például az intim lemosót stb mert tényleg jók.Még nem akarom elkiabálni de úgy tűnik alakulok pedig már 2 éve szenvedek.

205. reg19
2008. máj. 14. 22:22

Ti hol tudtáok beszerezni a teafaolajas óvszerT? én eddig akárhány gyógynövényboltban jártam sehol nem volt. Segitsetek kérlek

köszi

204. HaziManka (válaszként erre: 203. - Törpike)
2008. máj. 14. 12:41

Szia,


De a gombát szüntették meg ezek a teafa olajos cuccok vagy csak a gomba kikezelése után megelőzésképpen használod?

Nekem nemrég irt fel doki kúpot, hüvelykrémet, tablettát, utána megjött, aztán kb 1 hét múlva visszatért a gomba:(

Már komolyan nem tudom mit csináljak, ugy néz ki,h immunis lettem a kezeléssel szemben:(

2008. ápr. 30. 14:14

Sziasztok!

Rég jártam erre én is.Valaki kérdezte mennyi a teafaolaj óvszer.500/3db.A teafaolaj vaginagél 2000 körül van egy doboz.5darab van benne.Ha beírjátok google-ba, hogy teafaolaj az elsö találatnál megtaláljátok a forgalmazót.Itt nem akarom reklámozni...Telefonon is segítenek.Nekem azóta, hogy ezeket az intim cuccokat használom nincs semmi gombás, bacis bajom.Csak ajánlani tudom.:)

202. Zorg27
2008. ápr. 26. 14:22

Sziasztok!!!


Látom sokan érdeklődtök az ezüstkolloid után, elég változó áron lehet kapni, nekem sikerült egész olcsón venni, 2400 Ft-ért egy 2 dl-es üveggel!

Ha valakit érdekel, nyugodtan írjon megírom szívesen hol lehet ilyen kedvező áron hozzájutni!!!

201. 45f5ce422c (válaszként erre: 167. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 23. 22:03

Szia!

Mi ez a pí víz? Hogy kell inni? És az árpáfüvet????

200. fa72c95d08 (válaszként erre: 199. - 45f5ce422c)
2008. ápr. 20. 20:56
Szerintem olyan jó ötletek voltak, hogy ha valakinek ilyen gondja van, szuper tippeket nyer. Várjuk a további bevált dolgokat, mert hátha valakinek az segít :)
2008. ápr. 20. 20:10
Na, jó rég nem járt erre senki! Remélem mindenki meggyógyult!!!!:)
198. fa72c95d08 (válaszként erre: 193. - HaziManka)
2008. ápr. 17. 23:16

Korábban jobbnál jobb ötleteket írtak, meríts belőle. De a nőgyógyászati szűrés ne maradjon el hiába vannak rossz tapasztalataid.

Gombánál is, kell a párodat is kezelni!

(na ez most remélem érthető :)))

197. fa72c95d08 (válaszként erre: 195. - 53e22da255)
2008. ápr. 17. 23:12
Intimtorna nagyon jó a gátizmokra és még jó is ha minden nő használja. Nőgyógyászatilag jót tesz az tuti!
196. fa72c95d08 (válaszként erre: 194. - 53e22da255)
2008. ápr. 17. 23:07
szívesen :)
2008. ápr. 17. 19:48
Valaki próbálta már az intimtornát? Állítólag az is hatásos lehet a fertőzésekkel szemben, ha a gát a torna révén izmosabb lesz és szinte teljesen tökéletesen záródik a hüvelynyílás...
194. 53e22da255 (válaszként erre: 186. - Fa72c95d08)
2008. ápr. 17. 19:44
Köszi az infót!:)
193. HaziManka (válaszként erre: 192. - RLindi)
2008. ápr. 17. 19:43

Ezt én is egy fórumon olvastam amugy de a doki is megerősitette.

Amugy SZTK-s doki, régebben voltam már több magándokinál is.Azon kivül,h egy vagyont fizettem és mást mondott mindegyik, nem lettem sokkal okosabb és sajnos a gomba is kiújult..

Ugyhogy gondoltam,ezért minek fizessek tizezreket,h egy vizsgálattal megállapitsák,h gombám van és felirják rá a megfeleleő szereket.Maszek is, SZTK is ezt csinálja..

Marad a természetgyógyászat, de sajnos még ott sem találkoztam olyan dokival aki ne lenne lehúzós (ok,csak 2nél voltam, de ráadásul ugy mentem el,h ajánlották),illetve önmagunk kezelése..

192. RLindi (válaszként erre: 190. - HaziManka)
2008. ápr. 17. 16:52

Allergiás a párod testnedveire??? Aztaaa...hát én ilyet még életemben nem hallottam:-(

Ez de durva:-S


Amugy a dokid valóban nem alapos,tuti találsz jobbat!

191. fa72c95d08 (válaszként erre: 190. - HaziManka)
2008. ápr. 17. 16:51
Keress másik dokit! csak rutinból dolgozik!
2008. ápr. 17. 16:45

Sziasztok,

Na, tegnap voltam a dokinál leletért..

Annyi mindent irt fel,h a patikában 6700 körül fizettem.Tabletta (nekem 3 ,páromnak1)kúp, meg vmi egyszerhasználatos hüvelykrém..

Ráadásul mikor kérdeztem,h lehetek-e allergiás a párom testnedveire,csak annyit mondott,h igen.

Kérdem,h vmi vizsgálat van erre? Igen..

Basszus, szinte semmit nem tudtam kiszedni belőle..Ja, és a nővérke megjegyezte,h egész rég voltam náluk (kb 2 hónapja), mit panaszkodom, van aki hetente jár!!!!

Azért ne mondja nekem senki,h ez normális:((


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook