Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlen és gonosz férfiak fórum

Hűtlen és gonosz férfiak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hűtlen és gonosz férfiak

1 2
12. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 279430c980)
2007. júl. 6. 08:42
Azt tudnám tanácsolni a sógornődnek,hogy valahogy tegye rendbe az önbecsülését.Higgye el,hogy ennél az életnél ő többet érdemel,hogy még változtathat az életén,ha bízik önmagában.Akkor talán kinyilik a szeme és rájön,hogy ez nem szerelem.
11. Venes
2007. júl. 6. 08:25

Ez a történet... Elég durva. Tényleg hihetetlennek hat, de elhiszem, hogy létezik ilyen.

Vanna cifrábbak is és az ember nem tud a semmiből kitalálni valamit. Egyszer valaminek meg kellett történnie és csak utána lehet azzal ,,gondolkodni" és hasonló jellegűt kitalálni.


Érdekes történet és szomorú is valahol. Ez is mutatja mennyire mások vagyunk mi nők és a férfiak.

Sokszor felmerül bennem egy kérdés, persze teljes mértékben a sajt nememhez vonzódok, hogy talán nem is a nőnek a fárfi lett teremtve? Talán saját neműnek kellene lennie a párunknak?

Ez most olyan komolytalan és vicces felvetés de érdekes rajta filozofálgatni.

(Miért nem boldogítja egymást két alkesz pasi?:) Jobban tennék. Ismerik egymást és így talán meg is értenék...)

10. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - 279430c980)
2007. júl. 6. 08:19
nem ismersz,mint ahogy én sem téged,így hagyjuk...aki egy kicsit is olvasott már rólam,talán tudja mi a véleményem,és milyen a hozzáállásom...nem irtam hogy nem történhetett meg,csak a tálalás miatt nekem akkor sem valóságszerü...tudom hogy vannak ilyenekde sokkal jobban szeretem a gyerekeimet annál,hogy egy ilyenbe belemenjek,még akkor is ha azt irtam nemrég hogy küzdenék a kedvesemért...azt mindjárt pontosítom is...a kapcsolatunkért küzdenék,de ilyen esetben nem,szóval nem bármi áron...
9. agr
2007. júl. 6. 08:14
Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a tipikus esete annak, amikor a menő utcán haverozós srácokra buknak a lányok. Bocsánat, ha megbántok ezzel valakit.
8. 279430c980 (válaszként erre: 7. - Ccd9bb7d17)
2007. júl. 6. 06:45

Hát lányok, ha hiszitek, ha nem ez egy igaz történet. A sógórnőm és a sógorom harca.

Hogy jobban mondjam a férjem testvére és a volt felesége. A harc még ma is folyik és ki tudja mikor lesz vége. Én is úgy érzem egy szappanoperában élek, de sajnos ez a szin tiszta valóság!

Örülök, hogy neked Jutka2 nincs ilyen jellegü problémád és ezért nem is hiszed a valóság lehet kegyetlen szappanopera is.

Azért te remélem boldog leszel és nem élsz meg ehez hasonlókat

2007. júl. 5. 21:32
Nekem is kicsit szappanopera szaga van...nem zárom ki hogy megtörténhetett,csak így tálalva kicsit "butuskának" tünik...de a lényeget értem...
2007. júl. 5. 21:31
Ha ezt nevezik szerelemnek,akkor én még nem voltam szerelmes....
2007. júl. 5. 21:28
sose tudnam elviselni hogy megallazanak bika vagyok
2007. júl. 5. 21:21
A legrosszabb, hogy magamra ismerek benne.Ilyen durva dolgok nem történtek ugyan velem,de én is hülye módon elviselek mindent attól, akit szeretek." percig azt hiszem, most aztán elég volt, aztán még én kérek bocsánatot, mert nem akarom elveszíteni
2007. júl. 5. 17:29
Szerintem itt nem a kutyából nem lesz szalonna a tanulság, hanem nem lehet feltétel nélküli szerelem. Ez olyan aranyos, butuska sztori. Tapasztalatlan kislány harca, a tapasztalatlan butuska fiúval. Olyan szappanoperás. Nekem. Remélem nem sértek meg senkit!
2007. júl. 5. 17:00
A tanulság: adjon erőt mindannyiunknak - nőknek...
2007. jún. 18. 14:00
Amikor azt hiszed a legboldogabb vagy, akkor ér az igazi nagy csalódás. Ha elhagynak nagyon fáj, de lassan kihevered, de amikor megtaposnak az a legrosszabb.

Egy fiatal 13 éves lánnyal történt meg az eset. A leány egyik nap sétált hazafele a suliból amikor megpillantott egy fiút, aki a haverokkal a téren álldogált. Odament beszélgetni, a fiú hazakísérte...

Ugrás a teljes írásra: Hűtlen és gonosz férfiak
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook