Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Húgomnak vettünk számítógépet ajándékba. Alig akarta... fórum

Húgomnak vettünk számítógépet ajándékba. Alig akarta... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 30. 13:13
Hát,legszívesebben vissza kérném. Régebb óta a mobilján netezik azt mondta már ahhoz van szokva. de akkor miért mondogatta hogy majd teszeget félre gépre pénzt??
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2022. dec. 29. 15:26

Nem azt gondoltam hogy rontson rá mint egy őrült rozsomák,és kobozza el a gépet:D


Az ajándékot önzetlenül adjuk,,illetve az öröm miatt is amiaz ajándékozónak is boldogság,,, ha sikerül kitalálni valami jót,,azt meg nem gondolnám hogy a tesó nem használ gépet,,egyáltalán.

13. michelle.r (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2022. dec. 29. 11:20
Karácsonyra kapta, a 4. napon kiderült, hogy nem használja. Tényleg el kell venni tőle, az annnnnynaúristenit 😇😝 Vagy esetleg így karácsony körül van 'tán más dolga is, mint a gépen lógni?
12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 11:16

Hát egyrészt a te húgod,,nem vagyok egy facomrágó,,de ha egy ilyen ajándékot épp csak le se pipál és nem is használja,,én szépen visszakérném..Pedig az ilyesmi igazán távol áll tőlem.

Max adnék neki pénzt és költse amire akarja.TUdom durván hangzik,,de az is durva amit ő csinál.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2022. dec. 29. 10:36
már mondtam páromnak,de azt mondja hogy jönne ki ha vissza kérnénk?
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 16:23
Nem értem,,kérd vissza.
2022. dec. 28. 16:18
Kiderült,nem is használja :(
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 068c3c8b2e)
2022. dec. 24. 18:45
Igen,szeretett volna.a másik elromlott és nem tudott újat venni egyenlőre. de már minden rendben hálIstennek :)
2022. dec. 22. 20:02

Szeretett volna amúgy számítógépet?


Nálunk anyukám mindig kikérdezett, hogy mit szeretnék ajándékba és valami teljesen mást vett, amit sosem értettem. Az arcomon valószínűleg emiatt a zavart meglepetés lehetett. Egy kifejezetten drága ajándéknak is általában úgy örül az ember, hogy nem ujjong, mint egy kisgyerek, hanem megdöbben, tehát ha később kiderült, hogy tényleg örül neki, akkor semmi gond nincs szerintem, csak meghökkenésében fogalma se volt, hogy mit reagáljon. :)

2022. dec. 22. 17:14
Értem.
2022. dec. 22. 16:25
Tavaly karácsonyra kaptam egy új mobiltelefont,ami 250 ezer Ft-ba került…aztán meg lettem róva,hogy nem örültem eléggé.Megelégedéssel használom egyébként,de én úgy vagyok összeralva,hogy nekem a műszaki cikkek nem okoznak különösebb örömet.De kaptam úgy kedves mintájú bögrét vagy ezüst nyakláncot,vagy sálat (amiknek az ára töredéke egy telefonénak) hogy istenigazából örültem.Nem az érték számít,hanem hogy mennyire az én lelkivilágomhoz passzoló a dolog.
4. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 21. 14:26

Lehet, hirtelen nem tudott mit kezdeni a helyzettel.

Egy komolyabb ajándék engem biztos, hogy zavarba hozna, és tűnhetne úgy, hogy nem is örülök.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. dec. 21. 12:47
Tudod,ő eléggé hangulatember. kiderült hogy örül neki és meg is köszönte
2022. dec. 21. 11:29
Az, hogy nem akarja megköszönni, az baj, de az, hogy nem örül neki, hát ezt nem mindenki tudja irányítani. Lehet másra számított, és hiába egy drága cucc ez, a másikat szerette volna...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook