Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV hogyan terjed pontosan? fórum

HPV hogyan terjed pontosan? (tudásbázis kérdés)


7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 11. 22:36
A könnyebbik út a kereső lett volna.
2019. dec. 11. 09:16
Hogy itt mennyi jóindulatú ember van... fogalmam sincs milyen másik fórum volt tegnap ezzel kapcsolatban, teljesen normálisan feltettem egy kérdést, hozzátéve azt is, hogy lehet buta kérdés, azóta utána néztem köszi... igen, baromi nagy bűn, hogy a könnyebbik utat választottam és itt kérdeztem, nem pedig utána jártam, szörnyű...
2019. dec. 10. 16:37
A keresőbe írd be, HPV vírus terjedése. Itt mindent megtudhatsz róla, mert ott van !!!csak el kell olvasni. Ne legyél annyira kényelmes, hogy másokkal kerestesd ki.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. dec. 10. 12:51
Pedig szeretné megtudni.
2019. dec. 10. 11:38
Vezetekes telefon, hol O veszi fel hol en...
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 10. 11:26
Ne tudd meg! Különben testnedvekkel, nyál, váladék, izzadság, könny, nyílt seb érintése egy HPV-s váladékkal. De miért kell közös tárgyat használni? Nincs saját tollad, vagy telefonod?
2019. dec. 10. 10:22

Van egy kolléganőm akiről kiderült beteg, meg is műtik majd hamarosan. Lehet borzasztó buta kérdés de a neten nem találok erre egyértelmű válaszokat. Ha tegyük fel nem mos kezet rendesen mosdó után és közös tárgyakat használunk, toll, telefon stb... elkaphatom én is?

Előre is köszönöm.

Illetve milyen jellegzetes tünetei vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook