Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hoxás naplók. Kinek a naplója szereted, kinek a naplója hiányozna, ha eltűnne? fórum

Hoxás naplók. Kinek a naplója szereted, kinek a naplója hiányozna, ha eltűnne? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 13. 18:05

Tíz naplót olvasok rendszereséggel. Egy napló volt, akinek írója annyira szórakoztatott írásaival, hogy alig vártam a legújabb hajózási élményét! ( Ő volt Setna! Ő hiányzik a legjobban, ismeretlenül is! Sajnos, 2018- tól "eltűnt." Bízom abban, hogy nem a hajóval történt valami katasztrófa, ahol éppen szakácskodott??!! De jó volna, ha csak legalább egyszer azt írná, "Élek! Vagyok! Nem haltam meg!") Azóta egy napló sincs hozzá hasonló!


Van, akinek a naplójából a szomorú sorsa érdekel, lesve és remélve mikor fordul jóra az élete?! Van aki a naplójának panaszolja el, hogy ki bántja, kik azok gonosz manók a fórumokon?! Mindenki hibás! Csak Ő nem! Sőt, hibás még "a Gyula meg a Tóth Ottó is! :)

Van, aki mindig első hsz-t írja az idősödő úr naplójába. Úgy senki nem tud tanácsot osztani, mint ez az idős hölgy. Mindenhez ért?! Vajon sikerül-e valakinek megelőzni majd a hsz-szével?! :)

Ha megszűnne egy napló is, maga az ember szűnne meg! Hiányozna! Pláne, ha egyik napról a másikra tűnik el valaki! Olyankor örlődöm, vajon mi történhetett az illetővel?! De ha a szokásos jelküldésnél futok bele, hogy "az illető már nem tagja a hoxának," akkor is! (A minden fórumon, mindenhez értő távozása viszont nem rendít meg! A "Napló olvasók száma" egyébként meg nem mérvadó! Sok olvasó már nem is tagja a hoxának!)

2022. szept. 13. 09:25

Azoknak a naplóját olvasom, akivel valahogy egy húron pendülök, aki érdekes egyéniség. És azokét sem mindenkiét, mert akkor egész nap csak ezt csinálhatnám.


Azt viszont egyáltalán nem értem, miért olvassa 302 ember az én agymenésemet 😊Régen én magam is szívesen visszaolvasgattam, de már a humorom se a régi.

14. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Katt2)
2022. szept. 12. 20:34

Nekem is.

Az ő naplóját olvasni olyan volt, mintha egy regényt olvastam vagy filmet néztem volna.

2022. szept. 12. 20:32

Nemrég zárult le egy, amit szerettem, hiányzik a napló is és a szerzője is.

Nemrég tért vissza egy másik kedvencem, neki viszont örülök.

2022. szept. 12. 20:28
Nekem Sváby Naplója hiányozna 😁
11. katt2
2022. szept. 12. 19:32

Nekem Setna hiányzik a legjobban, de ő már 2018-ban eltűnt.


Tudtok róla valamit, hogy miért?

2022. szept. 12. 19:32

Nekem Anne Frank naplója hiányozna.


[link]

2022. szept. 12. 19:30

Nekem minden napló mögött egy ember van, és sajnos ezzel nem mindenki van így. Van, aki csak szórakozásból olvas egy naplót, elszórakozik azon, hogy másnak milyen az élete, milyen búja és baja van. Ha nem írja a naplót nem is hiányzik neki, hiszen annyi más napló van. Ha a napló megszűnik nekem az ember hiányzik, aki írta, akit megkedveltem. Mint ahogy az életben is hiányoznak emberek ő is hiányzik, ha törli magát, vagy ha titkosítja a naplóját.

Neveket és címeket nem fogok mondani.

8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 18:07

Felesleges dolgokon nem gondolkodok.

Vannak ennél fontosabb dolgok is !

7. Soufflet (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. szept. 12. 17:42
A tied neha jo olvasni, de csak olykor megyek vissza olvasni.
2022. szept. 12. 17:19
Am regen de lehet meg mindig van egy naplo aki mindenfele kamukepeket rak xdddd meg mittomen hany gyereket nevel meg milyen nagy hazat vesz stb. Az ilyen mit erez? Valami Balaton volt a neve (ok ezt a h.sz.-t lehet torli a hoxa)
2022. szept. 12. 17:16

A sajátom.


Neked ki hianyozni forumindito? Nevtelenul kerdezoskodsz masoktol, h a nevuket felvallalva mondjanak velemenyt

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 17:13

Nem.

Ilyen eszembe sem jutott soha.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 16:32
nem gondolkodom ilyeneken
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 16:26
Még nem, úgy vagyok vele, h ami nem érdekel, azt nem olvasom.
2022. szept. 12. 16:24
Gondolkodtál már ezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook