Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa tagok, akik már nincsenek köztünk-Miért törli magát innen valaki? fórum

Hoxa tagok, akik már nincsenek köztünk-Miért törli magát innen valaki? (beszélgetős fórum)


96. 25a27430dd (válaszként erre: 76. - Kingi7)
2010. szept. 28. 08:19
Az egyik zárt klub haláli volt. Két nap után egymás haját tépték:))))
95. Hoxa
2010. szept. 28. 08:18

Megint csak azt tudom mondani, hogy ha valami van, szóljatok.

Amiről nem tudunk, ott nem tudunk közbeavatkozni. Nem szoktam habozni, ha úgy ítélem meg, hogy valakit ki kell tiltani innen és én is szeretném, ha nem lenne alattomos áskálódás.


Most, hogy Luca már bölcsis, több időm van napközben, hozzám is nyugodtan fordulhattok. Nem szeretem ugyan a döntőbíró szerepet, de általában hatékonyan közbe tudok avatkozni.

Bár rendszerint mindkét oldalt visszavonulásra kényszerítem, nem csak a panaszos ellenfelét, ezzel biztos nem mindenki elégedett, de ezt nem is lehet másként csinálni.


Szóval keressetek meg nyugodtan.

94. 79e4e6154d (válaszként erre: 85. - 7aab4d3657)
2010. szept. 28. 08:14
A titkos napló igenis nagyon jó újítás volt. Oda csak azokat engedi be az ember akiket ismer, szeret, tudja "ellenőrizni" hogy kik olvassák. Nem csámcsog minden "jött ment" a magánéleten.
93. kiskesztyű (válaszként erre: 82. - 6c5f346e46)
2010. szept. 28. 08:00
Törölte magát az iwiwről is,hiszen gyalázatos dolgot művelt!Még jó,hogy berágtam rá.Az életünkbe taposott bele,úgy rendesen.Tudom,ehhez kellett az én párom is.
92. kiskesztyű (válaszként erre: 80. - Marcs3)
2010. szept. 28. 07:57
Ugye-ugye,na pont erről beszéltem.Reggel gyorsan megnézi a válaszaimat,hiszen honnan tudta volna,mit írtam én késő este.És reagál is egyből a soraimra.Ha nem lenne inge,nem venné magára!
2010. szept. 28. 07:45
Hűű,voltak itt elég érdekes történetek! :)))
90. d5a711fc61 (válaszként erre: 83. - C948b987b1)
2010. szept. 28. 07:41
Csak nem rám céloztál:)Mert ugyanezért töröltem magam, de csak visszajöttem, mert akadnak itt barátaim is, viszont már nem állok le mindenhol, mindenkivel, mert nem ér annyit az egész, hogy magamat felhúzzam.Egyenes vagyok és kegyetlen néha, sőt a szavaimat sem válogatom meg ha olyan a szitu.
89. 504d3546bf (válaszként erre: 86. - Syria)
2010. szept. 28. 07:33
Vagy azzona forumon tenleg nem erdeklek senkit, de van tobb tucat mas forum ahol beileszkedhettek
2010. szept. 28. 07:32
engem is a gutaütés kerülget mikor eltörlik az itt irtakat ,elég felnött vagyok én már ahhoz ,hogy tudam miről hová mit és mért irok...
87. 504d3546bf (válaszként erre: 85. - 7aab4d3657)
2010. szept. 28. 07:31
Nem az. A zart klub az itteni kozeli baratoknak van. A titkos naplo azert van ,hogy ellenorizhessuk ki olvas. Hogy ne olvasanak olyan emberek akikbe nem bizunk , de megis a barataink igen
86. syria
2010. szept. 28. 07:31
Engem éppen tegnap keresett meg valaki azzal a kérdéssel, hogyan tudná a hozzászólásait és magát is törölni. Felvilágosítottam, hogy a hozzászólásait sehogy, magát meg az arra szolgáló gombbal. Megkérdeztem, miért akarná? Elmondta, hogy azért, mert van egy fórum, ahol levegőnek nézik, nem válaszolnak a hozzászólásaira. Megvigasztaltam, hogy ezzel nincs egyedül, ezen nem érdemes kiakadni, rengeteg hsz. van, amit nem reagálnak le. Ha én így járok, eszembe nem jut megfogalmazni, hogy akkor most levegőnek vagyok véve. Nyilván olyat írtam, ami nem érdemel több szót. Vagy másnak is éppen az a véleménye, s az ő vonalán megy tovább a fórum.
85. 7aab4d3657 (válaszként erre: 76. - Kingi7)
2010. szept. 28. 07:28

A zárt klubokon és titkos naplókon én is ki vagyok akadva. A titkos naplót kockás füzetbe vagy saját gépre kellene írni. Van, hogy olvasok egy tök jó hozzászólást, az illető utal is a naplójára, hogy abban van a recept vagy a történet igazán, ráklikkelek, hogy megnézzem, erre TITKOS!!!!! A guta üt meg az ilyenektől.

Másik: a nem olvasható klub. Ha a címe alapján tetszik, be kell kéredzkednem, hogy lássam, miről van szó, mert nem olvasható, csak tagoknak. Valami nagyképű alak válaszol, hogy most az egyszer beléphetek, de ha nem vagyok elég aktív, kizár. Én inkább olvasgatok, ötleteket gyűjtök, mert nem mindig érek rá írni. A klub nem arról szólt, amire a címe alapján gondoltam, de azért szívesen olvastam volna, de kizártak, mert nem írtam bele.

Egy röhej.

2010. szept. 28. 07:17
Ki a lany?
2010. szept. 28. 07:14
Én egy éve a sok személyeskedés miatt, és főleg azért mert itt (egy másik fórumban már leírtam) nem lehet ellenvélemény, mert azt azonnal támadásnak veszik, és az ember torkának esnek. Ha láttam, hogy kezd eldurvulni, az adott topikhoz már nem szóltam inkább hozzá, nem is olvastam. Volt itt egy lány, tetszett a szókimondósága, de amikor pár napja újraegeltem már nem találtam. Gondolom neki is elege lett abból, hogy itt normális beszélgetést sokszor nem lehet folytatni.
82. 6c5f346e46 (válaszként erre: 80. - Marcs3)
2010. szept. 28. 07:03

sziasztok..


akkor miért te neked kellett törölnöd magad?miért nem azt törölték aki cseszeget..

én nem törölném magam semmiért sem,amit már itt leírtam,kismilliárd betűt,szót,a naplóimba csak akár,én biztos nem törölném senkiért...

2010. szept. 28. 06:56
En is hox fugo vagyok,(egyelore) , de nem hiszme ,hogy barki miattam van itt. Inkabba tarsasagert vagyunk itt mind(gondollom)
80. marcs3
2010. szept. 28. 06:22

Én is ismerek olyat aki más nevében írogat ide a hoxára. Személy szerint az én nevemben. Én egyszerűen az ilyet csak betegesnek tartom. Egyébként van aki éppen azért törli magát, mert ilyen betegesek cseszegetik. Valamikor az elsők között voltam akik regisztráltak a hoxán de pont az ilyenek miatt kellett törölnöm magam.

Nem tudom egyesek miért hiszik azt, hogy irigyelni valók s, hogy valaki miattuk van itt, ez egy óriási félreértés. Az ilyen ki sem bírná, hogy ne jöjjön fel a hoxára két napig, mert már betegesen (hoxa) függő.

79. Skar
2010. szept. 27. 23:28

Sok itt az olyan hisztérika, aki más hozzászólásait olvasva elképzeli magának, milyen lehet az az ember, mik a viselt dolgai, majd őrjöngve támadja az illetőt mindazért, amit ő képzel róla.

Az Index fórumról a személyeskedőket azonnal pihenőre küldik, aztán ha később sem bírna magukkal, kitiltják őket, ha viszont valaki azt állítja, sugallja, hogy ismeri a nick mögötti ember jellemét vagy viselt dolgait, és ez alaphjá támadja, elsőre kivágják, még akkor is, ha tényleg ismeri.

Itt ezek a beteg állatok vígan rohangásznak, és lehetne ez a fórum jó hely is, de így sokszor csak egy moderálatlan p*csafórum.

Szerintem törölheti magát valaki azért is, mert egy ilyen beteg némber megbántotta, de azért is, mert az ilyenek miatt már-már ciki hoxázni.

78. kingi7
2010. szept. 27. 23:13
Jó éjt, nyugis éjszakát! legyetek jók!
77. spinneli (válaszként erre: 76. - Kingi7)
2010. szept. 27. 23:09

az azért nem ugyanaz.

.)

76. kingi7 (válaszként erre: 74. - Spinneli)
2010. szept. 27. 23:09

Értem, de nem voltam ennyire kocka, ha valami olyan gond volt, ami valóban gond, pl egy hete piros a popsija, nem jó a sudocrem, sem a neograormon, mit kenjek rá?


A másik a zárt klubok amin kibukok, nekem nem jön be, mert ugye ez egy fórum, tehát nyilvános, ha valaki zártan akar lenni, akkor miért nem skypel, vagy privátba írjon.

75. spinneli (válaszként erre: 71. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 27. 23:06
így valószínűleg lehet is ellensúlyozni dolgokat.
74. spinneli (válaszként erre: 72. - Kingi7)
2010. szept. 27. 23:05

az azért is lehet, mert friss nyuka...vagy nem?

:)

73. kingi7 (válaszként erre: 71. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 27. 23:04
Ezzel én is így vagyok, sok fórumon jártam már, de tavaly óta a kislányom miatt volt egy fix, sokszor nagyon jól jött
72. kingi7 (válaszként erre: 67. - Spinneli)
2010. szept. 27. 23:02
Hát ez tényleg kockaizmus... én azt vettem észre, hogy sokan nagyon ráérnek, meg olyan dolgokról tudnak kommunikálni, hogy pl: ma sírt fél 3-kor 5 percet a gyerek, mi lehet a baja? Jaj, úristen, csak nem beteg?
71. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 61. - Spinneli)
2010. szept. 27. 23:02

nna igen..én aztán tényleg ingerszegény környezetben élek..

neverland..(: nna az sem itt van..vagy ott van..vagy hol..?

Amúgy meg inkább poénkodok,vagy viccelek..

Ahol feszültség van,azt jól elkerülöm..

Soha nem ragadok le egy fórumnál..

mindig abba a fórumba írok,ami számomra érdekes..illetve,ahol esetleg tudok segíteni..ha kérnek tanácsot..

70. 3374d74025 (válaszként erre: 61. - Spinneli)
2010. szept. 27. 23:01
egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
69. t.Ili (válaszként erre: 68. - Vkatka)
2010. szept. 27. 23:00
Jó éjt!
68. vkatka
2010. szept. 27. 22:59

Megyek én is, későre jár :)

Jóéjt mindenkinek!

67. spinneli (válaszként erre: 63. - Kingi7)
2010. szept. 27. 22:57

én általánosan ezt vettem észre.

Nekem az is fura, hogy milyen mély virtuális barátságokon tudnak harcolni itt sokan.

Pl: tegnap láttam, hogy fent voltál és nekem nem is írtál...és egyéb hülyeségek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook