Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová tűnt bared?Tud valaki róla valamit? fórum

Hová tűnt bared?Tud valaki róla valamit? (tudásbázis kérdés)

108. megi04
2012. júl. 6. 14:30

:DDDDDDDDDDDDDD

Ilyen nincs!! Nagyon okos csaj!!:(((((

Nálam ott bukott be,hogy azt írta,a nemzetbiztonságnál dolgozik,ahol figyelik minden léptét!:DDDDDDDD 10.000 akart lehúzni!


Na,ennyire hülye nem vagyok! Meg a doki apuka nem tud segíteni??? Ugyan már!

Szerintem pedig beteg! Bele dilizett,hogy otthagyta a férje!!!!!!

És rajtam kívül még 3 emberről tudok,akiknek szintén azt mondta: CSAK BENNED BÍZOM!!!!!.DDDDDD

Na ez végképp röhelyes,hiszen alig beszélt velem,és az illetőkkel pár szót!

Szerencsére nem adtunk!!!!

Aljas csaló,vagy nagyon beteg!

De hogy más néven itt van,és figyel,abban 1000%ig biztos vagyok!

2012. júl. 6. 11:26
Jesszusom!!!! Én csak hüledezek. Tőlem is kért, ha jól emlékszek 10.000.- Ft-ot. Én külföldről küldtem volna neki Unionnal, és még lelkiismeret-furdalásom volt, amiért nem kaptam meg a bónusz munkanélkülimet, igy nem tudtam küldeni neki. Brrrrr... Amúgy itt a hoxán nem lehet utána járni dolgoknak? Mert nyilván regelt új néven, de nem biztos, hogy másik IP-ről. Sajnos ez a közösségi oldalak egyik hibája, hogy egy néven regisztrált valakit ugyan töröltetni lehet (nyilván okkal), de simán visszaregelhet más néven. Félelmetes ez az egész! Még jó, hogy nem tudtam adni neki. Bár velem nagyon rosszul járt volna, mert én jobban hiszek a magam gyorsaságában, mint a rendőrségében, és akármilyen messze élek, kapcsolatok bizony maradtak otthonról, és mára már nem lenne egészséges.
106. char18 (válaszként erre: 96. - A6d5a14c21)
2012. júl. 6. 09:40

Ekkora pofátlanságot! Nem semmi ez a nő! Nem csodálkoznék, ha hamarosan a kék hírekben hallanánk róla, mert már valakit esetleg milliós tétellel húzott le....


De még csak annyi esze sincs, hogy innen levegye a fényképeket? Vagy a sok kicsalt pénzből már plasztikáztatta is magát?


És akkor most elváltak, vagy mégsem? Volt török pasi, vagy mégsem? Andersen volt, és mai meséket írt...

105. Zarahell (válaszként erre: 96. - A6d5a14c21)
2012. júl. 6. 09:36

Azt a mindenit! Ez kemeny! De en alapbol is utaltam, mikor ugy akartak tolem penzt kerni, hogy en kerjek a pasimtol. Akkora gyokerseg szerintem...


Amugy tolem is kert bared 10 ezret, en csak meredten olvasom a forumot.

En nem adtam neki, mert nem ismerem annyira, es pont egy eve huztak le nagyon csunyan nem 10 ezerrel.

Azota nem adok kolcson. Neki se. Bar hozza teszem, napokig lelkifurdalasom volt, de gyanus volt a dolog, es inkabb nem adtam.

104. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 103. - E5520fee56)
2012. júl. 6. 08:21
Oké,az olyan dolgokat inkább privát üzenetben..
103. e5520fee56 (válaszként erre: 102. - 9bbaa658f2)
2012. júl. 6. 08:18

Ok!!Minden bizonyítékot(ami annak nevezhető)készíts össze..és majd meglátjuk mit tehetünk...

Lehet,semmit:-(

Első lépés:

Gyüjtsük össze egymást...majd találkozzunk.

és ne írjunk le minden lépésünket.

:-)))

Olvassa....

102. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 100. - E5520fee56)
2012. júl. 6. 08:09
Én is az otp-re,én benne vagyok az összefogásban,ráadásul nekem a vonat ingyen van,tudok utazni bárhová ha kell
2012. júl. 6. 08:07

Priviben egyeztessünk,váltsunk email címeket-és találkozzunk.Tegyük meg a feljelentésünket.Sokan vagyunk...Várom válaszotokat!!

Tudjátok:

"Egy mindenkiért..".mi már tettünk egyért XD!!!

????

100. e5520fee56 (válaszként erre: 97. - 9bbaa658f2)
2012. júl. 6. 08:04

Tőlem is kb...a héten bent voltam az OTP-ben,és affelől érdeklődtem,és-e még az a szla szám?

Igen,él.

-Ti mire utaltatok??

..laikusként azt gondolom,ha többen utaltunk,akkor annak nyoma van...és ez gyakorlatilag "haszonszerzés"-?????

!!Lányok!

Tegyünk valamit!!

az elveink!

Nem szoktam feladni a harcaimat...vissza fogom szerezni tőle a 20ezremet...bármi áron!

ha csak meg nem "döglik" addig...mert sok-sok jóakaróra tett szert.Az ilyen ember nem érdemel semmit az élettől.Átvert sok olyat-aki naiv és hiszékeny ugyan-de segítőkész ember...volt.

Most mindannyiunkban egy világ omlott össze...ezek után nem hiszünk,nem bízunk,mert egy féreg tönkre tette az ideáinkat,lerombolta az a fajta hitet,amivel már csak kevesen éltünk.

Hinni és segíteni a rászorulón?

Miért?

hogy így járj?

A legrosszabbat hozza ki belőlünk,és ez elkeserítő...

Ragozhatnám még...de akinek kéne olvassa,és jót röhög!!!

Nem vagyok benne biztos,hogy Ő nevetne a végén!

99. e5520fee56 (válaszként erre: 89. - Fanni_9095)
2012. júl. 6. 07:46
miért?Küldött neki valaki nyaralásra elegendőt???
98. 298b15dfdd (válaszként erre: 96. - A6d5a14c21)
2012. júl. 6. 06:47

Hú,csak kamillázok,és milyen rafkós módszer,először kitapogatja,hogy ki,hogy áll anyagilag.Nem semmi!:(

Szerintem tartsátok életben a fórumot,biztosan lesznek még "áldozatok"

97. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 96. - A6d5a14c21)
2012. júl. 6. 05:58
Durva...de a szövegét nem változtatja..tőlem is két napra kérte....
2012. júl. 5. 19:22

Jezusmaria!Teljesen le vagyok dobbenve es megsem...most talaltam ezt a forumot,akkor ha mar itt vagyok leirom en is bared milyen modon probalt tavaly nyar elejen penzt kihuzni belolem...szerencsere a paromnak volt annyi esze,hogy nem engedte(alapvetoen en se vagyok egy hulye no,de igy utolag vissza gondolva annyi honapon at "dolgozta az agyamat" hogy amikor eloallt a keresevel,teljesen erzelmi alapon akartam donteni es ha a parom nem lep kozbe,be is dolok Neki...).Tudom,hogy mar rajottetek mifele ember,de azert leirom engem milyen hazugsaggal probalt lehuzni,hatha valaki elolvassa es tanulsagkent szolgal es,hogy alljon itt meg egy bizonyitek arrol micsoda egy aljas hazudozo ez a no...(Elnezest,hogy nincs ekezet,de nyaralni vagyunk es nincs wifi,csak mobil net es ha nyomok kezetet,valamiert krixrax lesz a szavakbol...)


A tortenet roviden.Itt az oldalon ismerkedtunk meg,O jelentkezett az En naplomba eloszor,aztan elkezdtem En is olvasni az ovet.Igy pontosan kepbe kerult az eletemmel kapcsolatban,igy az anyagi helyzetemet is felmerte ami a parom altal az atlagosnal joval jobbnak tekintheto.Nagyon joba lettunk,sokat priviztunk,msnezzunk,mikor En voltam lelkileg godorben tamogatott mar amennyire neten keresztul lehet,igy mikor ugy tunt O kerult rossz passzba,szinte kotelessegemnek ereztem,hogy en is meghallgassam,segitsem Ot viszont.


Szemelyesen sose talalkoztunk,mert O akkor elmondasa szerint Szegeden elt,En meg Budapesten.Aztan tavaly egy juniusi napon irt nekem egy ketsegbe esett hangvetelu levelet itt,amiben elkerte a telefonszamomat,hogy felhívhat e mert nagy bajban van.Megadtam a szamom.


Akkoriban azt irta a naplojaban,es Nekem is msn-en mindig azt meselte,hogy a ferje fel eve kiment Angliaba dolgozni es,hogy O meg a lanyuk is koveti majd a ferjet nyaron,amint a kislany iskolaja befejezodik.Majd jott az etetes tavasz vegen,hogy a ferj valni akar Baredtol,de nem tudja mi lehet ra az oka,de hat ezt neten nem is tudjak megbeszelni,mindenesetre a ferje nem hajlando Neki megmondani miert akar valni,csak egyszeruen valni akar.Ez ment hetekig,hogy Bared sirankozott,hogy nem erti mi lehet az oka,hogy a ferje hirtelen el akar valni.Majd ezen a bizonyos tavaly juniusi napon felhivott Bared azzal,hogy vegre tobb heti huzavona utan allitolag a ferje megse akar elvalni,kibokte mi a baja és az a feltetele a ferjneka valas elkerulese erdekeben,hogy Bareddel tiszta lappal kezdjek ujra az eletuket,ezt pedig akkor lehet ha a 1.5 millios hiteluket kifizetik fele-fele aranyban 2NAPON BELUL tehat surgos...


De,hogy Barednek nincs 750ezer forintja es hirtelen nem tud Neki senki adni ennyit,ugyhogy adjak Neki En,mert ezzel mentheti meg a hazassagat.(persze ez egy nagyon abszurd dolog,hisz melyik az a szereto ferj aki attol teszi fuggove a hazassaga jovojet,hogy a felesege visszafizeti e hiteluk felet...teljesen nevetseges,csak,hogy En akkor mar honapok ota hallgattam Baredet priviben meg msnen,hogy mennyire ketsegbe van esve,mennyire szereti a ferjet aki nem erti miert akar tole elvalni es,hogy O belehal,ha a ferjevel tenyleg el kell valniuk,blablabla)Mondtam Neki,hogy Nekem ennyi penzem nincsen es meg kell beszelnem a parommal,mire Bared mondta,hogy jo de siessek es mondjam meg a paromnak,hogy O mar jovo honapban vissza adna 250ezret,es a kovetkezo 2 honapban is ugyanezeket a reszleteket fizetne,tehat 3 honap alatt megadna az egesz osszeget.Megkerdeztem a paromat,mivel Nalunk egyelore O a penzkereso(en meg tanulok) aki persze rogton mondta,hogy kizart,hogy ennyi penzt adjunk valakinek ismeretlenul,ugy,hogy soha meg csak nem is talalkoztunk Vele...esetleg abba belemegy,hogy talalkozzunk,irjunk rola papirt es akkor talan,de ezt is ahhoz kototte,hogy milyen a szemelyes benyomasa Baredrol...


Visszahivtam Baredet,mondtam neki,hogy parom nem akar penzt adni a fentebbi ok miatt,esetleg ha tudunk talizni es irunk rola papirt,akkor atgondolja megegyszer a parom,de Bared nem akart talizni,mondvan nincs ennyi penze felutazni Pestre(nincs egy vonatjegyre penze,de Nekunk jovo honapban 250ezret vissza tudott volna fizetni csipobol?!mar ez nagyon santitott,persze vissza gondolva higgadtan,sok minden mas is) es,hogy kulonben is minek a papir,ugyis utalnank neki a penzt lenne nyoma,hogy penzt adtunk neki....Mikor mondtam,hogy ez igy nem fog menni,elkezdett eroszakoskodni,hogy adjam at a paromnak a telefont(a paromnak,akivel soha 1 mondatot nem beszelt 1 levelet nem valtottak,meg annal is vadidegenebbek voltak egymasnak,mint Bared meg En,mert Mi legalabb netrol ismertuk egymast) majd O megbeszeli ezt parommal...na itt mar elszakad Nalam is a cerna,hogy megis micsoda pofatlansag,hogy probalunk Neki opciot nyuhtani azzal,hogy talizzunk,papirt irjunk,nem keves penzrolvan azert szo,es meg Neki igy se jo,hanem a paromat akarja telefonon gyozkodni...majd mikor mondtam,hogy nem adom oda a paromnak a telefont,merkerdezte nekem mennyi penzem van.Nem sok mondtam 150ezer...na akkor mar az is jo volt,az is eleg lett volna,persze parom vegig ott allt mellettem,es amikor ezt meghallotta,akkor mondta,hogy most azonnal tegyem le a telefont...hat igy usztam meg,hogy Baredunk nem keves penzzel vegyen le...


Es a bonusz:

2 telefonszamom van...miutan ez az egesz tortent,parom kikapcsoltatta a telefonomat.Mivel ott a masik szamom meg telefonom es elsosorban azt hasznalom,meg is feledkeztem a masik telefonrol...mikor par het mulva eszembe jutott a telefon es bekapcsoltam Baredtol vart egy uzenet-mar jo 2 hete kuldte-hogy kirakjak Ot az alberletbol ha holnapig nem fizet 50ezer forintot,nem tudnek e adni,neki mar 2 nap mulva lesz penze akkor utaljak a fizeteset,csak a foberlo egy gonosz dog es mar 2napot se bir varni,ezert surgos,de O igeri amint meg van fizetese mar adna is vissza a penzt...tehat miutan 750ezerre megprobalt lehuzni,es nem sikerult,utana meg 50-re is megprobalt...

95. Fanni_9095 (válaszként erre: 93. - Char18)
2012. júl. 5. 18:00
igazad van.
94. f64f0d9a69 (válaszként erre: 93. - Char18)
2012. júl. 5. 13:54
Még nem kereste meg a rendőr, hogy milyen sokan feljelentették...
93. char18 (válaszként erre: 90. - Fanni_9095)
2012. júl. 5. 08:52

Ül a gép előtt, olvasgatja ezt a fórumot és jókat röhög! És másik fórumon előadja az ártatlan, mindenkin segítő embert, akivel persze az élet igazságtalanul elbánt, és most ott próbálja lenyúlni az embereket!


Megbízható embernek tűnt!

92. f64f0d9a69 (válaszként erre: 86. - 9bbaa658f2)
2012. júl. 5. 08:10

Egyáltalán nem nézlek hülyének!

Egyszerűen vannak olyan emberek, akik át tudnak verni másokat.

Remélem ezután te is - és mindenki más is - megfontoltabb leszel!

Nem mindenki jóhiszemű, van aki megpróbálja ezt kihasználni.

sajnos sokáig sikerrel, mert senki nem fordul a rendőrséghez. Pedig érdemes. (remélem...)

91. 298b15dfdd (válaszként erre: 86. - 9bbaa658f2)
2012. júl. 5. 06:43
Na igen ez a szemétség,gátlástalanság...Én is elég hülye vagyok,de már csak max. 500 ft-ig vagyok lenyúlható.
2012. júl. 4. 21:57
vagy csak ül a gép előtt :-(
2012. júl. 4. 21:56
biztos,hogy eltűnt?nyaralni nem szokott menni?
2012. júl. 4. 21:50
biztos most a lopott házában ül a gép előtt issza a sört és randevúzik.
2012. júl. 4. 21:49
én nem ismerembared-et de csatlakozom!
86. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 84. - F64f0d9a69)
2012. júl. 4. 21:09
Nyugodtan nézzetek hülyének.Magamból indultam ki,és azt gondoltam végső kétségbeesésébe kért tőlem pénzt.Gondoltam nagy a baj ha hozzám fordul.Eszembe se jutott átver...Fiamtól kértem pénzt kölcsön,amit bérletre tett el...utána mi nem tudtunk bérletet venni...gyalogolt....jó pár napot míg meg tudtam neki a pénzt adni...na ez a gerinctelenség..
85. Pera0322 (válaszként erre: 81. - Agis)
2012. júl. 4. 09:23
Nekem is írt márc.22-én. Én sem adtam. Hihetetlen, alig hiszem el, amiket itt olvasok.
84. f64f0d9a69 (válaszként erre: 83. - 9bbaa658f2)
2012. júl. 3. 16:38

Vannak tisztességes emberek és van ő ... :(

Senkiben sem lehet már megbízni :((((

Ide jutottunk, és lesz ez még így se!

83. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 82. - F64f0d9a69)
2012. júl. 3. 11:49
Fura az egész...én ha éhen döglenék se tennék ilyet..
82. f64f0d9a69 (válaszként erre: 79. - E5520fee56)
2012. júl. 2. 17:28

Na de valahol csak kell laknia.

Vagy költözik folyamatosan és fizetés nélkül lelép?

Lehet, hogy a begyűjtött pénzből él? :(((

81. agis
2012. júl. 2. 17:11

Tolem is kert...de nem tudtam neki adni, most olvasom, jobb igy.

Tolem marcius 15-en kert, az alberlete kaucioja miatt elfogyott az osszes penze es a tappenzt csak marcius 19-re igertek neki. Legalabbis ezt irta, 10.000HUF kellett volna neki.

80. f64f0d9a69 (válaszként erre: 79. - E5520fee56)
2012. júl. 2. 14:22

Egy igazi élősködő... szó szerint :((

Remélem, hogy lebukik minél előbb!


Szerintem sokan vagyunk utólag okosok...általában.

79. e5520fee56 (válaszként erre: 77. - F64f0d9a69)
2012. júl. 2. 10:12

igen,a baj csak az,hogy olyan mint a gólya...

vagy még rosszabb,mert annak azért vannak fix pontjai.Ő egyik helyről a másikra megy.Mikor ki tudja sponzorálni...munkahelye sem az,amit mondott.Ezt volt a legkönnyebb leinfózni,de ezzel kellett volna kezdjek mielőtt utalok neki:-(

utólag könnyen vagyok okos XD!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook