Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová menjünk belföldön nyaralni? fórum

Hová menjünk belföldön nyaralni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2008. jún. 13. 19:57
ja és Esztergomban is voltunk tavaly, lehet kirándulni is duna is van... szóval szép és jó :))
2008. jún. 13. 19:53
Szerintem Sopron és környéke is nagyon szép, de a Mátrát is szeretem, hiszen félig-meddig ott nôttem fel. Bár akinek kisebb gyerekei vannak, inkább víz mellett jobb nyaralni, akár a Balaton mellett, nálunk ez nagyon bevált. Balatonszéplakon szép élményeink voltak. ha esett, akkor uszodába mentünk. Kirándulni is könny? onnan, ha pedig kis városi élményre vágytunk, ott a szomszédban Siófok.
9. Bernuska (válaszként erre: 8. - Lolita27)
2008. jún. 13. 19:53
húúú, én Jósvafő-Aggtelek környékére haza megyek, és amikor csak tehetjük, megyünk is. Szuperul felfejlődött kistérség, ajánlom mindenkinek...:)))
2008. jún. 13. 19:52
Hm... Aggtelek-Jósvafő... Egyszer voltam ott, tényleg jó hely. Kár, h rossz emlékeim vannak mégis róla. Ott ért a legjobb barátom halálhíre. :-(
2008. jún. 13. 19:49
Sajnos a Balaton nem vonz, Hajdúszoboszlóra meg a szüleim mennek, velük azért mégse. :-) Szilvásváradon tavaly voltunk. Észak-keleti részen van valami jó hely amit esetleg ajánlani tudtok? Konkrét szállodát, panziót esetleg?
2008. jún. 13. 19:46

Attól függ merre. Ami nekem tetszett: Aggtelek-Jósvafő, Kőszeg, Badacsonytomaj.

Meg bicigliztünk az alföldön is Tisza-tó, Hortobágy, stb... A Balatonfelvidék nagyon szép, és a balaton is szép.

Meg a Dráva mentén is voltunk, Barcson aludtunk. Az is jó volt, ott van jó strand is.

hát attól függ mire vágytok :)

2008. jún. 13. 19:40
De Szilvásvárad és környéke is nagyon szép!
2008. jún. 13. 19:39
Én még sohasem voltam a Balatonon,de ha most nyáron összejön,akkor oda megyünk!
2008. jún. 13. 19:39

Szerintem Hajdúszoboszló is nagyon jó hely, a strand az nagyszerű! :)

Eger is nagyon szép és hangulatos... :)

2008. jún. 13. 19:38
Mi a balatonra megyünk,nagyon jól érezzük ott magunkat.
2008. jún. 13. 19:36
Hová menjünk belföldön nyaralni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook