Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová érdemes költözni országon belül? fórum

Hová érdemes költözni országon belül? (beszélgetős fórum)


1 2
7. jucusmucus (válaszként erre: 6. - Living Dead)
2013. máj. 29. 10:43
Ezzel nagyon egyetértek, szinte minden halott errefelé.....
2013. máj. 29. 10:33
Ha ezzel segítek, bács megye déli részébe ne gyertek :D Sok sikert kívánok, hogy jó helyet találjatok!
2013. máj. 29. 10:26

Én keletről jöttem megjártam három keleti várost, éltem Budapesten, rokonaim Szegeden élnek, és Most Győrben vagyok. Számomra egyértelműen családosként nyugat a legjobb, kiegyensúlyozottabb, nyugalmasabb, élhetőbb. Az embereknek jobban van pénzük, munkájuk, kisebbség mindenhol van, de itt nem mondanám hogy zavaró lenne, vagy csak én nem találkoztam ezzel.

Úgyhogy nyugat :) (bár a szívem csücske Budapest marad, a barátaim miatt is oda húz a szívem :) de gyereket ott nem nevelnék)

2013. máj. 29. 10:22
Győr-Mosonmagyaróvár környéke!
2013. máj. 29. 10:02
Sztem Nyugat - Magyarországon valahol osztrák határ mellé.
2013. máj. 29. 09:59
Nyugat-Magyarország egészen más.Ott nézz körül.
2013. máj. 29. 09:56

Sziasztok!

A nagy kérdésem az lenne merre érzitek kicsit jobbnak az élete országon belül?

Szeretnénk elköltözni Csongrád megyéből mindketten dolgozunk a férjem és én is de előre haladni lehetetlen.Párom a kereskedelemben dolgozik 10 éve jobban keresett mint most.:( Én pedig fodrász vagyok vállalkozóként de sajnos elég nehéz ha az embereknek nincs pénzük, nem tudnak hozzám sem eljönni.Van egy 6 éves kisfiunk aki most kezdi majd a sulit.Ezért valami kisebb városra gondoltunk. Tényező még a kisebbség kérdése is ezért ne bántsatok de ahol most élünk már lassan mi leszünk kevesebben és aki napi kapcsolatban van velük csak az tudja milyen.Szeretnénk dolgozni és előre haladni mert itt már nem látunk semmi kiutat csak a költözést!SEGÍTSETEK!!!

Köszi!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook