Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországi nyaralás 2024 fórum

Horvátországi nyaralás 2024 (beszélgetős fórum)


15. L’Engel (válaszként erre: 14. - Zoé5)
febr. 6. 10:46

Igen, jó idő volt.

Egy nap volt hűvösebb, akkor kirándultunk. Egyébként a tenger is még jó hőmérsékletű volt, úszni is tudtunk. :) Általában a délebbi részen még meleg van akkor. Isztria szokott hűvösebb lenni, ott nyáron is rizikós az idő esőzés szempontjából.

14. Zoé5 (válaszként erre: 8. - L’Engel)
febr. 4. 19:07
Jó időtök volt még szeptemberben?Én is gondolkoztam rajta,hogy utószezonba menjünk de félek, hogy akkor màr nem olyan meleg a tenger...
13. Zoé5 (válaszként erre: 11. - Solar-Tochter)
jan. 23. 18:47
Köszönöm!Megnézük.☺️
12. Zoé5 (válaszként erre: 10. - Fisica)
jan. 23. 18:47
Köszönöm!☺️
jan. 23. 15:06
Életünk álomnyaralása kis gyerekekkel is. Crikvenica hotel Esplanade. Nincs messze, ez a hotel pedig a homokosnak mondható parttól 15 m.
10. Fisica (válaszként erre: 9. - Zoé5)
jan. 23. 12:44

Bookingon vannak értékelések, vélemények/tapasztalatok is.


8 feletti ponttal rendelkező szállások már jók szoktak lenni.

9. Zoé5 (válaszként erre: 8. - L’Engel)
jan. 23. 12:27
Köszönöm!☺️Személyes tapasztalatoknak örülnék.
8. L’Engel (válaszként erre: 1. - Zoé5)
jan. 23. 12:00

Egyáltalán nem rosszból írom, de bookingon vagy egyéb oldalakon az általad megadott paraméterekkel nagyon sok ajánlat között tudsz mazsolázni.

Város ajánlásban viszont Zadart és környékét ajánlom. Mi szeptemberben szálltunk meg a mellette lévő Petrčane-ban, ami nyugis volt, kellemes stranddal, mégis rövid távra voltunk a várostól. Egynapos utakkal pedig eljutottunk Splitbe, a Plitvicei-tavakhoz, és Krka vízeséshez is.


[link]

7. Zoé5 (válaszként erre: 6. - SipiAngi)
jan. 23. 11:51
Köszii.☺️
6. SipiAngi (válaszként erre: 5. - Zoé5)
jan. 23. 10:39
B & B Villa Angy-ról van szó. Igaz, hogy nincs közel a tengerhez, de mi innét ugrottunk le kétszer Zadarba.
5. Zoé5 (válaszként erre: 4. - Channa*)
jan. 23. 10:09
Igen, nekem is.😔
4. Channa* (válaszként erre: 2. - SipiAngi)
jan. 23. 09:10
Nekem egy egész listát hoz fel...
3. Zoé5 (válaszként erre: 2. - SipiAngi)
jan. 23. 09:02
Köszönöm!☺️
jan. 23. 06:08

[link]


A Plitvicei tavaknál ez egy kiváló szállás! Tavaly voltunk itt. Csak jót tudok mondani róla.

jan. 22. 22:45
Sziasztok! Családommal (6fő) idén Horvàtorszàgi nyatralást tervezünk.Tud valaki valami megbízható szép szàllàst ajànlani? Jó lenne ha közel lenne a tengerpart,ne legyen túl zsúfolt,Bp-től kb 700km- tàvolsàgra (messzebbre nem mennénk) nem túl dràga szàllás lenne jó és persze csodaszép hely legyen!☺️Tapasztalatokat szívesen venném.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook