Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hormonzavar fogamzásgátló abbahagyása után fórum

Hormonzavar fogamzásgátló abbahagyása után (beszélgetős fórum)


6. Fisica (válaszként erre: 4. - Bboglarkaa)
2023. jún. 21. 10:07

Egy hormonpanel sose árt, + 3 pontos cukor-inzulin.

Lehet csak a gyógyszer kavart be, de lehet más is pl. IR.

5. kannanana (válaszként erre: 1. - Bboglarkaa)
2023. jún. 21. 08:21
Rengeteg gyógynövényes készítmény van hormonzavarra, a nőgyógyászod biztos tud ajánlani valamit.
4. Bboglarkaa (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. jún. 20. 17:10
Esetleg ha most kivizsgáltatom akkor jobban járok? :/
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Bboglarkaa)
2023. jún. 20. 13:08

Teljesen felesleges volt a szünet, ha úgy is gyógyszert szedsz továbbra is, csak jól megkeverted a szervezeted.

A cickafarkkal meg óvatosan, mert cisztásít!

Kezd el a másik gyógyszert amit szeretnél szedni.

Ha pedig babát akarsz majd ,akkor viszont gondok lesznek. Akkor majd ki kell vizsgálni, hogy mi okozza a gondot.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Bboglarkaa)
2023. jún. 20. 12:02

Gyuri bácsinak van teája, ami szabályozza a menstruációt.

Az lehet nem mindenkinek használ, mint a gyógyszerek sem egyformán hatnak 1-1 emberre.

Gyuri bácsi egy speciális teakeveréket is létrehozott kifejezetten nők számára, ez a Cickafarkfüves teakeverék, melynek hormon-harmonizáló hatása van, beállítja a szabálytalan menstruációs ciklust, ezen felül pedig a bő vérzést, görcsös fájdalmakat is csökkenti. Változókori tünetekre napi egy csészével érdemes inni, a nap folyamán elosztva.

Tininél bevált nálunk.

2023. jún. 20. 11:44
Sziasztok! Január elején hagytam abba a Jangee nevű fogamzásgátlót, majd azután áprilisban jött meg utoljára, azóta pedig sajnos semmi, 2-3 hete volt egy rózsaszín folyásom, ami nem tudom, hogy jót jelent-e (mindenesetre én annak tudtam be) az orvos hormonzavart mondott, esetleg van erre valami nem gyógyszeres megoldás amivel helyreállhat? Nem szeretnék babát, szimplán csak gyógyszert terveztem váltani egy kis kihagyással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook